IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
17. led 2014
@malaradost takže teď jste 3 v 1 😃 😃 😃
malaradost
17. led 2014
@muddledgirl no měla jsem Ti věřit a byla bych na to víc připravená 😃 Já se opatruju, mám dost přizpůsobivého může, nemá problém vyprat, vyšehlit, uklidit, uvařit, pohlídat Filípka atd.,když potřebuju, jdu si i schrupnout 🙂 Za chvíli přijedou kamarádi a máme filmový večer, tak se budu jen válet 🙂
muddledgirl
17. led 2014
@malaradost tak to ráda slyším kočko a moc Ti to přeju...ale odpočívej jak můžeš...protože pak to bude asi pěkný kolotoč.... 😉
janice_opiceautor
17. led 2014
@malaradost hustýýýýýýýýýýýýý 😃 😃 😃 moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuu 😃
janice_opiceautor
17. led 2014
@kamisb tohle lehátko je od Fishr price a je do 18 kg páč z něj uděláš houpací křesílko
janice_opiceautor
17. led 2014
holky dnešní lekce gravid jogy byla super opět🙂)) a lepší o to , že tam byla jaka 🙂))
malaradost
17. led 2014
@muddledgirl ten kolotoč si nedovedu naštěstí vůbec představit. U nás nefungují babičky, jsme z Moravy oba dva a bydlíme u Prahy, takže to je štreka, budem to muset zvládnout sami 🙂

@janice_opice děkuju, asi mi to ještě pořád nedochází 😃
muddledgirl
17. led 2014
@malaradost zvládnete neboj....nebudou rozmazlený..jelikož se rodiče nemůžou poprdět....a dělat první poslední..../jako některé maminky nosí miminko stále v rukách....atp./když jsou dvě..neboj...to dáš...
muddledgirl
17. led 2014
@malaradost tak a jsou tu první jednovaječňátka.....hurrááá.. 😉 😉 😉
janice_opiceautor
17. led 2014
@malaradost tak to se ti vuuubec nedivim tesim se na fotecky proste hustyyyy 😉)))
pidisek
17. led 2014
@malaradost jeeeeee superrr 🙂 gratulujuuu 🙂 pojď za nama do Dvojčátka 2014 🙂
janice_opiceautor
17. led 2014
@martas14 tak tenhle jsem koupili http://www.zbozi.cz/pocitace/tablety?q=Asus+Mem...
on je jakoby Kubův,ale používám ho hodně i já když chci jen na mejlík nebo na net
muddledgirl
17. led 2014
letś dance 2 prima love 😉
janice_opiceautor
17. led 2014
@muddledgirl tak to u nás nehrozí u nás jede harry🙂
muddledgirl
17. led 2014
@janice_opice jejej...jsem asi divná,ale nikdy jsem to neviděla..asi 5 minut kdysi dávno v GB...a nějak mě to neláká... :-| Já mám hrozně ráda filmy,kde se tancuje street atd...nebo o krasobruslení...
janice_opiceautor
17. led 2014
@muddledgirl no on na to kouká mladej já tady dumám kam dám všechny ty věcičky páč jsem byla celej den v čoudu tak jsem spacifikovala kuchyn, připravila večeři na ohřátí až mi ten můj přijde z práce🙂 a ted koukám an tu postel, že asi nebudem emít kde spát🙂) mně se harry celkem líbí já miluju tajemno a horory a pohádky ty filmy jako prci prci prcičky a tak a tyhle taneční moc nemusim teda kromě klasiky🙂
muddledgirl
17. led 2014
@janice_opice čoveče,Ty jsi stále v jednom kole.... 😉 já se dneska nacpala těstovinovým salátem......tajemno a horory taky miluju...ale Harry Potter a podobný,to mi nic neříká...ségře bude 40 a zbožňuje takový věci...Já u pána prstenů 3x usnula asi před 11 lety a od tý doby jsem neviděla ani kousek a nějak mě to netrápí...já ty pohádkový věci nějak moc nemusim...odjakživa...nijak zvlášť..... 😃 Jdu kouknout, co mají v Albertovském časopise za dobrůtky....zítra asi udělám porkovou polívku,nikd ybych neřekla,že ji budu tak milovat... 😃
janice_opiceautor
17. led 2014
@muddledgirl no jo tak dneska jsem celej den tady obrážela místní hospody a kavárny 😃 😃 😃 tak je doma čurbes no:-))))ale ta gravidjoga s jakou byla děsně fajn akorát mám náký zaražený prdy či co a jsem jako balon 😃 😃 😃 taky se tam mrně začíná čím dál tím víc mlít ato je mazec🙂))už bych chtěla,aby to cítil i manžel,ale to ješě musím nákej ten týden počkat🙂
janice_opiceautor
17. led 2014
@muddledgirl porková je dobrá já dělala včera brokolicovou a moc se mi povedla🙂
muddledgirl
17. led 2014
@janice_opice 😉 a dobrý?Nebylo moc zahuleno....já dneska sedím doma jak pecka....nějak se mi nikam nechtělo..ale zítra vytáhnu přítel/teď paří,takže bude spát tak do 12/... 😃 Jééé,já chci taky už prcka cítit.... 😃 😃 😃
muddledgirl
17. led 2014
@janice_opice čoveče,já měla brokolicovou jednou ..a byla výborná...ale nevim no...já brokolice obecně extra nemusim...kdysi jsem ji jedla furt zapečenou se sýrem a bramborem...a hrozně jsem se toho přejedla a už to nemůžu ani cítit...ale možná tu polívku někdy zkjusim...
janice_opiceautor
17. led 2014
@muddledgirl ne bylo to v době obědu tak zahuleno nebylo a byla sranda..přišli dva lidi a já tam s kámoškou sedim a ti dva - chlap a ženskýáá na mě dobrý den a já na ně dobrý den a povídám dál a oni si sedli do boxu za mě no dobrý tak sjme zaplatily s kámoškou a odcházíme a venku mi kámoška říká: Hele a Chýlková s Krausem bydlí někde tady?? tak na ní kulim oči a říkám: já nevim a prooč??? a ona no, že tě zdravili, jsem myslela, že se znáte a pak na tebe koukali🙂)) a já a kdeeee??? 😃 😃 😃 😃 chichi asi ty hormony🙂))) já je fakt nevnímala,ale když někdo slušně pozdravil tak jsem odpověděla🙂 a přišlo mi venku desně divný proč se mě Danča ptá,estli tam bydlí Chýlková s Krausem 😃 😃
janice_opiceautor
17. led 2014
@muddledgirl jojo je jednoduchá já jí miluju a květákovou taky
muddledgirl
17. led 2014
@janice_opice hussstttý...možná se bavili....jestli jsi něco vyprávěla... 😃 😃 😃 .já akorát,když jsem byla malá,tak se mi líbil Boris Rosner a toho jsem jednou potkala a podepsal se mi na umolousanej kousek papíru... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
17. led 2014
@muddledgirl no nevim já furt něco plácám tak je to i dost možný🙂))))))))))))) ale bylo to vtipný mně nějak ty Celebrity neberou,ale uznávám je jako herečku a moderátory to jo ..
muddledgirl
17. led 2014
@janice_opice tak to já kdybych je viděla,tak bych na ně čučela...to víš...holka pomalu z vesnice....těch pár desetitisíc.... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
17. led 2014
@muddledgirl no hele já jsem na ně prej taky čučela to je smutný, ale já o tom nevim🙂)))))))))cháááá asi skrz ně nebo co to říkám to ty hormony
muddledgirl
17. led 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 to je masakr teda... 😃
pidisek
17. led 2014
@janice_opice Janí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
janice_opiceautor
17. led 2014
@pidisek no co no to vam ani nebudu popisovat moje setkani s Haskem kdysi nebo si budete myslet ze jsem uplnej debil 😃

Začni psát odpověď...

Odešli