• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@malaradost takže teď jste 3 v 1 :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no měla jsem Ti věřit a byla bych na to víc připravená :grinning: Já se opatruju, mám dost přizpůsobivého může, nemá problém vyprat, vyšehlit, uklidit, uvařit, pohlídat Filípka atd.,když potřebuju, jdu si i schrupnout :slight_smile: Za chvíli přijedou kamarádi a máme filmový večer, tak se budu jen válet :slight_smile:
17. led 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost tak to ráda slyším kočko a moc Ti to přeju...ale odpočívej jak můžeš...protože pak to bude asi pěkný kolotoč.... :wink:
17. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost hustýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
17. led 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tohle lehátko je od Fishr price a je do 18 kg páč z něj uděláš houpací křesílko
17. led 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dnešní lekce gravid jogy byla super opět:slight_smile:)) a lepší o to , že tam byla jaka :slight_smile:))
17. led 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ten kolotoč si nedovedu naštěstí vůbec představit. U nás nefungují babičky, jsme z Moravy oba dva a bydlíme u Prahy, takže to je štreka, budem to muset zvládnout sami :slight_smile:

@janice_opice děkuju, asi mi to ještě pořád nedochází :grinning:
17. led 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost zvládnete neboj....nebudou rozmazlený..jelikož se rodiče nemůžou poprdět....a dělat první poslední..../jako některé maminky nosí miminko stále v rukách....atp./když jsou dvě..neboj...to dáš...
17. led 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost tak a jsou tu první jednovaječňátka.....hurrááá.. :wink: :wink: :wink:
17. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@malaradost tak to se ti vuuubec nedivim tesim se na fotecky proste hustyyyy ;))))
17. led 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost jeeeeee superrr :slight_smile: gratulujuuu :slight_smile: pojď za nama do Dvojčátka 2014 :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 tak tenhle jsem koupili http://www.zbozi.cz/pocitace/tablety?q=Asus+Memo+Pad+HD+7#utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_content=ROI-Tablety&utm_campaign=Tablety-Asus
on je jakoby Kubův,ale používám ho hodně i já když chci jen na mejlík nebo na net
17. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
letś dance 2 prima love :wink:
17. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to u nás nehrozí u nás jede harry:slight_smile:
17. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejej...jsem asi divná,ale nikdy jsem to neviděla..asi 5 minut kdysi dávno v GB...a nějak mě to neláká... :unamused: Já mám hrozně ráda filmy,kde se tancuje street atd...nebo o krasobruslení...
17. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no on na to kouká mladej já tady dumám kam dám všechny ty věcičky páč jsem byla celej den v čoudu tak jsem spacifikovala kuchyn, připravila večeři na ohřátí až mi ten můj přijde z práce:slight_smile: a ted koukám an tu postel, že asi nebudem emít kde spát:slight_smile:) mně se harry celkem líbí já miluju tajemno a horory a pohádky ty filmy jako prci prci prcičky a tak a tyhle taneční moc nemusim teda kromě klasiky:slight_smile:
17. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čoveče,Ty jsi stále v jednom kole.... :wink: já se dneska nacpala těstovinovým salátem......tajemno a horory taky miluju...ale Harry Potter a podobný,to mi nic neříká...ségře bude 40 a zbožňuje takový věci...Já u pána prstenů 3x usnula asi před 11 lety a od tý doby jsem neviděla ani kousek a nějak mě to netrápí...já ty pohádkový věci nějak moc nemusim...odjakživa...nijak zvlášť..... :grinning: Jdu kouknout, co mají v Albertovském časopise za dobrůtky....zítra asi udělám porkovou polívku,nikd ybych neřekla,že ji budu tak milovat... :grinning:
17. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo tak dneska jsem celej den tady obrážela místní hospody a kavárny :grinning: :grinning: :grinning: tak je doma čurbes no:slight_smile:)))ale ta gravidjoga s jakou byla děsně fajn akorát mám náký zaražený prdy či co a jsem jako balon :grinning: :grinning: :grinning: taky se tam mrně začíná čím dál tím víc mlít ato je mazec:slight_smile:))už bych chtěla,aby to cítil i manžel,ale to ješě musím nákej ten týden počkat:slight_smile:
17. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl porková je dobrá já dělala včera brokolicovou a moc se mi povedla:slight_smile:
17. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: a dobrý?Nebylo moc zahuleno....já dneska sedím doma jak pecka....nějak se mi nikam nechtělo..ale zítra vytáhnu přítel/teď paří,takže bude spát tak do 12/... :grinning: Jééé,já chci taky už prcka cítit.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čoveče,já měla brokolicovou jednou ..a byla výborná...ale nevim no...já brokolice obecně extra nemusim...kdysi jsem ji jedla furt zapečenou se sýrem a bramborem...a hrozně jsem se toho přejedla a už to nemůžu ani cítit...ale možná tu polívku někdy zkjusim...
17. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne bylo to v době obědu tak zahuleno nebylo a byla sranda..přišli dva lidi a já tam s kámoškou sedim a ti dva - chlap a ženskýáá na mě dobrý den a já na ně dobrý den a povídám dál a oni si sedli do boxu za mě no dobrý tak sjme zaplatily s kámoškou a odcházíme a venku mi kámoška říká: Hele a Chýlková s Krausem bydlí někde tady?? tak na ní kulim oči a říkám: já nevim a prooč??? a ona no, že tě zdravili, jsem myslela, že se znáte a pak na tebe koukali:slight_smile:)) a já a kdeeee??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chichi asi ty hormony:slight_smile:))) já je fakt nevnímala,ale když někdo slušně pozdravil tak jsem odpověděla:slight_smile: a přišlo mi venku desně divný proč se mě Danča ptá,estli tam bydlí Chýlková s Krausem :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo je jednoduchá já jí miluju a květákovou taky
17. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hussstttý...možná se bavili....jestli jsi něco vyprávěla... :grinning: :grinning: :grinning: .já akorát,když jsem byla malá,tak se mi líbil Boris Rosner a toho jsem jednou potkala a podepsal se mi na umolousanej kousek papíru... :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nevim já furt něco plácám tak je to i dost možný:slight_smile:))))))))))))) ale bylo to vtipný mně nějak ty Celebrity neberou,ale uznávám je jako herečku a moderátory to jo ..
17. led 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to já kdybych je viděla,tak bych na ně čučela...to víš...holka pomalu z vesnice....těch pár desetitisíc.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hele já jsem na ně prej taky čučela to je smutný, ale já o tom nevim:slight_smile:)))))))))cháááá asi skrz ně nebo co to říkám to ty hormony
17. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to je masakr teda... :grinning:
17. led 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no co no to vam ani nebudu popisovat moje setkani s Haskem kdysi nebo si budete myslet ze jsem uplnej debil :grinning:
17. led 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek