• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@jaka17 těším se:slight_smile:))
17. led 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to bych někdy potřebovala,mít doma sportovce...aby jsem se s ním protáhla... :wink:
17. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky...tak co jak se máte?Já jsem zase spinkala jako Růženka...děs...den uteče,jak nic....s vyjímkou,že jsem se najedla po pátý hodině...tak jsem spala za do půl jedenáctý.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já právě snídala spala jsem od 23h až do 10h ráno ... :slight_smile: ale zase to alespon vše krásně utíká. V pondělí se už musím vykopat na tu krev, myslela jsem že pojedu včera, ale byla jsem děsně líná :sunglasses:
17. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já jsem vzhůru od 6 hodin kdy vstával manžel do práce... tak jsem si pak ještě lehla, ale v 8 jsem stejně musela vstávát abych vzbudila a vypravila Kubu do školy, dneska šel na 9 a od tý doby tak nějak jako chci něco dělat,ael nejde mi to ted vyndavám ty věcičky z těch pytlů a přemýšlím ka já to všechno dám :grinning: ve 13 nebo 13.30 mám spicha s kámoškou na obídek a pak mám v 16 spicha s jakou a jdeme na kafe a pak na jogu tak to zuse udělám veliký prd
17. led 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to jsem se teda fakt zasmála dneska u dvou deníčků:slight_smile:)) jeden je tenhle

http://www.emimino.cz/denicky/mama-na-baterky-ii-11262/?anchor=postId27091367#postId27091367

a druhej tenhle
http://www.emimino.cz/denicky/jsem-tu-11265/
17. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: takže nejsem sama kdo tak spinká....ze začátku těhu jsem skoro nespala...ale teď :grinning: :grinning: :grinning: Jdeš na ty tripply?Jestli jo,tak držím pěstičky.... :wink:
17. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nevadí kočko...já ještě nevím,jestli půjdu za kámoškou...musím domýt nádobí...a poklidit bordýlek...všude mám věci...a koupelna je taky taková přehrabaná celá...přítel mi řekl,že chce mít věci oddělené ode mně,že se pak v tom nevyzná...v kosmetice....já když mi něco nevyhovuje...tak to chudákoj daruju...třeba šampony a tak..tak jsem tu svou velkou kupu přerovnala na malej stolek s vidinou,že se to tam nevejde....a on ,já vim,já to řekl naschvál,abys měla co dělat..... :grinning: :grinning: :grinning: Tady by se toho našla...ale rovnat vyhazovat papíry se mi nechce.....
17. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jinak to máš hezkej prográmek....já se asi taky zeptám na to cvíčo.......ale myslim,že do nemocnice na těhu se chodí dýl...a jiný jsem nenašla... :unamused:
17. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já právě spala halvně ty první 3 měsíce:slight_smile:))ted je to lepšejší:slight_smile:
17. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem dala ty věci od té kamarádky do alba ve fotoblogu:slight_smile:) kdybyste teda chtěly kouknout:slight_smile:)
17. led 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,já teď spim furt....někdy i odpoledne usnu... :grinning: :grinning: :grinning: Ježiš holka,mě to rozbrečelo ten druhý deníček...už mě bylo divný,že jsem dlouho nebrečela... :grinning: :grinning: :grinning: mrknu do alba :grinning:
17. led 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@jaka17 kdyby jste chtěly tip na obě...já mám zmrzlinu straciatellu... :wink:
17. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo,ale v dobrym rozbrečelo vid?? mně taky :slight_smile:)
17. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já ted sežrala půlku čokošky na vaření:slight_smile:)) a už se těším s tou mou kamarádkou na oběd, mám ukrutnej hlad
17. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a včera mi přišel balíček dárkovej - kosmetika pro děti včetně pracího gelu za předplatné časopisu maminka:slight_smile:
17. led 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,jo v dobrým....jsem to teda nečekala... :wink: já mám taky hlad...ale je tady jen chleba...trošku hub a vejce...možná dýl si udělm smaženici....no vidíš to...a jsou tam zajímavosti?já furt přemýšlím,jestli si koupit někdy betynku nebo maminku.... :wink:
17. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice věcičky nádherný a ty botičky a kombinézky,jsou kouzelný,fakt... :wink: Akorát ta jedna věc, to je jako co? :astonished:
17. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no a to tam nemám nafocený ta bodíčka jsou krásnááááá ale to bych se zbláznila dala mi toho fakt hodně:slight_smile:)) na tamto jsem ti tam dala odkaz s popisem:slight_smile: celkem dobrá věc bych řekla--polohovací výálečky
17. led 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo jsou tam pěkný články a rady mně se to líbí a na ten rok to za 500 přežiju plus k tomu ten dárek:slight_smile:))) a bývají tam i různé sleváče:slight_smile:
17. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice holka,to je hustý,ty polohovací válečky....takže třeba,když se bojíš,že miminko bude blinkat v noci,tak ho dáš na bok s těma válečkama? No,vidíš to...asi po přemýšlím o nějakém tom časáku.... :wink:
17. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo přesně tak a mají se miminkům střída polohy takže to je ideální aby se ti nepřekulilo a tak a přesně kvůli tomu blinkání a je to na sucháč tak si to nastavíš dle vlikosti miminka
17. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je super...to chci teda taky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se opičim...janičko opičko... :wink: Já se právě určitě tohu blinkání budu bát.... :astonished:
17. led 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já tot aky neznala až ted od té kamarádky co mi to dala:slight_smile:
17. led 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jo...jsem si tý zmrzliny naložila... :grinning: no jo,půl litr,je půl litr.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj asi jo :slight_smile: prostě na krev, a pak kolem 18.2. na ULZ v 20. týdnů ...je to na jedný žádance.
17. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jen si dej já psoledně sežrala celýho Míšu vaničkovýho a maželovi jsem nechala jen na oblíznutí
17. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to jooo.....co vaříš dnes bych uvařila něco třeba na zítra...když by se mě chtělo... :grinning: V lidlu budou mít slevy od 23.1. na pár věcí pro míma...mně osobně se tam líbí třeba i dudlík s teploměr v sobě... :grinning:
17. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nemůžu sníst...ale jo,už je tam jen kousek....kecám... :grinning:
17. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl a tohle u nás má veliký úspěch:slight_smile:
17. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek