• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
@janice_opice díkz moc kočko :wink:
15. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj,děkuju.... :wink: :wink:
15. led 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele a kočár super, trojkombinace kvalitní a hlavně super kolečka a co teda je i skvělej pro vysoký chlapy!!!!
15. led 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl promin,ale já jsem tak nadšená tohle jsem nečekala, že budu mít tím pádem pro mimi kromě kosmetiky a lehátka úplně všechno:slight_smile:)))))) :grinning: :grinning: ale fakt krásný věci super a neutrální ..pár kousků tam je modrejch a pár růžovejch,ale jinak neutrál:slight_smile:)
15. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vůbec netuším co za kočár....ten se bude řešit asi nejpozději... :grinning: :grinning: :grinning: Jo,jo, přítel je středně vysokej a tvrdí,že s mimi bude jezdit...no,tak na zahrádku na pívo...ale co,když si dá dvě... :grinning: :grinning: :grinning:
To je jasný,že jsi nadšená a je to super...... :wink:
15. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tygrisek09 je Ahojky jak je??? Co brisko? :slight_smile:
15. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 - to je dobře, že si vás hlídají, ono i s tmi dvojčátky, asi obecně jsou častější kontroly ne?
Já bych je brala taky častěji, ale co nadělám.

Hlavně aby vše dobře dopadlo, a malej bude třeba jiný dny zase úplný zlatíčko a bude potichu. Hodně štěstí dál.
15. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb aha tak to já vůbec neví já tam mám nějaký divný hodnoty:slight_smile: to pap a mom,ale je mi to fuk,hlavně že vyšel negativní screening celkově tak v tom neštourám
15. led 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě taky, ale jen mě zarazilo, že muddledgirl říkal hodnoty 1:něčemu jen z krve ...tak proto jsme se k tomu dostali. Já jsem taky spokojená, že výsledek je negativní :slight_smile:
15. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb já tam nemám negativní :unamused: normálně to doktoři neříkaj...jen tu krev...jak už jsem psala vrr... :angry: :grinning:
15. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tim se netrap, já si myslim, že budete fakt v pohodě!!!! :wink:
15. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice a bůhvíjak to kde vyhodnocujou... :wink: :wink: :wink: o víkendu jdeme do zoo...nacpu do sebe cocculine a jede se do Dvora,dostali jsme lístky :wink:
15. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl super moc si to užij a hod sem nějaký foto já ted koukám na tu aplikaci v obilu ten těhu kalndář a dneska je to 160 dní do porodu:slight_smile:
15. led 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tyyy joooo...to to utíká...No,vyfotit můžu,ale moc hezky nefotim...ale přítel může...ten je na to trpělivější....máme VIP vstupenku,tak musím zjistit...jestli můžem někam jinam...než ostatní... :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc se těším...možná nás vezme autem kámoš a pojedeme i s dětma... :wink:
15. led 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak juuu já jdu chrnět mám to od pondělí náký nadupaný a jsem hotovson
15. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice týjo, tak to je krása, vyfoť nám všechny ty věcičky, co jsi dostala...v pátek se chystám na tru jogu, tak doufám,m že se uvidíme a dáme pak čaj nebo něco...
@muddledgirl Zoo miluju, hezky si to užij :grinning: :grinning: :grinning:
@tygrisek09 to ti nezávidím, hlavně aby pak nezačal žárlit, to je taky peklo...
15. led 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 jj tesim se na tebe ;))))))
15. led 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky tak jak jste se vyspaly? Ja uz mam uvareno a jedeme kolem obeda k moji mame do Roudnice no moc se netesim.....
16. led 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tenhle kolotoc mi kamoska vcera dala a desne vtipny bylo jak manzel spal a nad nim se tocil ten detskej kolotoc :slight_smile:
16. led 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - ten je moc pěknej, my máme na půdě nějakej malej starší, ale co to stačí.

Jinak jsem už poslouchala srdíčko a teda doufám, že to bylo ono :slight_smile: a sem tam byla slyšet ještě i nějaká jakoby bublina ..to myslíš, že je jak se hýbe?
16. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To je legrační, jak to máte na té velké posteli :grinning: :grinning: to si užíváte...
@kamisb já se zatím nesnažila srdíčko najít, ale slyšela jsem předtím právě jen to bublání ...tak třeba příští týden..
16. led 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no já doufám, že jsem našlo to správný, ale na mě to podle mě bylo rychlý :slight_smile: no uvidíme co na to řekne manžel večer, neví že sem to nakonec objednala :sunglasses:
16. led 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj to rychly je ono ted jsme taky poslouchali srdicko a uz tam I normalne sploucha voda ;))))) je to sranda a je to sltset cim dal vic :grinning: a pohyby nabyvaji na intenzite taky...Dle myho tak do dvou tydnu uz je uciti I manzel :')))
16. led 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já taky...léta jsem tam nebyla...těším se a děkuji.. :wink:
16. led 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja byla stastna jako blecha za ten kolotoc pac jsme ho dostali ....
@janice_opice Ahoj zlato naše...hi hi...od pěti do sedmi jsem byla vzhůru..a nasnídala se a pak usnula a teď se vzbudila :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@jaka17 no na ty velky posteli je to sranda zvlast nad mym spicim muzem :slight_smile:))
16. led 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi hi...já teda nevim,jestli to je možný asi ne...ale přítel říká,že se prcek hýbe v přiše...někda poslouchá../bez angelsoundu/ .že prej tam je šplouchání :grinning: :grinning:
16. led 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kolotoč je hezký :wink: :wink: :wink:
16. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek