• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice no já taky ne....můj doktor by mě to neřekl...toto není doktor na kterého jsem zvyklá....snažil se mě uklidnit,že utz o.k...neměli by riziko z krve říkat......ale když řekl samotnou hodnotu,tak jsem brečela...no já bych klidně na ten Prenascan šla hned po těch výsledkách.... :grinning: :grinning: :grinning: ale už jen 9 dní a pak čekání...možná jim to vysvětlim,že chci Prenascan hned a nechci zas čekat na další výsledky.... :grinning: ale zase abych nebyla za hysterku..že
15. led 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele vždyt máš ty hodnoty o hodně lepší než já ...tak bych byla fakt v klidu.
15. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak Ty jsi taky starší holka.... :grinning: pošlu Ti tu bolu dnes jooo???
15. led 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb každopádně věřim,že nám to dopadne dobře...jen mě hrabe z toho čekání...víš...
15. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl -ale zase ne o tolik ne? co jsme to tak řešily ...hele ten PAPP-A ...prostě hodnoty nad 0,3 je prý v pohodě nad 0,4 super. Myslím, že věk se pak počítá až s hodnota ULZ ...krev by měla být daná ne?

holčina na emiminu měla 0,29 ...tak šli hned na ten prenascan ...teď čeká na výsledky. Snad jí to dobře dopadne.
15. led 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to mi je jasný....já vyšiluji občas jen teď v tom mezičase, že nic nevím.
Nakonec jsem dneska ten angelsounds objednala ....jsem cvok ...ale myslím, že trochu asi každá nastávající maminka :grinning:
15. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb Nevím... :grinning: :grinning: :grinning: Kéž by to vždy všem dobře dopadlo... :wink:
15. led 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no však proč ne...uslyšíš srdíčko jééé...mně přítel říká,že to je blbost...ale když si ho objednám a zaplatím...tak co může říct...nic....nejseš cvok,já jsem cvok...mám zas hlad...a to jsem jedla o půl 12...tak a jdu zase pro rizoto... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já dneska jedla taky lehce před 12h, ale snědla jsem docela dost rýže s omáčkou a kompot třešňový tak jsem na chvíli plná ..doufám :slight_smile:
já říkala o víkendu manželovi, že o tom přemýšlím, ale nic mi k tomu pořádně neřekl, tak jsem si jej dneska objednala :slight_smile:
15. led 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj taky všem přeji dobré výsledky a zdravá miminka.
15. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,můj přítel je docela šetřílek...tak to myslí se mnou dobře... :grinning: No,tak jsem si dala termix s piškoty.... :grinning: :grinning: :grinning: až mě sladký zakážou,nebudu se divit...nebo budu? :grinning: :grinning: :grinning: Budeš mít velkou radost,až budeš mimi poslouchat... :wink:
15. led 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak pokud Ti nevyskočí cukrovka v těhu tak proč by Ti ho měli zakazovat?

no my zase moc nejsme sice něco stranou máme a to bude snad na pokojík pak stačit, ale už nám moc měsíčne nezbývá kor když jsem doma. ale to byly ted ty vánoce a v pátek má manžel narozky. a pak se vždycky něco najde co si nutně musíme koupit :sunglasses: je to hrozný, když se sejdou dva co jim jsou peníze trochu jedno.
15. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no však právě,to se uvidí... :grinning: :grinning: :grinning: tak teď se radši budu cpát....

No,přítel je šetřílek...ale z 11000 nic neušetří.. :grinning: .Já mám něco po tatínkovi,ale s tím musím šetřit....protože vše budu kupovat já....
15. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb peníze po tatínkovi nám několikrát zachránili krk... :wink: Přítel musí zjistit,jak je na tom s šetřením v bance...já zbytek doplatím..aby se to mohlo vybrat a měl něco... :wink:
15. led 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky moje :slight_smile: Jen jsem zaskočila se na vas mrknout. 27.1 zacinam stimulovat :slight_smile: jupiiii
15. led 2014 ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jo když je peněz celkově míň je to vždycky horší.
my loni dali nějaký peníze někam na 4roky, tak snad nebudou extra nutně potřeba, jinak mi mamka ještě z peněz co ji měsíčně dávám něco dávala na stavebko, to by mělo nějak ted končit, tak případně nějaký peníze budou. ale já jsem v tomhle hrozná, je mi to většinou jedno :( ale to počítám se teď změní jak budu dlouho doma.
15. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak to je super, hlavně aby to klaplo.
15. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka - tak kde se nám touláš ? jak to s vámi vypadá?
15. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj! parada:slight_smile: kde a jaky mas protokol?
15. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no snad uz to vyjde, je to pate, tak uz by mohlo :slight_smile:
@sasanka033 Cube a mam kratky protokol :slight_smile: Z toho mam nejvic vajíček a hlavne uz jsem z nej jednou otěhotněla :slight_smile: a co ty?
15. led 2014 ve 13:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie - tak by fakt už mohlo. NO hodně štěstí.
15. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie a ten posledni pokus jsi mela taky v cube? tak drzim palceeeee. vy uz jste samoplatci, vid?:/
15. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no urcite, me se totiž kazi vajíčka a z genetiky, imuno... všech moznych testu a vysetreni nezjistlili proc :frowning2: .... tak se za me modli :slight_smile:
@sasanka033 jojo taky v cube, ale ted uz jsme u jiného doktora, předchozí Budka vse bral jinak :slight_smile:..... samoplatci ano... chjo
15. led 2014 ve 14:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, screening negativní, ale přesné výsledky ještě nemám, musely se opakovat krevní testy, byly nabrané prý moc brzo...mimčo je ale naprosto ok, takže mne uklidnili, že je to jen formalita..tak doufám, že to tak je a můžu se radovat..na genetiku mne ale stejně posílají ...tak uvidíme..prcek si pěkně lebedil a mrskal nožkama, takže pohlaví neurčitelné...
@kamisb tak už to tu píšu..
15. led 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pinkywinkie držím moc palecky!!!!!!!!! :slight_smile:
15. led 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie držím taky palečky...
15. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy to je kulíšek at ti dělá jen samou radost....
15. led 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie aha, to me zajima, jak jako jinak to bral budka? u koho jsi ted? promin tu zvedavost, ale taky zvazuju cube:slight_smile:
15. led 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033
@janice_opice
@petulak1988
Ahoj holky i všechny ostatní :wink: ..tak dnešní návštěva v Cube proběhla naprosto nádherně..příští týden jdeme pro výsledky a domluvit se na začátek stimulace v následujícím cyklu,pokud bude vše v pořádku..Finančně to vyjde dráž,ale zase je v tom paušálu spousta věcí za které by se stejně platilo takže se to dá...za sebe opravdu moc doporučuji :slight_smile: U Apo mi připravují výpis z karty i když ne moc ochotně,ale to už je jejich boj...
15. led 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani super ze jsi spokojena, to jsem moc rada :slight_smile: tak ti drzim dale pesticky :slight_smile: ke komu jsi sla??K Visnove??
15. led 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek