• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@danaho je to i dost relativni..vaha. mne lidi neveri, ze vazim kolik rikam. ale mozna jen chteji bejt mili a slusni:slight_smile:)
14. srp 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No mám z toho trochu strachy, asi si vezmu předem něco na bolest :frowning2:
14. srp 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen to vydrzis, porod bude horsi:slight_smile:
14. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no dneska 4 den, když nepočítám den Ketu, to prý se nemá...a nic mi není, ale to mi nebylo ani minule a tentokrát nebaštím Estrofem, tak to taky je lepší...snažím se zabavit, procházky do hospůdky se psy a tak...uvidíme, no ty to budeš mít až po dovče všchny zprávy najednou :grinning:
14. srp 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ahooojjjj Martííííí no vidíš drink to by nám šlo viď?no dobře jsem se měli taky jsme si užili kopec srandy - a kdes viděla fotkyyyy????????:OOO a co ty holka jak se ti daří???:slight_smile:))
14. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já to vůbec nestíhám tady s Váma kecati, mám toho strašně moc, navíc ty podělaný změny v práci.:(
Co vy nového dneska?
@jaka17 jááááákk?? :grinning:
14. srp 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Přesně, holka jedna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. srp 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj beruško, to teda nevím...Jsem trapka, dneska jsem byla vzhůru v 5:02, ale BT už jen 36,9..Nedalo mi to a udělala jsem si test...Sněhobílo....MS mám mít 19 nebo 20...Takže asi nic...
14. srp 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, dnes jsem byla vzhůru už v 5:02, samozřejmě zase jaku surikata :grinning: :grinning: :grinning: ...BT klesla na 36,9...Dnes mám narozeniny, je mi 30, takže jsem si udělala testík...Byl negativní...Trošičku jsem doufala, že by tam mohl dušík bát, ale ani ťuk... :unamused:
MS mám dostat tedy až tak 19 nebo 20.8...Myslím si, že kdybych byla těhu, tak už mi test něco ukáže...Nebo myslíš, že je ještě brzo? :confused:
14. srp 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj, všechno nej k narozeninám :slight_smile: , škoda, že tě nepotěším testem s //, ale i tak si určitě narozky užiješ. A řekla bych, že na test je hodně brzo
14. srp 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Vše nej nej nej a ať se Ti splní i ta nejtajnější přání :grinning:

Já myslím, že je ještě brzo na závěry. Teplota se bude pohybovat, neboj, kdyby jen nahoru, tak máš za chvíli horečku :slight_smile: A měřila jsi pořád ve stejnou dobu? Já měřila rok, možná dva, tak vím, jak se to chová. Zatím to je pořád dost vysoko. A jde o to, jak to bude pokračovat :slight_smile: Věř.
14. srp 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Také se připouji s přáním všeho nejlepšího k narozeninám. A ať na testu najdeš ty vysněné // :wink: Teď je na test moc brzy,ještě vydrž.
14. srp 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Ahoj Leni, moc Ti děkuji za přání...Dnes jsem měla spíše hóňu, byla jsem na kosmetice, pak s kámoškou po nákupech...Hodímě něco na gril asi až v sobotu :slight_smile:
Neboj se vlka nic, příští narozky už budou určitě //, ne-li mimčo na světě :wink:
14. srp 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Čauky, děkuji za přáníčko :slight_smile: Jo, já měřím neustále během dne...ale ve stejnou dobu, to ne...Já vím, že se to takhle nemá, ale nemůžu si pomoct...
Asi ano, je ještě brzo, doufám :grinning:
14. srp 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Děkuji za přáníčko :slight_smile:
No, doufám, že je to jen tím, že je ještě brzo...Jinak jsem si udělala radost alespoň na kosmetice, nechala jsem si udělat trvalou na řasy a fakt dobrý... Pak jsem si nakoupila nějaké hadříky :grinning:
14. srp 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 taky velká gratulace, jak píšou holky, na test je brzo...vydrž a pěkně si po ránu zamedituj...to pomáhá :grinning: :grinning:
@janice_opice čauky, zatím držím nervy na uzdě, snažím se...tak hezky pracuj, ale zase se na nás jukni....palce držet povoleno..
14. srp 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Děkuji za přání, už jsem se dostala do klubu třicátnic :grinning: :grinning: :grinning:
Asi ano, ale to víš, ta touha byla tak velká, že jsem si nemohla pomoct a byl by to ten nejkrásnější dáreček :slight_smile: Ještě vydržím :slight_smile:
Meditovat budu, děkuji za tip :slight_smile: A jak ty? Jak se cítíš? Pokud se nemýlím, tak jsi tu teď momentálně jediná v očekávání :slight_smile:
Moc na Tebe myslím,ať ..PSSSST...
14. srp 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to je dobře, to máš nějakou superreakci :grinning:
14. srp 2013 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to doktorka říkala taky, tak třeba se to tělo nějak vzpamatuje a NK buňky se vzdaj... dneska jsem byla nakoupit drogerii s sebou do lázní a nechala jsem tam 800... děsný... taky jsem byla u kadeřnice a zejtra jdu na nehýtky:slight_smile:
14. srp 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 manželce mého kamaráda, číňani pomohli, byli na 2 IVF a pak se jim to podařilo samo, po čajíčkách...
14. srp 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nazdar monce, ja ti dam, testovat takhle brzo! :grinning: ja vim, ze jsi chtela mit darek k narozkam, ale miminko se po tejdnu neukaze!:slight_smile:
no ale ponevadz mas ty narozky a ja to este dneska stihla, tak si odklaslu a: hepy beeerzdej tuu juu, hepy beerzdej tuu juu, hepy beerzdej dyyr monce, hepy beerzdej tuu juuuuuu:slight_smile:

@coralin myslis reakci na to cviceni?:slight_smile: to vis, to je asi vsechno v hlave, uz ted si pripadam o dve kila lehci a hlavne pevnejsi:slight_smile:
14. srp 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no ty caje jsou desne hnusny, to ja bych nemohla a ani nechtela. vypadas to jako blato kombinovany s obsahem hovnocucu :grinning: a este je to desne drahy. ja jedu byliny v tabletach, to je takovy jednoduchy, akorat trikrat denne to clovek musi polykat no.a neni to drahy. cece ale ten kontryhel zacnu asi vynaset do nebe, jako fakt si nepamatuju, kdy naposled jsem mela takhle hladkej prubeh ms.
14. srp 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no holky, vy se teda umite rozmazlovat! kadernici, nakupy obleceni, nehty a natoceny rasy:slight_smile: parada:slight_smile:
14. srp 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Jůůůů, to je krááásný, moc Ti děkuju Sas... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já vím no...Původně jsem Vám to tady nehtěla ani napsat, jelikož i mě samotné to přišlo ulítlé, ale bavíme se tu naprosto otevřeně a popravdě, trošku jsem se uklidnila tím, že je opravdu brzo...
14. srp 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no tak to te zas muzu uklidnit ja, ze asi jedna jako druha bychom udelaly to samy co ty :grinning:
14. srp 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ty jsi taková hodná kóča :grinning: DDnes jsem byla na té trvalé a přístí měsíc na tetování očních linek...Manža mi řekl, ať si vyberu, co chci, tak jsem si vybrala...Takovej permanentní make-up, proč ne :grinning:
Musím se hrozně tlemit, jakým způsobeh hodnotíš čínské čaje...Citovala jsem Tvé ingredience mužíčkovi a také se smál...Ty jsi kolík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 to jsi hodna, mne to ani neprislo, ale ted kdyz to po sobe ctu, docela vtipny to fakt je:slight_smile:
tetovani ocnich linek? a nebojis se, ze to nepujde odlicit? :grinning: :grinning:
14. srp 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Sice to bude až za měsíc, protože to dělá jedna kosmetička, co dojíždí čtvrtletně a přijede až v září, ale alespoň se mám nač těšit...
Jo holka, technickej benzín v kombinaci s pravým lihem, to umí divy :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no ale abys po tyhle vrazedny misi nevypadala jako pokerovanej trestanec, az to vsechno budes tema mnamkama chtit z toho obliceje smejt :grinning: :grinning: no jsem teda zvedava na tvoje reference, ja bych do toho nesla, jsou i dny, kery ani za mejkap nestojej:slight_smile:
14. srp 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jo takhle, tak to jo :grinning: to jste driv.
14. srp 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek