• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice mňamky....že by jsme udělali hovězí....jsem ho neměla ani nepamatuju,naposled ve 4tt... :wink:
13. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já ho právě za těhu neměla a dlouho předtím taky ne tak Martin udělal výbornej akortá ted budu na kadeřnici foukat cibuli:grinning:DD
13. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to nevadí,oni jsou zvyklí.... :grinning: :grinning: :grinning: teda fakt asi koupíme masíčko... :wink:
13. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jdu k ní poprvé no:slight_smile:) tak uvidí pupek tak to snad pochopí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš, že jo....mě bylo trapně u kadeřníka...všude akné i za ušima...a on říkal,že to mám hodně odrostlé,ale ne zle....že je rád,že jsem si počkala zase na něj...že jsem byla věrná...a tak jsem mu říkala,že jsme s mimi byli v nemocnici,že jsem nevěděla,kdy se dostanu domů...tak hned gratuloval a tak...a ptal se co hormony...tak jsem mu řekla,že to akné je strašný....a ty kila...tak se smál a říkal,ať prdím na kila a na akné...že to dám po porodu do kupy,že je hlavní miminko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Má pravdu předsedo to si říkám totiž taky po porodu budu shazovat!!ted na to zvysoka prdím..... no nic já se jdu obléct a vyrážím jsem zvědavá...já mám kadeřnici až u práce a tam se mi teda nechce jezdit a páč už tam chodit nebudu tak si najdu tadya tahle je prý dobrá a mám ji o ulicí níž:slight_smile:
13. led 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: tak ať Ti udělají krásnou hlavinku jako mně...muck :wink:
13. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak a jsem po procházce 4 km a cestou jsem u stromu blinkala...lidi čuměli... :grinning: Tak a objednán taky Femibion a
coculine na nevolnosti...Bojim,aby mě nevypadli zuby...když ten vápník skoro nejím... :wink:
13. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - takhle po cestě a to nechutnal obídek nebo proč?
já jsem byla jen na malím okruhu, ale 40 minut to udělalo. Venku je docela hezky.

Já se zas z procházky vrátím vždycky nafouklá, asi neumím dejchat u chůze či co :(
13. led 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :unamused: Chutnal právě,že...spíš žaludeční šťávy zas....no,já asi před procházkama radši nebudu jíst... :grinning: Taky funíš?Nebo jen já? :grinning:
13. led 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no když nejdu moc rychle tak to jde, ale jak jdu rychleji tak je to hrozný. Takhle mě proháněl manžel v neděli na procházce on jak je velikej tak chodí rychleji a to pak ani nemůžu mluvit.
Jen nevím proč se tak nafukuji :( ale to stačí i jen doma vytřít nebo zamést a jsem jak balon.
13. led 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak hold asi musíš po obědě odpočívat a až pak jít na procházku.
13. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,já funim asi furt...možná i proto,že už mám prostě váhu,nevim....Jo,přítel má taky dlouhý nohy a někdy nestíhám.. :grinning: Já jsem nafouklá pořád.... :wink:
13. led 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to asi jo....minule mě taky bylo špatně,když jsem se najedla a pak jela vlakem.... :wink:
13. led 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to mi je teda líto, že je ti furt blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se na procházce krásně oživím a je mi právě líp, nafouknutí zmizí a je mi fajn...
@kamisb s tím nafouknutím to mám opačně, když sedím, tak mne tlačí břich a při pohybu se vy--dím...
@janice_opice tak to jsem zvědavá, jestli se trefí a budeš se cítit v účesu dobře :grinning: :grinning: snad jo...
13. led 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jsi hodná...mně taky :unamused: Ale zase si říkám,že mu je dobře.....když mně je blbě...ale mám objednané coculine a zítra pro něj skočím....a je super,že přinejhorším...se můžu v jedné lékárně objednat k homeopatičce...Já chci hlavně do ZOO do konce měsíce...tak abych to tam zvládla a tu cestu...Dělám si to sama asi...zkusím dnes tvaroh a jestli mi bude zle i po něm...tak už jedině suchý chléb a zelenina... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Evidentně mi to dělají věci z mléka...tvaroh mi nevadil..tak ho risknu s grankem...uvidíme.... :wink:
13. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl vyzkoušej to, snad už musí skončit, ty nevolnosti...ale každý to má jinak..
13. led 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no...týden byl úplně klid....to asi ten jogurt jogobella jablíčko se skořicí...no,spíš určitě...mně už totiž nebylo dobře večer...ale po tom obědě to nechápu...třeba jak ho nemůžu strávit...tak to mám v žaludku dýl nevim....
13. led 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já jsem vyřízená totálně ted jsem dorazila domů:slight_smile:)))))ale jsem šikovná :slight_smile:
13. led 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice A kadeřník dobrý? :wink:
13. led 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo moc šikovná holčina jsem spokojená :slight_smile:) a měla tam ségru a ta tam měla půlroční holčičku:slight_smile:
pak jsem si řekla, že sjedu udělat evidenčku na auto a to nastal takovej šrumec,ale normálně jsem dobrýá a všichni na mě byli strašně hodníííííí
13. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,tak to je úžasný... :wink:
13. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.tak nas dnes pudtili domu.miminko je v poradku odpovida 7+0 srdicko tlouklo a pry hybal nozickou.jsem dnes 7+3 tak ze to pry krasne odpovida.mam nsrizeny klidovy rezim s nic nedelani.jsem rada ze je prcek v poradku sni nevite jak :sunglasses:
13. led 2014 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, tak jak se Vám daří? To Vám to letí, có? Občas nahlédnu, všem moc držím palečky :wink:
13. led 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 ahooj tak jakkkk? Co novehoooo?
13. led 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, pořád stejný. Čěkám na MS, dnes jsem 31DC a pořád nic...Testy negativní :unamused:
To mívám cyklus max. 30 dní. Až dorazí mrcha, volám do CAR a chci rozjet IVF.
Ježíškovi jsem posílala 24.12. balón štestí s přáníčkem, že si přejeme miminko :wink: Tak se letos snad zadaří. Já měla celý prosinec jalový, bez stimulky, páč mi ovulka vycházela akorát na svátky. Takže, až dorazí MS, začínám řešit.

No a co Ty? Jak roste mimísek? Už víš pohlaví? Užíváš si to? :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm super,krásný....klidový režim..je to nuda...ale dá se to..já nic nedělala do 12tt a teď se taky nepředřu.... :grinning: :grinning: :grinning: gruntovat pořádně budu až před porodem... :grinning: hlavně,že už jsi doma...
13. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahojky...tak to budeme na Tebe myslet....
13. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Ahojky, koukám, že už také krásně rostete... :wink: :wink: :wink: Moc děkuji :slight_smile:
Já občas nahlédnu, přečtu...jen nevkládám příspěvky :slight_smile:

Držím palečky, ať krásně rostete a jste v pořádku. :slight_smile:
13. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek