• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@sasanka033 aj, a copak ti provedl? Je fakt, že ted sem ho neměla, ale před těma skoro třema lety nám zařizoval to IVF
14. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no a já je koupila až teď,když mi je trochu líp :cry: :cry: :cry:
14. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to neva, jen je bašti, to neuškodí :wink: když já byla lempl je brát :grinning:
14. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 taky si říkám.... :grinning: ale pak na to už prdim... :wink:
14. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 mne delal PCT - ten postkoitalni test, co ti odeberou po sexu delozni hlen a zkoumaji, zda jsou v nem spermie. kdyz byl vysledek, tak mi jen suse oznamil: test je negativni. v hlenu se nenasla zadna spermie. nevime kde jsou, ale nejsou tam.
no a ja odkracela zdrcena, ze mam asi nakou imunitni poruchu nebo proste nakej problem. za dva mesice jsem teda po naky jiny doktorce chtela imunologii, ze se mi stalo tohle a mam z toho od ty doby proste nervy a ona se na to koukla a rekla, ze to fait uplne blbe nacasoval, ze jsem mela folik 14 mm, tim padem ovu byla az tak za pet dni na to a tim padem ten hlen nemohl byt ovulacni a spermie se pres nej zakonite dostat nemohly. takze fait je u me debil. udelal test, kerej ani delat nemel a jeho vysledek spatne interpretoval.
14. led 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to je hustý, taky mi ho dělal se stejnym výsledkem jako si měla ty :unamused:
14. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 zlato, my jdeme cucet na serial, tak si uzijte vecer :grinning: :grinning:
14. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - s těmi vitamíny je to různý co názor. Ale ten femibion 2 je dobrej, listovka je už naštěpaná, tak se dobře vztřebávý a je tam ta DHA kyselina - teda jeslti jsi si koupila to dvou tabletkový balení. Já beru jeden den ten prášek a druhej to druhý. Sestřička říkala, že to stačí bohatě.
Podobný složení pak má i Chytré miminko a asi je levnější, ale myslím, že tam není naštěpená ta listovka.
Jen nemají teda vliv na velikost dítěte, to je prý nesmysl.
14. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Já vím....každej říká něco jinýho....já vím,že je naštěpená... :wink: Jo,jo Femibion 2...Chytré miminko je o hodně levnější....myslím,že naštěpená je jen tady....Tak já mám spíš trošku strach co žaludek na to...ale tak to uvidim... :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no tak uvidíš no ....případně to řekni doktorovi, že je Ti furt ještě tahle špatně.
Ta krev by stála za to ...fakt může jen něco chybět.
14. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...je to trošku divný...týden to bylo o.k. a teď je to zas...já jí to zítra řeknu...taky mě napadlo...jeslti to nemůže být nějaká alergie na laktozu...ale to je asi blbost,když mě včera bylo zle i po kuřeti.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no taky se prostě mění chutě ...já dneska málem vrhla to vepřový maso a včera jsem ho normálně snědla. Jen mě trochu znervozňuje co pak ten prcek vubec bude jíst :(

a ta laktoza ....na tý hematologii mi dělali i dědičný předpoklady a tam mám pozitivní mlíko a lepek....tak jsem zvědavá kdy se to objeví nebo jestli vubec a aby to pak třeba nemělo děcko :( jako nesnášenlivost lepku by byla docela síla :(
14. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no já jedla sýr plátkový i tvaroh..ale teď se už bojím...jsem srab no....máslo risknu jednou za čas a vždy to dopadne špatně....no....říká se,že co jí maminka v těhu,bude pak jíst prcek...to doufám,že ne...ale tak brambory,těstoviny jím...zeleninu ovoce a kuřecí/akorát to nemůžu připravovat/ občas...

No,já jak byla ve Světě zdraví před rokem...tak se třeba u krevní skupiny 0 nedoporučuje moc lepek jíst...že se může rozvinout celiakie.....mně bylo mnohem líp bez pečiva ty tři měsíce....klidně zas občas budu jíst ty knackebroty a rýžový chleby....mám to v plánu....kváskový chleba se taky může a ten je super......No,to asi mímu udělaj testy..nebo ne?Já četla teď,že mímu dělaj na štítnou po narození...

No,já hemato nemám...tak nevim.....no zdál se mi sen....že jsem mamce vysvětlovala,že potřebuju,aby mi nadiktovala,co měla vše za nemoce kvůli miminko...a ona už je 14 let po smrti....
14. led 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb lepší nic nečíst....jsem si přečetla na wikipedii o celiakii...
14. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no, řežabek je takovej prudkej ve slovech....prijde mi ze neuvažuje jestli zrovna mluví vhodně.... Moc ti drzím palecky...at to zvládneš a treba uz ted jsi těhu... :grinning:
14. led 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb @kamisb holky to je desna kravina s tim co ji maminka v tehu bude jist pak prcwk verte mi..
14. led 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2014 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj holkyyy mi se vám jdeme ukazat Kubík se narodil 12.12 planovanym cisařem mel 4200g a 53cm a je užasně hodnej,tak všem přeji at mate taky tak hodny miminka a co teprve čekaji na tehulkování at to co nejdřív klapne
15. led 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
@ratatooy juuuu moc gratuluju je krasnej !!!!!!!!!:slight_smile:)))) dik za foto ;)) tak si to hodny mimimko moc uzivej, utika to jako voda ...mymu Kubikovi uz je 12....
15. led 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy - krása, gratulujui ke klučíkovi.
Furt jsem si říkala, jestli uvidíme taky fotečku, že se vubec nehlásíš. Užívej si to je nádhernej.
15. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak super :slight_smile: ...jsem dneska vlezla na váhu a už jsem zase o kilo lehčí :( uvidím zase za pár dní ...nějak se mi ta váha pohybuje od začátku od 56,6 - 58,5 kg ...to jsem na to teda zvědavá ...
15. led 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja teda dost mabrala diky ty stitny a tem vsem stimulacim a diky tomu ted mam nahore kilo;) tak to rekni doktorce radeji
15. led 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já při stimulce nabrala kilo a pak to šlo zase dolů, pak jsem kilo nabrala a ted jsem na váze zase měla míň ....tak nevím no a na kontrolu jdu až v tom unoru tak uvidím no. Hold asi musím trochu víc jíst ... :( včera jsem toho moc nesnědla.
15. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já zase jedu na chíru nějak se ten prst nezlepšil přes noc chjooo kdybych nebyla těhule tak na to kašlu,ale takhle se bokjim infekce
15. led 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - copak jsi si udělala?
já budu muset zítra na krev do toho gennetu, snad bude líp než dneska, od včerejška tu prší :(
15. led 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb včera jsem se byla podívat za bývalými kolegy a mysla si po sobě skleničku a ta mi rupla a sjela asi 1,5 cm pod kůži u malíčku a je to furt rozšklebenáý a mokvá to a odchlipuje se to
15. led 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočičko...existujou takový hubený náplasti,místo šití...ale teď už je to asi jedno,viď?Tý jooo,tak ať to máš conejdřív v pořádku...Jenom kilo jo? :wink:
15. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty nemáš ráda sladkosti? Po těch přibereš...zákusky a tak... :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no tak to máš teda ošklivý, to si fakt raději někam zajeď... :(
jistota je jistota
15. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - když mě to sladký zatláskne jen na chvíli ale hlad moc nezažene, a moc se mi nechce mlsat. A stejně jsem po čokošce nikdy moc nepřibrala :slight_smile: jednou asi 2kg...a to po měsíci jezení čokolády denně :slight_smile:
15. led 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek