• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice já tohodle doktora vůbec nemusim a to nemluvim o tom, jak mi celou dobu hučel dohlavy, že jsem tlustá, jako bych to nevěděla sama :frowning2: ale s tou přírodou mě dostal, tak doprčit, to bych snad nechodla do caru, kdybych se spoléhala na přírodu :angry: Pak jenom dodal, ale jestli to chcete, tak mi vám k tomu miminku samozdřejmě pomůžeme
14. led 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 to je u mě blbec víš co myslet si může coo chce a kdyby tě to nějak ohrožovalo na životě tak chápu, že něco řekne,ale takhle je mu do toho hovnajs a je to fakt necitlivý a netaktní
14. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 to pojistěte,jak holky píšou.... :wink:
14. led 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kluka vymýšlím já....shodli jsme se na Samuelovi...teda jedna holčina mi dala tip Sebastiana...ale to už je moc dlouhý..uvidíme...ale asi zůstaneme u Sama.. :grinning: A vy?
14. led 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 to je dežo,fakt.....no,já měla docela depky v 6.třídě...byla praktická hnusná,že mám pupek..ano,nebyla jsem hubená...ale tak ne úplně tlustná...prostě trochu macatá....ale že by pinda třeba řekla,jestli chceš,tak já Ti poradím,jak jíst nebo tak...to ne. :angry:
14. led 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Co ten Peťulák??Víš něco?
14. led 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb prosím Tě nezlob se,zítra to pošlu a za chvíli to tam máš... :grinning:
14. led 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl přesně, myslet si může co chce, když sem mu řekla, že sem ted za rok dala dolu deset kylo, tak si stejně mlel svoje, že to je málo, že to chce víc, si snad myslí, že shodim lusknutím prstu třicet kylo či co :angry: ale holky, ted už ho mám na háku, ten můj chlap je skvělej a vy tady, už mám fakt o stoprocent jinou náladu, než sem měla, když sem přijela domu :sunglasses: :wink: holky děkuji, že jste :grinning:
@kamisb
14. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 :wink: Je to super,že je koník....protože lidi, co ty situace neznají,většinou moc nechápou,i když se snaží......nebo teda v mém okolí....Jestli Tě to hodně trápí,tak doporučuju svět zdraví,fakt...po porodu samozřejmě....Já teda doufám...že to půjde samo....ale moc tomu nevěřim... :grinning: Jen tak dál... :grinning:
14. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - v pohodě to neřeš, až budeš mít čas tak to pošleš. Do 20tt je ještě měsíc čas :slight_smile:
14. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 - řezábek to je apolinář nebo kde?
14. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: jsi hodná...já nebývala nespolehlivá...ale teď nějak jsem občas líná...šla jsem jen do lékáren a udělalo se mi špatně...tak jsem utíkala domů a pak zase spala.... :wink:
14. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj Apolinář, jedinej, kterej mi tam nesedí, jinak si na ně nemůžu stěžovat
14. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to jak Ti je špatně Ti může taky dělat ta štítná žláza nebo málo železa.
mě se dneska nějak dopoledne zvedal žaludek, ale pak už se to uklidnilo.
14. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl My máme Valerii-Valinku anebo Matýska
14. led 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb málo železa aha no kdoví kolik ho mám...v Sanusu mi dělali statim 30.12.......no...tepr odvčera mám zvednutý zas dávkování co se týče štítný...dnes jsem schválně čekala hoďku a půl po jídle ...a stejnak mi bylo zle...
14. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no ty voe!!!!! to je hruza, to je mi liiiitooooo, zrovna jsem si vzpomnela, ze jsi dneska sla na OPU a sla te hledat, jak to dopadlo! krindy pindy to je smolik:( zlato, vybrec se, vyrvi se a vlitnete na to a to by v tom byl cert, aby to nedopadlo, kdyz mas takovou urodu a SPG spickovej! smarja...to jsou fakt situace, to jeden cumi:(
14. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Valča se mi taky líbí....má ji ale kámoška...tak nechci... :unamused: Matýsek je taky hezký... :wink:
14. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jinak rezabek je s tou vahou nakej divnej obecne - moji kamaradce zas pokazdy rika, at pribere. ale vona je teda zas desne hubena, jakoze fakt hodne no. tak treba na tom neco je...ale nechci ho tim jako hajit, to jako ma mit nakej takt, to je jasny.
14. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 holka, já byla úplně v šoku když mi to řekl, vůbec sem netušila, že se tohle může stát :frowning2: ale ted už sem pookřála, večer o s mužem pojistíme a snad se alespon jedno vajíčko stěch patnácti umoudří a oplodní, no a samo zahnízdí :wink:
14. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi hrabe....vzala jsem si křečka k sobě a dala ho do mý zimní čepice a jemu se tam líbí... :grinning: se počůrám....Zítra jdem na kontrolu ke svý gyndařce...tak se těším na mímo... :wink:
14. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 je to jedinej doktor z caru a že sem jich tam už zažila, který stim má nějaký problém, ba naopak, mě vždycky spíš povzbuzobaly
14. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak drzim palce!!!!
14. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 děkuju, si hodná :wink:
14. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 a koho tam mas vylozene rada?
14. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jirsovou, Faita :grinning: Kouckýho, to je takovej ňuňánek :grinning:
14. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 Faita bych zas zabila ja, dokonce jsem zvazovala stiznost na nej. Jirsovou miluju a kouckyho vubec neznam:slight_smile:
14. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no zrovna od Kouckýho jsem četla na netu,že vitamíny těhu mají význam do 12.tt...že se pak skoro vše vyčůrá....nevim teda..jestli to je zrovna on... :grinning:
14. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Koucký je hlavně porodník, ale do caru dochází, on je takovej něžnej, jemnej :grinning: :grinning: i vzhledem fajne chlap :grinning:
14. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já sem vitamíny v těhu dlabala do toho 13tt a pak sem se na to vybžunkla a jak sem měla velkýho kluka, při porodu v 37tt měk 3650 g a 50cm :grinning:
14. led 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek