• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@muddledgirl ještě prodávaj dudlíky s takovzm jako zásobníčkem na léky
17. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to je ale fakticky bomba.... :grinning:
17. led 2014 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě zbyla ze včerejška sýrovo-houbová omáčka na špagety (ale dneska to sním s rýží)
@janice_opice no vidíš to,to je taky dobrý dudlík se zásobníčkem...
@kamisb jejej to neumim.....ale mám sušený houby,co jsem dostala,tak s nima chci šetřit....já ráda sbirám,ale nemám orientaci v lese...když jsem byla malá,tak tam na chatě jsem les znala jak svá boty.....a pak jsme jednou šli s přítelem a kámoškou...přítel šel domů a my se ztratily... v lese...ale kámoška měla aplikaci v tel...tak jsme se ven dostaly :grinning:
17. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hele to včera bylo hrozně jednoduchý našla jsem recept na netu ..ono to mělo být s masem, ale nedala jsem ho tam.
Udělala jsem si lehce cibulu, pak tam nalila ty namočený houby, trochu podusila, pak tam dala mlíko a tavený sýt 3 kostky apetíta ...a nechala to vařit až se sýt rozpustil a bylo hotovo.
Těch hub stačí hrst ...a mám z toho 3 porce ...mlíka asi 300 ml. a je to vynikající a trochu nasladko asi jak ta cibulka se udělala jen lehce.
17. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no vidíš to,tak to zkusím....ale zatím raději ne...je zajímavý,že zmrzlina mi nevadí...tam je asi spíš smetana,že než mlíko? :wink: Děkuju za tip...
17. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no můžeš tam dát místo mlíka klidně smetanu :slight_smile: v receptu byla, ale tu jsem neměla doma.
tak ono v tý omáčce to je možná jiný než klasika mlíko ne? Ale pokud Ti furt vadí, tak to hold asi raději nezkoušej ještě no.
17. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - nebo tím, že je prostě sladká a prcek asi má sladký rád :slight_smile:
17. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb no,mně vadí máslo, pomazánkový máslo,gervais,...jogurty....sýr sním jen rozpečený v rizotu,to mi nevadí...taky zvláštní....smetana by asi nevadila...ale já těď nejím ani ty taveňáky... :unamused:
17. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - kamarádka taky ty válečky měla ...ale pokud se to nesežene tak to jde asi i nahradit ruličkou třeba z ručníků ...ale to by měl být prcek v tom spícím vaku :slight_smile: jen co vím tak v něm moc dětí spát nechce.
17. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no, prcek bude sladkomil po mně... :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl
@janice_opice jo jo ty válečky jsou určo super, bo ty děti je fakt potřeba dost přehazovat z boku na bok, aby si neudělaly fixaci na jednu stranu, ale tak v zavinovačce to stačilo o bok postýlky a naše i milovala ten spací vak, který je opravdu dobrá věc -))

jinak vidím Jani, že výbava je teda solidní, to se hodí takové fajn kamarádky co napakují, taky jednu takovou máme a je to jak poklad :wink: no a o tom Harlej kompletu to ani nemluvím, to snad v té fabrice tenkrát vyrobili přímo na vás dva :grinning:
17. led 2014 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice u deníčků jsem se taky moc nasmála, není nad to když člověk dokáže být nad věcí a i v těžších chvílích si užívat humoru, ty jsi taky taková naše optimistka co umí pobavit :wink:
17. led 2014 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice no odkaz určitě pošli mrknu to......mě ten jeden doporučoval z nějakých testu to nové Lenovovo Yoga, nebo jaké si Prestigio a mě teda se líbil podle parametrů Gogen, můj má od nich i takový ten přehrávač do auta a byli jsme s ním vždycky moc spokojení.....jinak noťas mám asuse a umaxe :wink:
17. led 2014 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 @janice_opice jo holky a mám novinu dnes mi můj oznámil, že jestli chceme sestřičku nebo bráchu? že je pro a že to teda ještě jednou na jaře zkusíme :wink: :wink: :wink: :wink:
17. led 2014 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@martas14 SKVELA zprava! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2014 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 no vidíš,tak to je bomba,to bys měla oslavit... :grinning:
17. led 2014 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@martas14 jùuuuuuuuu no jupiiiiiiiiii ja to vedela tak uz nachystam roztleskavaci ubor a na jare jdu do toho ;)))).odkaz ti poslu vecer az se vratm s @jaka17 z jogy.ted jsem prilitla domu z obeda a mazu na dortik.a kafe s jancou a pak jdeme rovnou na tu jogu ;)
17. led 2014 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@martas14 jj od tehle kamaradky budeme mit I kocar trojkombinaci.lwhatko do vanicky.monitor dechu a prebslovaci podlizku a hraci deku s hrazdickou ;)))))) je to super takze akorat kupujemw pistylku jak normalni tak cestovni a teda za vibracni lehatko ;)teda za ten kocar a sedacku a to vsechno ji dame 5000
17. led 2014 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem zpět z utz. Jedno miminko je 7+1 a druhé 7+2, máme jednovaječná dvojčátka :slight_smile:
17. led 2014 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@malaradost - tak to je dustý, gratuluji tak na sebe dávejte pozor.
17. led 2014 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 - super :slight_smile:
17. led 2014 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - no to lehátko ..nevím ...já o něm přemýšlela, ale jak jsem slyšela od kamarádek moc dlouho v něm děti nevydrží ...tak to jsou prý i docela vyhozený peníze...ale třeba se bude Kazi líbit. Tohle asi nikdo neví a je to hrozně individuální
17. led 2014 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no to mi povídej, já i čekala, že tam můžou být dvě, ale jednovaječné teda ne :slight_smile: Mám obrovskou radost, ale taky sakra respekt, je to přejen riziko
17. led 2014 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost - jj to říkají, ale zase si vás o hodně víc budou jistě hlídat. Tak se držte a hodně štěstí a hlavně zdravíčko.
17. led 2014 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
17. led 2014 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost :grinning: Ty jo,bomba.... :wink:
17. led 2014 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl za to můžeš ty a ty tvoje zázračný bobule co jsi mi poslala :grinning:
17. led 2014 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost hihi...pamatuješ,jak jsem říkala,že to budou dvojky...?Tak se moc opatruj hlavně jo....opravdu prdět na úklid... :wink:
17. led 2014 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek