IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
13. led 2014
@monyna83 Jo,jo rosteme...už mám pupek...ale já ho měla i předtím... 😃 😃 😃 Děkuji...A já ať je hodně vajuch a nebo aspoň jedno to nej nej z kterého bude miminko...Jinak to,že jsi posílala balón,to je moc hezký.. 😉
monyna83
13. led 2014
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=7730018...

Nevím, zda Ti to půjde otevřít, ale tady je fotka 🙂
janice_opiceautor
13. led 2014
@monyna83 no to na tebe budu moc myslet budes sem psat doufam..urcite tenhle rok bude stastnej.no ja jdu ted po 3 tydnech zitra na kontrolu tak uvidime jestli neco uvidime..zatim se nechtelo.ukazatt.jinak si to uzivam 😉))))) foto v mem fotoblogu 😉
janice_opiceautor
13. led 2014
@monyna83 mne to nejde otevrit ...
monyna83
13. led 2014
@muddledgirl Teprve pojedu na konzultaci kvůli IVF, na IUI už prdím... Jen ať už dorazí MS, ať to můžeme rozjet 🙂
monyna83
13. led 2014
@janice_opice To asi, že mě nemáte v přátelích :-|
muddledgirl
13. led 2014
@monyna83 no to IUI je trošku stresující viď?Když je to x krát za sebou.... 😉
monyna83
13. led 2014
@janice_opice Já kočičko do Tvého fotoblogu nahlížím, né, že né...I na Jaku a ostatní těhulky 🙂
To víš, že jsem budu psát...Jen se u mě teď nic nedělo, tak nebylo co psát...A psát sem jen nějaké plky z nudy, to ne 😃 😃 😃
Ti garantuju, že až se to povede, tak budu psát tak často, až Vám zbořím software 😃 😃 😃
monyna83
13. led 2014
@muddledgirl My byly 2x za sebou a u toho druhého mě MuDra vystihovala s tím děložním čípkem. Ona už mluvila o onkogynekologii a přitom vše OK. Cytologie v pohodě, v normě 🙂
V prosinci jsem nebrala ani Clostík a teď čekám na MS...Nevím, kde se courá, mrška jedna 😃
muddledgirl
13. led 2014
@monyna83 aha...tak to jo..no já to tu četla tenkrát....to je teda děs.....někteří doktoři jsou fakt na zabití...To sis užila nervíky.. :-| Kámoška byla x krát /asi 5x nevím/ na IUI,ona v pořádku a přítel jen morfologii asi 8%,ale nic...tak šli na IVF a hned se zadařilo....A Ty máš PCOs,že jsi brala clostík?Nosifol je super.. 😉
monyna83
13. led 2014
@muddledgirl Mě při prvním UTZ zjistili, že nemám žádný folík, tak mi začali dávat Clostik -2-6DC a vždy byly...
monyna83
13. led 2014
Tak tady je... 🙂
muddledgirl
13. led 2014
@monyna83 aha,tak já folíky měla,ale nedozrávaly...pomohl Nosifol......ale stejně jsme museli znovu na IVF kvůli spermio....
monyna83
13. led 2014
@muddledgirl Manža měl spermio vždy ukázkové, ale teď naposled bída a utrpení. Ale to proto, že jsme se museli večer před IUI snažit. Nebo si alespoň myslím, že to bylo tím... 🙂
janice_opiceautor
13. led 2014
@monyna83 pridej si me Jana Šušňačka Brožová ; ) krasnej ballon 🙂
muddledgirl
13. led 2014
@monyna83 no,to asi jo.... :-|
monyna83
13. led 2014
@janice_opice Žádost byla odeslána, zlato 🙂 🙂 🙂 Na ten balon reagovalo spousta lidí, až jsem bulela 😉
monyna83
13. led 2014
@muddledgirl Ta MuDra byla celá nějaká divná...Ani češka to nebyla...Tak snad jí už nepotkám 😞
Ale děkuji 🙂
monyna83
13. led 2014
@janice_opice Ty jseš děsně pěkná ženská 🙂 🙂 🙂 Moc příjemná na pohled 🙂 🙂 🙂 hodně mi připomínáš moji kámošku 🙂
janice_opiceautor
13. led 2014
@monyna83 ale jdi ty brepto žádnej zázrak co mi nenadělila příroda to dohánim tou svojí hubou a optimismem🙂))))ale tobě to strašně sluší a vyzařuje z tebe laskavost a dobrá nálada🙂
monyna83
13. led 2014
@janice_opice I prd, velebnosti 😃 😃 😃 Ba jó, řekla bych, že jsem veselá kopa 🙂 Moc děkuji, ale Ty jsi kočka...Což není na tvé profilovce tady vidět...To je ale velká škoda....Šup, napravit 😉
Já vím, že to není podstatné, ale ty máš mážně profilovku z profilu 😃 😃 😃
janice_opiceautor
13. led 2014
@monyna83 hele už bys měla píchat nějaký ty hormony čéče holka,abys tolik neblouznila🙂))) no nevimkterou fotku bych si tam měla dát, nelíbí se mi ani jedna🙂)) nejradši tu nejvíc z dálky🙂
muddledgirl
13. led 2014
@monyna83 to snad už néé....jednou stačilo 😉
monyna83
13. led 2014
@janice_opice To teda nevím, proč jseš tak sebekritická...Taková kóča, bych cpala fotky všude...Jsi hezky nalíčená a šik baba 😉 Máš sakra z čeho vybírat a bez řečí, teta 😃 😃 😃
janice_opiceautor
13. led 2014
@monyna83 a to koukáš na ty fotky ze svatby ne?? na ty černobílý?🙂 😃 😃 páč jinak fakt nevim a ještě ted jak jsem poslední rok tlustá tak to je děs🙂
monyna83
13. led 2014
@muddledgirl To máš recht, stačilo...Ráno mě čeká zubák, byla jsem už ve čtvrtek a mám zánět nervů, takže lahůdka...o víkendu jsem lezla bolestí po zdi...Snad mi zítra uleví...
Musím být fit, aby se u mě miminku líbilo 😉 Děkuji Ti za podporu 🙂
monyna83
13. led 2014
@janice_opice Ani né, na ty ze svatby...Ale jsi tam s nějakou asi kamarádkou...Krásná zenská...Co blbneš, jsi moc, moc hezká...
janice_opiceautor
13. led 2014
@monyna83 hele třeba tadle se mi líbí to je naše malá svatební cesta v Českym Krumlově a měla jsem jí tam jako z praku🙂)
muddledgirl
13. led 2014
@monyna83 A jé je...Tak ať to přežiješ v klidu...já až v únoru....se netěšim teda vůbec... :-o 😞 Miminku se bude líbit...uvidíš... 😉
monyna83
13. led 2014
@janice_opice No jasná akce, jste krásní - OBA!!! Moc se k sobě hodíte 🙂 🙂 🙂 BOMBA 😉 😉 😉

Začni psát odpověď...

Odešli