• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
@monyna83 Jo,jo rosteme...už mám pupek...ale já ho měla i předtím... :grinning: :grinning: :grinning: Děkuji...A já ať je hodně vajuch a nebo aspoň jedno to nej nej z kterého bude miminko...Jinak to,že jsi posílala balón,to je moc hezký.. :wink:
13. led 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no to na tebe budu moc myslet budes sem psat doufam..urcite tenhle rok bude stastnej.no ja jdu ted po 3 tydnech zitra na kontrolu tak uvidime jestli neco uvidime..zatim se nechtelo.ukazatt.jinak si to uzivam ;)))))) foto v mem fotoblogu ;)
13. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 mne to nejde otevrit ...
13. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Teprve pojedu na konzultaci kvůli IVF, na IUI už prdím... Jen ať už dorazí MS, ať to můžeme rozjet :slight_smile:
13. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To asi, že mě nemáte v přátelích :unamused:
13. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no to IUI je trošku stresující viď?Když je to x krát za sebou.... :wink:
13. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já kočičko do Tvého fotoblogu nahlížím, né, že né...I na Jaku a ostatní těhulky :slight_smile:
To víš, že jsem budu psát...Jen se u mě teď nic nedělo, tak nebylo co psát...A psát sem jen nějaké plky z nudy, to ne :grinning: :grinning: :grinning:
Ti garantuju, že až se to povede, tak budu psát tak často, až Vám zbořím software :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl My byly 2x za sebou a u toho druhého mě MuDra vystihovala s tím děložním čípkem. Ona už mluvila o onkogynekologii a přitom vše OK. Cytologie v pohodě, v normě :slight_smile:
V prosinci jsem nebrala ani Clostík a teď čekám na MS...Nevím, kde se courá, mrška jedna :grinning:
13. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 aha...tak to jo..no já to tu četla tenkrát....to je teda děs.....někteří doktoři jsou fakt na zabití...To sis užila nervíky.. :unamused: Kámoška byla x krát /asi 5x nevím/ na IUI,ona v pořádku a přítel jen morfologii asi 8%,ale nic...tak šli na IVF a hned se zadařilo....A Ty máš PCOs,že jsi brala clostík?Nosifol je super.. :wink:
13. led 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Mě při prvním UTZ zjistili, že nemám žádný folík, tak mi začali dávat Clostik -2-6DC a vždy byly...
13. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je... :slight_smile:
13. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyna83 aha,tak já folíky měla,ale nedozrávaly...pomohl Nosifol......ale stejně jsme museli znovu na IVF kvůli spermio....
13. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Manža měl spermio vždy ukázkové, ale teď naposled bída a utrpení. Ale to proto, že jsme se museli večer před IUI snažit. Nebo si alespoň myslím, že to bylo tím... :slight_smile:
13. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 pridej si me Jana Šušňačka Brožová ; ) krasnej ballon :slight_smile:
13. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no,to asi jo.... :unamused:
13. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Žádost byla odeslána, zlato :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Na ten balon reagovalo spousta lidí, až jsem bulela :wink:
13. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ta MuDra byla celá nějaká divná...Ani češka to nebyla...Tak snad jí už nepotkám :frowning2:
Ale děkuji :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jseš děsně pěkná ženská :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc příjemná na pohled :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hodně mi připomínáš moji kámošku :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 ale jdi ty brepto žádnej zázrak co mi nenadělila příroda to dohánim tou svojí hubou a optimismem:slight_smile:))))ale tobě to strašně sluší a vyzařuje z tebe laskavost a dobrá nálada:slight_smile:
13. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice I prd, velebnosti :grinning: :grinning: :grinning: Ba jó, řekla bych, že jsem veselá kopa :slight_smile: Moc děkuji, ale Ty jsi kočka...Což není na tvé profilovce tady vidět...To je ale velká škoda....Šup, napravit :wink:
Já vím, že to není podstatné, ale ty máš mážně profilovku z profilu :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hele už bys měla píchat nějaký ty hormony čéče holka,abys tolik neblouznila:slight_smile:))) no nevimkterou fotku bych si tam měla dát, nelíbí se mi ani jedna:slight_smile:)) nejradši tu nejvíc z dálky:slight_smile:
13. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to snad už néé....jednou stačilo :wink:
13. led 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To teda nevím, proč jseš tak sebekritická...Taková kóča, bych cpala fotky všude...Jsi hezky nalíčená a šik baba :wink: Máš sakra z čeho vybírat a bez řečí, teta :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 a to koukáš na ty fotky ze svatby ne?? na ty černobílý?:slight_smile: :grinning: :grinning: páč jinak fakt nevim a ještě ted jak jsem poslední rok tlustá tak to je děs:slight_smile:
13. led 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To máš recht, stačilo...Ráno mě čeká zubák, byla jsem už ve čtvrtek a mám zánět nervů, takže lahůdka...o víkendu jsem lezla bolestí po zdi...Snad mi zítra uleví...
Musím být fit, aby se u mě miminku líbilo :wink: Děkuji Ti za podporu :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ani né, na ty ze svatby...Ale jsi tam s nějakou asi kamarádkou...Krásná zenská...Co blbneš, jsi moc, moc hezká...
13. led 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 hele třeba tadle se mi líbí to je naše malá svatební cesta v Českym Krumlově a měla jsem jí tam jako z praku:slight_smile:)
13. led 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 A jé je...Tak ať to přežiješ v klidu...já až v únoru....se netěšim teda vůbec... :astonished: :frowning2: Miminku se bude líbit...uvidíš... :wink:
13. led 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No jasná akce, jste krásní - OBA!!! Moc se k sobě hodíte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: BOMBA :wink: :wink: :wink:
13. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek