• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@pidisek a kde jste? Já tu diskusi nemůžu najít :sunglasses:
18. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka,jak se máte....Já čekala na přítele skoro do dvou do rána...a vstávala zas před jedenáctou...snědla tvaroh s jogurte, a 3 jablka a mám hlad...tak si jdu raději udělat čaj.... :grinning: :grinning: :grinning: Co plánujete dnes...Pomalu přítele zbudim...a odpolko bychom mohli jít ven... :wink:
18. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl čau no já s Kubou krámuju jeho pokojík a dáváme pryč starý věci.......to je mazec
18. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak tady jsme :slight_smile: 3v1 začínáme 33tt :slight_smile:
18. led 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to jooo,já se flákám zatím...možná trošku vyžehlim...a zase jsem slupla přesnídávku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek pěknej pupíček.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dneska mi je blbe motak a zima tak jsem si zmerila tlak a 90/56...no jo no tak co se divim...
18. led 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a dneska tam mají mejdan od rána :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi hi :grinning: :wink:
18. led 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k obědušťouchané brambory s cibulí :grinning: :grinning: :grinning: Po dnešní dopolední náloži jídla mi to neuškodí.... :grinning: Jedly jste někdo klouzáky /kluzky/? Chtěla bych je někdy vyzkoušet.. :wink:
18. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ať vám to pěkně odsýpá...já si namazala celý tělíčko krémem a čekám až trochu uschnu :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja ted lezim pac mam furt motolici tak snad to prejde... :confounded:
18. led 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím při sobotě...
@malaradost gratuluju, to zvládnete...
@janice_opice ahoj, po té józe mi je fajn....trochu cítím záda a nohy, ale myslela jsem, že to bude horší..zajeli jsme na slevy do Tesca a koupili mimču první bodýčka a dupky...
@pidisek no to už je pěknej pupíček :grinning: :grinning: máte to za pár...
18. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 to jsem rada ja jsem v pohode nic neboli ;)))
18. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Konečně, to je super... :grinning: :grinning:
18. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejda...to je mi líto...to máš nižsí nebo vyšší tlak? Já tak tak ještě v normě...zatím...
18. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no 90/56 je nizkej dost ;)
18. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to teda a v těhu to nejde ničím zvednout...ale dvě kávy denně můžeš..piješ? :wink: A česnek prý celkově srovnává....to já nízkej měla jen po ránu v nemocnici...teď dobrý..
18. led 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kafe jen jedno ráno s mlíkem a česnek jao dobrý ale samotnej ho nedám:slight_smile: no furt lepší nízkej než vysokej :slight_smile:dneska udělám vyjímku a dám si i odpolko....
18. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky...dupky... :grinning: hi hi...no my se projdeme asi 4km do Kaufu a pak uvidíme....jestli druhou cestu taky pěšky....třeba tam něco objevím....pro mimino..
18. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl akorát na ě to kafe stejně nezabírá v úterý sjem si měřila tlak asi pl hodky po vypití kafe a stejný:slight_smile: teda měla jsem 100/60 tak to bylo lepší no:slight_smile:
18. led 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No samotnej ho dá málokdo...tak jedině topinky nebo česnečka,ale těžko říct,jak moc to zabírá....no na nízkým je blbý,že moc nejde vyléčit...ale zase není nebezpečnej,což je důležitý....já jsem happy,že se zatím držím v normě....těsně ale přeci... :grinning: přítel je z Valašska a jí okurky,acido a do toho dává cukr a česnek....blééé..mně to hrozně smrdí ta kombinace cukr a česnek... :grinning:
18. led 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no blbý je ten nízkej na omdlívání takže nebezpečnej vlastně je ale je fakt, že lepší než vysokej....a odkud z Valašska?
18. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,je to začátek Valašska, Frenštát pod Radhoštěm...mně se tam moc líbí a i ty lidi tam jsou fajn...narovinu...nééé,jak tady u nás v Podkrkonoší... :grinning: :grinning: :grinning: To jo...nízkej je taky napr..
18. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já měla bývalýho z Valašska ............
18. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem udělala zálivku na okurkovo rajčatový salát podle netu a teda nic moc...léta jsem to nedělala....no vidíš to.... :grinning:
18. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no doufám že za par ještě neeeeeeeeeeeeee!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033
@janice_opice
@muddledgirl
@jaka17 holky já jsem měla včera celý den tak happy náladu, já už jsem fakt nedoufala, že ho něco přesvědčí, on byl úplně zatvrzelej a nechtěl o tom mluvit, tak jsem mu to napsala na papír co jak bude probíhat a jak to mám namyšlené kvůli té jeho práci a celkově, jak to prostě je ohledně peněz, té jeho operace, no vypotila jsem toho hodně, rozebráno do nitě :grinning: No teď ještě aby se to povedlo, protože víc pokusů nebude....ale jak už jsem psala dřív, já té čtrnáctce hrozně věřím :wink:
18. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@pidisek jo a holky chci kompletní seznam, co jste braly před tou stimulkou ty vaše vitamíny, čaje, chilli atd. a nejlépe rovnou odkazy ať vidím jak to přesně vypadá a tys Jani dávala i nějaké něco tvojemu? ať ho taky něčím nadopuju :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek