• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@muddledgirl Moc děkuji, ale každé utrpení v křesle je lepší, než tahle bolestivá bezmoc. Tak to ti také budu držet palce, bude to dobrý :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no ty jsi krasavice tak pšt!! :slight_smile: tady na tý fotce jí mám jako z praku fakt:slight_smile:))) :grinning:
Ale máš pravdu v tom, že se k sobě hodíme:slight_smile: to jooo i srdíčkově máme to tam stejně:slight_smile: Miluju tohohle Pupana strašně:slight_smile:
13. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No nic, holčičky moje, jdu se osprchnout a chrnět...Ráno brzo vstávám, jedu na bolest a mám zubáka v jiném městě, takže nic moc :zipper_mouth:

Dobrou noc a miminkům posílám pusinky :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
HOLKY dobrou noc musim si jít natáhnout pupík mám celkem dost po tom víkendu a po tom dnešním odpoledni a zítra mažu na kontrolu ..takže dívtky mějte se krásně a sluníčkově a famfárově a @monyna83 ty sem koukej chodit hlásit ju:slight_smile:)) já ti budu hyb hyb hurááá fandit:slight_smile:))
@muddledgirl dobrou kočko:slight_smile:) :wink: :wink: :wink:
13. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice To je skvěly, já mám taky skvělého mužíčka. Milujeme se a máme spolu pupeční šňůru :wink:
teď je 2 dny pryč, dělá ředitele a mají mecheche na horách... Pořád píše a já škytám :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem moc šťastná, jen ještě toho prďouska bych si k dokonalosti přála :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monyna83 :wink: :wink: :wink: dobrou noc
13. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pá pá čiči :wink: :wink: :wink:
13. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, co si mám koupit k pití, při stimulce, po odběrech a na následné čekání na // od ET.děkuji.
14. led 2014 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa ahoj ja pila nebublinkatou vodu se stavou anebo jsem si redila dzusy ruzny vodou ;)
14. led 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau holky tak na mě myslete tak za 45 minut vyrážím k doktorovi a jsem jak na trní...akorát jsem říkala že za chvilku budu přebornice v čůrání do skleniček:slight_smile:))
14. led 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: myslíme,nebbboj...mně to čeká zítra... :wink:
14. led 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :slight_smile:)) se vždycky úplně klepu před kontrolou,male včera tam bylo srdíčko a bilo tak snad je to OK
tlak jsem ráno měla 105/63, ale syndrom bílých pláštu(i když tam je moc sestry nenosí) asi zapracuje a vyskočí:slight_smile:
14. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nebooj,to víš,že tam je...No...já v nemocnici měla i 90/60 a teď u doktorky 139/86....já teda trpim syndromem...i na endošce mi to sama říkala,tak jim to asi řeknu,kdyby to chtěli řešit nevim...Já si koupila takový malý tlakoměr na ruku,ale tam je že těhotný se nemaj měřit...hm....
14. led 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jako proč se tomu říká poradna to nechápu....mně se na nic neptali...jen změřili tlak....a řekli příště moč.. :grinning:
14. led 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak tlak 90/60-50 mám normálně práve...ale já ten syndrom mám taky a sestra už to ví,ale zatím jsem měla tlak v pohodě ale jsem zvědavá..my máme doma ten Omron ten kvalitní jak používají i doktoři a maj ho taky v Cube:slight_smile: No po mně chtějí vždycky váhu, změří tlak, zkontrolují moč a pak mě doktor udělá utz:slight_smile:a kecáme chvíli vyptává se a pak řešíme kraviny a pak se 15 minut rozplýváme nad utz:grinning:DDD
14. led 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,to jsem vždycky málem spadla z postele s takovým tlakem.....90/60 Neumím vstávat pomalu..Tak já věcem z Lidlu věřím,mám s nimi dobrou zkušenost...a Ty se doma tedy měříš?JJ,utz mi taky dělaly..no byla jsem tam jen jednou,tak uvidíme..... :wink: .
14. led 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj se a poreferuj až přijdeš....Co ten Petulák,že se neozývá,je vše o.k? :wink:
14. led 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo občas protože fakt trpim na nízkej tlak hodně právě tak občas jo,ale spíš ho mám kvůli manžovi ten má hodně vysokej tak ho tak obden měřím...
14. led 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Frčim at nejsem nedochvilná zatím paaaaaa
14. led 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - ahoj, mě mudr řekla napůl pít minerálky a vodu.
14. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa Taky tak, hodně pít minerálky, nebo s džusem..
14. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@kamisb
@janice_opice Co myslíte,mám koupit vápník,když mléčný výrobky mi dělají zle,jen vajíčka jím... :wink: Bojím se o zoubky.. :grinning:
14. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl A ty neužíváš žádné těhu vitamíny??Femibion, nebo tak??V nich by mělo být vápníku dost..Jinak bych si určitě něco koupila , porad´se v lékárně..

jinak papa já frčím do Prahy na ten screening..
14. led 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Tak do teď mi bylo tak zle,že mi stačí dvoje léky...Jím listovku...2 doktoři a 3 lékárníci řekli,že to stačí...ode dneška budu brát Femibion,ale prý ho mám užívat maximálně 2x týdně...tam jsem vápník nenašla teda ve Femibionu 400...pa pa držím pěstičky...
14. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 skoro ve všem je jod a ten já nemůžu..
14. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - http://www.cpzp.cz/clanek/305-0-Zdroje-vapniku.html ...tady máš uvedeno, kde ještě jinde je vápník a že třeba v zelenině jeho víc jak v mléce. Jinak třeba koupit si ten vápník, proč ne, ale taky bych ho asi nejedla moc často.

a ten femobion 2 ... mám taky a domluvila jsem se setřičkou, že stačí střídat tu tabletku a pak to druhé.
14. led 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechno je v čudu, nemohli se dostat kmým 15 zralým vajíčkům, mám prý srostlý vaječník k tlustýmu střevu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Pan doktor mi teda aspon udělal IUI zda se aspon třeba jedno vajíčko neoplodní alespon takhle a já nebudu těhotná, jinak mě za dvě mrchy čeká laparka, aby to spravyly :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: je mi strašně, slzy nejdou ani zastavit :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
14. led 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!!! uf tak jsem ted dorazila domů a @jaka17 tak bud už to máš za sebou anebo tam ještě furt jsi!!!!!!!!!! myslim na tebe..... Holky tak ta naše cácorka tam dneska zase vyváděla:slight_smile:))) :grinning:
14. led 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 jéjé no to je teda pěkný:(((((((((( tak držím palce a halvně at tě pěkně vyčistí///!!!!!!
14. led 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek