• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@jaka17
@janice_opice no tak to je super že tak chodíte cvičit, já osobně jógu úplně miluju, teď mě to chvíli nevycházelo předtím jsem dva roky chodila, ale teď to před tím pokusem taky rozjedu, abych se pěkně prokrvila a uvolnila si tělíčko :wink:
18. led 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jasnyyyy napisu ti vse jakmile se dostanu k pc ;)))))
18. led 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a co ty holka moje, zkoušíte ty IUI ? nechystáš se na IVF, že by jsem se třeba strefili zase na to vlítnout spolu, tentokrát ale s tím pupkatým koncem :wink:
18. led 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 dulezity je kazdej vecer sklenivku kvalitniho cervenyho
18. led 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuji hodná, to víš taky to bude určo naposled, tak abych něco nepodcenila :wink:
18. led 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no paráda, tak to už nepodceňuji od vánoc denně :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já se budu muset krotit a udělat si rozpis velikostí, co už budu mít..abych to nepřehnala v tom nejmenším a pak to třeba bude na nic...obě děti jsem měla velký, že nosily hned 58-62...
@pidisek no tak za tři páry.. :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice kamarádka měla povolenou malou Becherovku na tlak po ránu...fakt.. :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak to bych se poblila to ti rikam z becherovky jedine lemond jinak ne teda a ja tvrdej vseobecne nemusim...jedin koktejly nebo tequilu dobrou ale jako v tehotenstvi to fakt nedam :slight_smile:
18. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já taky na alkohol vůbec chuť nemám...jen mne to napadlo kvůli tomu tlaku...
18. led 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 to ja trochu piva nebo vinka jo ale tvrdej nemusim ani normalne.....:slight_smile:
18. led 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - já jsem měla ty kapky gynex a femibion.
18. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 chlapovi dej ty vitaminy co se ji pred tehu - Babyplan např... Kdyztak mu to na sypem do nejaky jiny lekovky at mu to není blby :slight_smile:))))

Tady jsou ty moje pomůcky :

věřím ze me to pomohlo :blush: čaj na otěhotnění Báby Radnické a chilli :blush: ten čaj pouze tady, jinde neni originál - nejlépe osobně v Praze a nechat si ho namíchat :blush: / čajovna hned u Rozhlasu na Vinohradech - belidis balbínova 24

http://www.rozmaryn.dobris.net/Fotografie/Soubory/b%C3%A1ba%20kamenick%C3%A1.pdf

http://www.belidis.cz

http://www.prirodnilekarna.cz/eshop-kajensky-pepr.html
18. led 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A femibion taky :slight_smile:
18. led 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 tak pidísek byla rychlejší \.-)))) Femibion jasný :slight_smile: a to červený víno nezapomeň.......
18. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 :wink: :wink: :wink: :wink: supperr....já pila asi 2-3 týdny kapičky od paní Podhorné...přesně jsem jí popsala naše potíže....a co se dělo..v létě předtím jsem pila Nosifol....jinak nic...holky Ti víc řeknou... :wink:
18. led 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 prej na tříkilový dítě stačí 50...ale třeba v tescu je 56 0-0...???? :astonished:
18. led 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hihi,to jsi můj člověk...já jedině víno s colou...nebo kvalitní samotný, pivko nebo stříbrnou tequilu,tu jsem ale několik let neměla....Naposledy nám doma vydržela hodně dlouho....dostala jsem ji k Vánocům a měli jsme ji skoro rok... :grinning: Já to to totiž tequilou nesmím přehnat... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno já víno s Colou nemusím nějak asi mi po něm kdysi bylo zle a já mám na víno dost zmlsanou hubu teda.... :grinning: :grinning: a na tequilu taky z Mexica jééé tam měli parádní výbornou super mnáámmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo,to věřim,že z obchodu už to není ono...a měla jsi tu z Lidlu,když je mexický týden?Chutnala Ti?Chutná úplně jinak,viď? Já to moc nemůžu....jelikož když nezůstane u 1 u 2,tak pak jich je moc... :grinning:
18. led 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@janice_opice
@kamisb tak 8 kilometrů v nohách ..uff...ale dobrý...šli jsme pomalu...já to s tou rychlostí nepřeháním... :grinning: :grinning: :grinning: A žádný úlovek pro mimi... :confounded:
18. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nechutnala já jsem si od tý doby co jsme se vrátili tady TEQUILU nedala a bohužel jsme ty dvě co jsme měli s sebou nedovezli :grinning:
18. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: No,to neva...ale určitě to není ono..Ty jsi měla od nějakých domorodců přímo,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jako z domácí palírny jasný ale tam se prodává takovákterá se u nás neprodává vůbec víš v obchodě:slight_smile:
18. led 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a halvně tam lili takovýhle lampy :grinning: :grinning: pak neměl člověk vypadat :slight_smile:
18. led 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty kráso..no z palírny jsem myslela,já viděla ženy na cestách a říkaly,že to je úplně totál něco jiného.... :cry: :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schindlerův seznam. nova cinema
18. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak to já nedám teda :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahoj,ja si ten caj objednala na chciotehotnet.cz,ja nejsem z prahy.myslis ze to neni ono ze je lepsi si ho necat namichat ....ten cajik baby radnicke....dekuji za odpoved
18. led 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, tak vy už to rozjíždíte?
18. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 ahoj těžko ˇrict - ja jsem to kupovala v tom obchůdkům a za paní ma přímo na papíru ten originální recept od baby... Myslím ze tady by to mohlo byt taky ono, ale nepoznám to...

http://www.rozmaryn.dobris.net/zbozi/12664/Zenske-organy-V2-550g--problemy-s-otehotnenim-.htm
18. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek