• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@muddledgirl no to si myslím, že slyší pohyby střev na to pouhým uchem je to moc brzo:slight_smile:))
16. led 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak nevím ale to spíš kručí ve střevech ne? občas pod rukou cítím jakby bublinky, ale to je podle mě furt ještě pohyb střev ---bohužel ...ještě si musíme chvíli počkat.
Ale na druhou stranu ať si to myslí ;)
16. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jak založím novou diskuzi?
16. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale řeknu Ti, že když jsem to rozbalila, tak jsem měla pocit, že to je maketa ...je to takový lehounký a zvláštní.
A k baterce jsem musela přidat náplast aby se tam nehýbala...jinak by to nefungovalo :(
jen jsem čekala, že to třeba ukáže i jak rychle to srdíčko tepe, ale nic ..tohle je prostě umělá hmota ...až mě udivuje, že to jako fakt funguje.
@pidisek jo to se mě Pidísku neptej... :grinning:
autor
@pidisek najedes si na tema pod kterym ta diskuze ma byt roxbali se ti ty stavajici diskuze ktery pod tim.tematem jsou a v pravo nahore je
16. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek zelenek krizek pridat diskuzi nebo otazku (nebo tak nejak) :wink:
16. led 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty jo a co to mas zac?
16. led 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tohle ...http://www.bomba-ceny.cz/index.php?detail=120131
všechno mi to připadalo stejný na obrázkách ...
16. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb se podivam az na pc tady mi ten odkaz nefunguje
16. led 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jasně ...v klidu. Už jsem si i našla návod v češtině. Jo a píší tam že by se měl vždy po použití otřit vlhkým hadříkem a pak asi i tím tamponkem s alkoholem to taky děláš.
16. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. led 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice díky zlato -úspěch :slight_smile:
16. led 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tam asi vidíš i ten tep ne? kolik má.
no to je už jedno, hlavně že to snad funguje :slight_smile:
16. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jj ted je to tak kolem 150 ta frevence:slight_smile:) je to boží:slight_smile:))) a ted právě je už i slyšet ta voda--té jak když je někdo ve vaně:slight_smile:
16. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek jsi holka šikovná ne:slight_smile:
16. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já na tom screeningu měla 156 ...a to říkala, že je dobrý. Tak snad jo.
já jsem ráda, i za ten co přišel ..sice by ten tep byl asi lepší když je tam vidět, abych blbka neposlouchala sama sebe, ale to snad ne....dala jsem si prst na ruku a bříšlo bilo rychleji. tak snad to je ok :slight_smile:
16. led 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - a co registrace do Podolí proběhla v pohodě nebo to teprve teď nějak bude?
16. led 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to poznáš kdy se koukneš na ten můj odkaz tak tam je ta rychlost slyšt ten co mám ve fotoblogu..to poznáš fakt je to rozdíl...156 je v poádku tam je to snad od 130-170 nějaký rozmězí či tak nějak a kole těch 150 + - je naprosto super:slight_smile: v těchto týdnech dál nevim:slight_smile:
16. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nevim jak u vás,ale Wc je muj druhej domov, myslela jsem, že to povolí a vrátí se až ve š. trimestru a ono nic:slight_smile:)) furt ta dřepim a čůrám :grinning: ale je i fakt, že hodně piju
16. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hihi, tak přesně to jsem slyšela :slight_smile:
16. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no já teda moc nevypoiju, necelý 2 litry, takže tam moc nechodím. Ani nevím kolik by se asi mělo pít, ale někde jsem četla, že 1,5l. stačí
16. led 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nno prej hondě
hodně:grinning:
16. led 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Pro zachování rovnováhy v organismu a jeho správné funkce je třeba i během těhotenství vypít denně 1,5 - 2,5 tekutin, v době kojení se doporučuje příjem zvýšit až na 3 l. Dostatečný příjem tekutin během těhotenství pomáhá předcházet infekcím močového měchýře a zácpě, v době kojení je důležitý pro tvorbu mléka. Nápoje by měly být přijímány pravidelně v menších množstvích, polovinu celodenního množství dopoledne.

Více na: http://www.naseinfo.cz/clanky/tehotenstvi-a-deti/vyziva-v-tehotenstvi/co-a-kolik-by-mela-pit-budouci-maminka#ixzz2qYfevTPq
16. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky,co je nejlepší na zánět dásní Corsodyl a paradontax? :wink:
16. led 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to já taeda bohužel nevímmm se zeptej v lékárně takyjestli to můžou těhule
16. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,jo ,já tam jdu...ten zánět je čím dál horší...často plivu krev a pak mě je blééé :unamused: :unamused: :unamused:
16. led 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mám dotaz trochu mimo soudek akorát mi psala známa a já vůbec nevím, ale podle mě to už nejde :slight_smile: že si byla vytisknout v knihovně nějaké dokumenty, že jí to tam dělala jedna paní za pultem a ona si to tam donesla na flashce, ale že to bylo něco důvěrného a teď má obavu jestli si to nemůžou tam někde vyjet, nebo vytisknout znovu, když už si tu flashku odnesla, nevíte?
16. led 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek