• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice já mám taky bordel... :frowning2: :frowning2: :frowning2: chudáček
16. led 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl já jsem si to myslela, že jí to říkám dobře, no měla z toho nervy .....člověk někdy něco uspěchá a pak se něco nedomyslí, tak jsem ráda že to taky vím pro příště :wink:

tak to je mi líto s tou fenečkou a má už vyšší věk? a co vůbec agamka jak zvládá?
16. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 no jo je to rhodeský ridgeback a je jí 14 už nechodí na zadní ted tak 3 dny má páte v háji tak jsem u ní dneska ležela na zemi a brečela jí do kožíšku :(((((((( je to děs:((((((
co ty zlato jak semáš? by mě zajímalo co ta naše @pavlína1978
16. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no vidíš to,já s pc co nepotřebuju,neumím.... :wink:
16. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já celkem dost plácám s počítačem, ale je fakt, že teď na mateřské kdy člověk frčí jen internet a to ještě tu zábavnou stránku, tak už si není tak jistý v kramflecích :wink:
16. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak v práci jsem potřebovala akový základní věci...něco jsem sama naučila,když jsem byla donucena...ale doma...jen internet... :grinning:
16. led 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to má strašně krásný věk Jaňurku sice to je smutné a na rovinu říkám, že se zblázním až ten konec příjde na naši ňufinu, ale tito větší psi a ještě šlechtění to hold nemají s tou dlouhověkostí moc dobré, navíc ty zadní nohy to slyším všude, před rokem tak kámoška došla o dobrmana a druhá o dalmatínce a ti ho nosili až ze třetího patra na bytovce dolů vyčůrat několikrát denně, no bylo to hrozné ale oba to kvůli těm nožkám nedali a nechtěli je už trápit měli taky kolem těch třinácti, čtrnácti ....
a víš co jsem si taky všimla, že vždycky když má přijít nový život, tak někdo z okruhu blízkého odejde :frowning2:
no taky by mě zajímalo co ta naše @Pavlínka1978, snad se nám dojde pak pochlubit.....
u mě nového celkem nic, ten můj paličák je zaťatý, že už fakt nevím co s ním :angry:
16. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo jo doma jen zábava, kdo by se taky doma dělal s nějakýma tabulkama, grafama nebo prezentacema :slight_smile: jedině tak jídelníček pro mojeho na nástěnku :grinning: :grinning:

což mě tak ještě holky vede k dotazu, nemáte doma některá tablet co by jste doporučili? a nevíte jde k tabletu připojit i externí HDD?
16. led 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tablet nemám,my máme doma pc centrum....já mám 4 počítače a přítel dva... :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 kolik do něj chceš vrazit
16. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jako vy jste hustější než my čéče..my máme doma dva stolníí a dva notasy a tablet..ted zrovna říkám to je rodinnej večer já na notasu, mana na notasu a kuba u stolního v jedný místnosti :grinning: ale to vyjímečně teda dneska je odpočinkovej večer
16. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jeden mi dal taťka před lety....a další tři jsem zdědila po něm....Jeden chtěla jeho kamarádka...ale než jsme přišli,že taťka dal všude stejné heslo,tak ta paní umřela... :unamused: :unamused: :unamused:
16. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale to je prostě život....
16. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOlky AOHA odebírám se dneska do věčných lovišt prcek mi řádí v puupíku jako blázen tak počkám až se vyblbne hodim na něj peřinu a hají:slight_smile:))) Brooouuuu
16. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no já právě nechci do něj moc vrazit, tak pět šest tisíc, bo mám taky dva noťasy i když ten jeden dostal zabrat, takže už to možná nerozchodí, ale zase jsem na ně sama, bo můj na to není ....on je takový ten sportovec a zdraví životní styl, takže chodí i brzo spát :grinning:
no a já bych právě chtěla tablet, když si chci přes den třeba jen zkouknout poštu, přečíst noviny, než se malá probudí a takové ty drobnosti, takže mi nejde o žádnou kameru, foťák, nebo kdo ví jaký software, ale spíš aby to bylo jako fakt rychlé načítání a spouštění
16. led 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jasný, když si tam malá Kazi chce dělat diskotéku tak to musíš jít :grinning: :grinning: Tak jí od tety pěkně pohlaď třikrát po bříšku a popřej dobrou i za nás :wink:
16. led 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 my koupili Acer za necelych 5000 a rekla bych ze je v pohode.Nema cenu kupovat no name pac ty se hodne reklamujou..tak kdyz budes mit zajwm.napisu ti typ a treba odkaz :slight_smile:
17. led 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 koupili jsme k nemu pojisteni za 500 a protoze ho pouziva kuba tak se to oplati ;)
17. led 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky..
@janice_opice Jak se ti to hodí, zajdem na kafe asi radši po cvičení, nebo jak máš čas??Dá se tam parkovat??S pejskem je mi to líto, taky už jsem se párkrát loučila a je to smutnýýýý :angry: :angry:
@martas14 taky jsem zvědavá, jak ostatní holky válčí, mělo jich stimulovat víc..od ledna..třeba se ozvou..jo a k tabletu - my si koupili no name a je na prd...syn má samsung a fakt spokojenost..ale ten byl drahej...opice ti poradí určo dobře, je z oboru :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no hele ja bych rekla ze bych sla predtim radsi proze bud muzem na cafe do ty panerky a tam se nehuli anebo na marjanku tam se sice huli ale v tu dobu by tam.nemuselo byt tolik lidu...kdezto potom uz bude vsude nahuleno je patek vecer ale jak myslis ty ;) s parkovanim je to bida budes muset hledat a asi bocni uluce anebo ulici pod marjankou tam vetsinou najdes a projit to nz belohorskou
17. led 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak jo, v kolik si tak dáme spicha?? Ve čtyři?? nebo v půl??
17. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 v 16 pokud to neva musim jeste neco vyridit :slight_smile:
17. led 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jasně...kde se sejdeme?? v té panerii??
17. led 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jojo počkej pošlu ti na ní odkaz ju
17. led 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice díky, už se orientuju, příště to bude už lepší, kdybych bloudila, zavolám...ale mám navigaci, takže dojedu..těším se ..jo a co na nohy??na to cvičení??stačí ponožky??
17. led 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 nohy dobry ty si vem budes je potrebovat :slight_smile:))) jo cvici se s ponozkama nwbo bez ;)
17. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ok,díky...jsem na to zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17
@janice_opice

Holky budu tou dobou kousíček od vás pracovně :slight_smile: tak budu mávat o106 :slight_smile:
17. led 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek a kdeeeeee????
17. led 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek