IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
14. led 2014
@janice_opice - cácorka takže máš potvrzenou holčičku?
kamisb
14. led 2014
@mufinka26 - to mě moc mrzí 😞(((

a proč se bude čekat dva měcíse?
janice_opiceautor
14. led 2014
@kamisb Kamčo potvrzenou tak úplně ne, zase tam mimčo dovádělo,ale vypadá to to na holčičku, krk na to prý nedá..takže musi počkat na velký UTz v Podolí🙂)))
kamisb
14. led 2014
@janice_opice - njn, tak to hold budeme muset vydržet no ..a do Podolí jdeš kdy?
janice_opiceautor
14. led 2014
@kamisb 6.2.
mufinka26
14. led 2014
@kamisb
@janice_opice holky no uvidí se, jestli neotěhotním ted co mi udělal to IUI, upozorňoval, že se může vajíček oplodnit i víc a nebo taky žádný 😞 když bych ted neotěhotněla, tak se musí čekat na další menstruaci a pak laparka
kamisb
14. led 2014
@janice_opice - já jdu do poradny 7.2. 🙂 do Podolí. a pak někdy kolem 18.2. na ten druhej ULZ ...je prostě vidět, že jste 14 dní před náma 🙂
kamisb
14. led 2014
@mufinka26 - tak třeba to vyjde. Záleží jak máte šikovný spermijky. Nikdy nevíš jak co dopadne. Jen je škoda toho píchání injekcí, když to není zrovna levný 😞
janice_opiceautor
14. led 2014
@kamisb tak když jsme byli 14 dní před Váma na transferu🙂)))) tak je to logický🙂)))))))) 😃 je škoda, že ta nejdeš 6🙂
janice_opiceautor
14. led 2014
@mufinka26 no tak teba otěhotníš a máš vystaráno:-))))
mufinka26
14. led 2014
@kamisb
@janice_opice spermijo máme na jedničku z hvězdičkou a ted 15 zralých vajíček, slzičky sem utřela a ted budu doufat. Jen mě teda trochu rozsekal pan docent Řežábek 😞 když mi zaváděl spermije, tak mi říká, jestli to třeba příroda takhle nechce, že už mám dvě děti, dva císaře a bla bla bla....
mufinka26
14. led 2014
@janice_opice
@kamisb Jinak holky asi nejdražší IUI v ČR vyšlo nás na rovných 6400 kč ]-( a to sme si ani nevrzli 😃 Už začínám mít humor děvčata 😃
jaka17
14. led 2014
Holky tak ultrazvuk Ok,Krev mi musí udělat ještě jednou.Bližší Údaje zítra z počítače .Budeme spát v Praze a tady není spojení .Papa a ať žije Kazí.
janice_opiceautor
14. led 2014
@jaka17 super!!!!!!!!!!! bezva/!!!!
kamisb
14. led 2014
@jaka17 - tak hlavní je že je ULZ v pořádku a co to je s tou krví, že se dělá znovu?
furt někde musí něco být 😞
muddledgirl
14. led 2014
@kamisb děkuju kočko,já si to pak celé přečtu...špenát taky miluju,tak super...nakonec jsem koupila i rozpustný,ale uvidím,jak to bude vyhovovat žaludku... 😉 😉 😉
muddledgirl
14. led 2014
@mufinka26 to mě mrzí kočko...ale pak to třeba hnedka klapne po laparce....jen se vybreč a bude líp...tatínek mi vždycky říkal, jen breč,ono se Ti to vyplaví...a já za chvíli přestala.... 😉
muddledgirl
14. led 2014
@janice_opice 😃 Tak budeš mít páreček,gratuluju... 😉 😉 😉
janice_opiceautor
14. led 2014
@muddledgirl mno to neni jistý ještě ..je to takový nejasný.....prý by za to doktor krk nedal,ale myslí si to 🙂
mufinka26
14. led 2014
@muddledgirl manžel mě ted nahlodává, že se třeba zadaří to IUi co nám udělali a já nějak zase začínám věřit, ten první šok už ustoupil a slzičky to všechno špatný vyplavyly. Bylo to jak blesk z čistého, nebe, stímhle sem vůbec nepočítala a ni sem nikde nečetla, že by se to mohlo stát =-) No nic, hold musíme doufat a pokud to neklapne, tak laparka a bojovat dál 😉
muddledgirl
14. led 2014
@janice_opice no já bych ráda,kdyby to u nás zůstalo u kluka...ale tak holčička by taky nevadila...to je jasný... 😉 Tak snad nám to zas potvrdí... 😉
kamisb
14. led 2014
@mufinka26 - a dostali jsme i poučení to doma pojistit nebo jak? My to měli vždycky za úkol a klidně i víckrát prý 😎
janice_opiceautor
14. led 2014
@kamisb pojistit 😃 😃
muddledgirl
14. led 2014
@mufinka26 I zázraky se dějí... 😃 Třeba to fakt klapne i teď.. já jsem vždy vše obrečela...a když jsem zjistila,že mám štítnou...tak jsem se hroutila nejdřív a pak si řekla,že to přeléčíme a dopadne to...a ono se stalo.... a nakonec dobře,že jsem neotěhu rok předtím...asi tělo ví co dělá....taťka umřel po 1.nevydařeném pokusu a pak byli ještě další dva...ale do ledna jsem vystěhovávali a já furt brečela a tak....a bůhví,jestli bych to udržela...přesně,jak píšeš bojovat dál...Už máš jednoho prcínka,tak to je hezký...ono to dopadne,neboj 😉
janice_opiceautor
14. led 2014
@muddledgirl mně je to furt tak nějak jedno jen bych to chtěla vědět abych si už zvykla na jméno:-)))) a taky mohla nakupovat barevný věci🙂))
muddledgirl
14. led 2014
@mufinka26 no,někteří doktoři hold taktní nejsou... :-| Prď na něj.. 😉
muddledgirl
14. led 2014
@janice_opice mně víceméně taky...ale ráda bych už prckoj říkala jménem... 😃
mufinka26
14. led 2014
@kamisb
@janice_opice
@muddledgirl no sice nám to neřekl, ale to si pište, že to večer pojistíme 😃 14 dní bez sexu a aby to bylo k prdu, to teda ne 😃
janice_opiceautor
14. led 2014
@muddledgirl no vsak to jsem.taky psala presne 😉)) a jake mate jmeno?
janice_opiceautor
14. led 2014
@mufinka26 hlavne co je kterymu doktorovi do toho ze chces treti ditko:'////

Začni psát odpověď...

Odešli