• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice - cácorka takže máš potvrzenou holčičku?
14. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 - to mě moc mrzí :((((

a proč se bude čekat dva měcíse?
14. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Kamčo potvrzenou tak úplně ne, zase tam mimčo dovádělo,ale vypadá to to na holčičku, krk na to prý nedá..takže musi počkat na velký UTz v Podolí:slight_smile:)))
14. led 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - njn, tak to hold budeme muset vydržet no ..a do Podolí jdeš kdy?
14. led 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb 6.2.
14. led 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice holky no uvidí se, jestli neotěhotním ted co mi udělal to IUI, upozorňoval, že se může vajíček oplodnit i víc a nebo taky žádný :frowning2: když bych ted neotěhotněla, tak se musí čekat na další menstruaci a pak laparka
14. led 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jdu do poradny 7.2. :slight_smile: do Podolí. a pak někdy kolem 18.2. na ten druhej ULZ ...je prostě vidět, že jste 14 dní před náma :slight_smile:
14. led 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 - tak třeba to vyjde. Záleží jak máte šikovný spermijky. Nikdy nevíš jak co dopadne. Jen je škoda toho píchání injekcí, když to není zrovna levný :(
14. led 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak když jsme byli 14 dní před Váma na transferu:slight_smile:)))) tak je to logický:slight_smile:)))))))) :grinning: je škoda, že ta nejdeš 6:slight_smile:
14. led 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 no tak teba otěhotníš a máš vystaráno:slight_smile:)))
14. led 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice spermijo máme na jedničku z hvězdičkou a ted 15 zralých vajíček, slzičky sem utřela a ted budu doufat. Jen mě teda trochu rozsekal pan docent Řežábek :frowning2: když mi zaváděl spermije, tak mi říká, jestli to třeba příroda takhle nechce, že už mám dvě děti, dva císaře a bla bla bla....
14. led 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Jinak holky asi nejdražší IUI v ČR vyšlo nás na rovných 6400 kč :angry: a to sme si ani nevrzli :grinning: Už začínám mít humor děvčata :grinning:
14. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak ultrazvuk Ok,Krev mi musí udělat ještě jednou.Bližší Údaje zítra z počítače .Budeme spát v Praze a tady není spojení .Papa a ať žije Kazí.
14. led 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 super!!!!!!!!!!! bezva/!!!!
14. led 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak hlavní je že je ULZ v pořádku a co to je s tou krví, že se dělá znovu?
furt někde musí něco být :(
14. led 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju kočko,já si to pak celé přečtu...špenát taky miluju,tak super...nakonec jsem koupila i rozpustný,ale uvidím,jak to bude vyhovovat žaludku... :wink: :wink: :wink:
14. led 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 to mě mrzí kočko...ale pak to třeba hnedka klapne po laparce....jen se vybreč a bude líp...tatínek mi vždycky říkal, jen breč,ono se Ti to vyplaví...a já za chvíli přestala.... :wink:
14. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: Tak budeš mít páreček,gratuluju... :wink: :wink: :wink:
14. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno to neni jistý ještě ..je to takový nejasný.....prý by za to doktor krk nedal,ale myslí si to :slight_smile:
14. led 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl manžel mě ted nahlodává, že se třeba zadaří to IUi co nám udělali a já nějak zase začínám věřit, ten první šok už ustoupil a slzičky to všechno špatný vyplavyly. Bylo to jak blesk z čistého, nebe, stímhle sem vůbec nepočítala a ni sem nikde nečetla, že by se to mohlo stát :confused: No nic, hold musíme doufat a pokud to neklapne, tak laparka a bojovat dál :wink:
14. led 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já bych ráda,kdyby to u nás zůstalo u kluka...ale tak holčička by taky nevadila...to je jasný... :wink: Tak snad nám to zas potvrdí... :wink:
14. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 - a dostali jsme i poučení to doma pojistit nebo jak? My to měli vždycky za úkol a klidně i víckrát prý :sunglasses:
14. led 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb pojistit :grinning: :grinning:
14. led 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 I zázraky se dějí... :grinning: Třeba to fakt klapne i teď.. já jsem vždy vše obrečela...a když jsem zjistila,že mám štítnou...tak jsem se hroutila nejdřív a pak si řekla,že to přeléčíme a dopadne to...a ono se stalo.... a nakonec dobře,že jsem neotěhu rok předtím...asi tělo ví co dělá....taťka umřel po 1.nevydařeném pokusu a pak byli ještě další dva...ale do ledna jsem vystěhovávali a já furt brečela a tak....a bůhví,jestli bych to udržela...přesně,jak píšeš bojovat dál...Už máš jednoho prcínka,tak to je hezký...ono to dopadne,neboj :wink:
14. led 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mně je to furt tak nějak jedno jen bych to chtěla vědět abych si už zvykla na jméno:slight_smile:))) a taky mohla nakupovat barevný věci:slight_smile:))
14. led 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no,někteří doktoři hold taktní nejsou... :unamused: Prď na něj.. :wink:
14. led 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice mně víceméně taky...ale ráda bych už prckoj říkala jménem... :grinning:
14. led 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@muddledgirl no sice nám to neřekl, ale to si pište, že to večer pojistíme :grinning: 14 dní bez sexu a aby to bylo k prdu, to teda ne :grinning:
14. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no vsak to jsem.taky psala presne ;))) a jake mate jmeno?
14. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 hlavne co je kterymu doktorovi do toho ze chces treti ditko:'////
14. led 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek