• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
I tak ti moc dekuji mela bych jit ted v unoru na treti ivf tak zacnu s cajikem uz ted....a jeste papala jsi to chilli ,nemlati se to pak s tsmi hormony co budu brat,
18. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aaajjjaaa912 nemlátí se to s ničáím neboj
18. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aaajjjaaa912 na tom webu je to O jen je to o dost dražší,ale účinkuje v pohodě
18. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaajjjaaa912 ja to všechno brala do zacatku stimulace - pak uz ne :slight_smile: jen ten femibion :slight_smile:
18. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin Ahoj Kačí, ještě nic nerozjíždíme až na jaře, ale konečně se ten můj beran rozhoupal, že ještě jednou tu operaci zkusí, tak jsem moc ráda, jen kdyby to rozhodnutí bylo jediné co je potřeba pro zdar celé akce....no musíme věřit :wink:
a ty jsi na tom jak zlato, ještě pořád zvažuješ?
18. led 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek a proč pro chlapa ten babyplan? já myslela, že nějaký zinek nebo tak :slight_smile:
18. led 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jojo selen se zinkem poradil mu to doktor pockej jdu se kouknout
18. led 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jmenuje se to profertil a bral to 3 mesice a pry hodne pomerancu se ma jist jako nezavisle pry pomerance maji taky dobry vliv na spermie a mydlim ze to pomohlo spermio se nam zlepsovalo
18. led 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice po tý procházce jsem usnula 2x... :grinning:
18. led 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no něco takového jsem už někde četla a to bral teda i zinek i selen, i ten profertil nebo to už je v tom -)
18. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je dobre to budes cumakovat do 3 a pak do 11 spat ;))
18. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jen ten profertil to uz je v tom
18. led 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo,klasika... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ja tobtady uz jednou tusim nekomu psala a laduj ho pomerancema a to cerveny vino nezapomen ;)))
18. led 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice OK od teď už mu nevařím a bude mít jen pomeranče :grinning: :grinning:
18. led 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@martas14 no jo jeste by to chtelo maso zejmena hovezi ale to ty ne vid :grinning:
18. led 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 me tohle radil dr... V těhle vitamínech je prý uplne vse - tak jen posílám dál :slight_smile:
18. led 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek aha ...tak dík za info, každá rada se hodí :wink:
18. led 2014 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ne ne radši bez masa :grinning: :grinning:
18. led 2014 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -ahoj, včera jsem sem jen nakukovala, a nejsem si teda úplně jistá, ale ten česnek bych nezkoušela ten má mít můj manžel na vysoký tlak, že ho prý snižuje. Tak aby to s Tebou spíš neseklo.
Já dokud jsem měla tak nízkej tlak jako máš Ty jsem ho nemohla ani cítit, když ho bylo v jídle víc tak jsem zbledla a začala se mi motat hlava a musela jsem si většinou sednout.
Teď už se mi tlak pohybuje kolem 100/70 a už mi nic nedělá.
19. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem šla asi 7km v pátek pro mamču na autobus a zpátky pak s ní ...a pak jsem byla taky slušně k.o. ale celý večer jsem se jí věnovala a šly jsme spát až o půlnoci a včera jsem byla nepoužitelná.
Naštěstí tady bylo hnusě tak už včera na procházku jít nechtěla.
Dneska se sluníčko snaží prokouknout skrz mráčky, tak snad mu to do 14h vydrží a půjdeme se projít aspon na chvíli.
19. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já nevím...z česnekem jsem četla na netu,že ho má srovnávat...ale ono s nízkým tlakem kromě kafe,cigaret a alkoholu asi člověk nic moc nenadělá.... :frowning2:
Hotovo včera.....jsem zas usnula u filmu...2x :grinning: Pak jsem koukala na sestry,to bylo taky psycho a u toho jsem taky usnula... :grinning: Tady bylo hezky,ale my než se najedly,tak byly skoro 4 odpoledne....teď jsem měla svačinu :grinning: :grinning: :grinning: vajíčka....mám hlad už 3.den furt.....no,pak kouknem asi na nějaký film...pak udělám porkovou polívku a půjdem do Lidlu,už nemám ovoce.....no mimimálně kilo jablek padlo do 24 hodin... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a mám chuť zas na bramboráky,tak přítel je připraví a já osmažím...mňam.... :grinning:
19. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já teprve ted dosnídala, vzbudili jsme se po 10h, pak poslechli co dělá morulka ...dokonce i bublala a pak se nějak kolem půl 11 vykopali s postele....furt bych mohla spát :slight_smile:

my máme od včerejška vepřovou roládu plněnou míchanými vajíčky a housk. knedlík.

Mě teď taky manžel říkal, že by ten česnek měl spíš srovnávat, ale mě fakt nedělal vůbec dobře když jsem měla nižší tlak, ale já jsem taky nějak divně udělalá ...mě dělalo blbě i kafe ..a ted ho už můžu ...tak Ti nevím :(
hold mimoň no :grinning:
19. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a nakoupit bychom měli asi taky zajet, ale to bych si musela jít umýt hlavu ...jsem už jak strašidlo. Trčí mi na všechny strany :angry:
19. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb holka,já uz dlouho spím na etapy :grinning: :grinning: :grinning: kolem půl devátý jsem si vzala prášek, pak počkala a dala si tvraroh s jogurtem a Fitness lupínkam.....no a teď měla ty vajíčka... :grinning: Já fut něco v tý puse musím mít... :grinning: :grinning: :grinning: Koupila jsem si kapučíno,tak ho snad zvládnu...zdál se mi sen....že jsem si dala cigáro....jo...taky si musím umýt vlasy...mám kudrnatý a jak do nich furt cpu nějaký loknovače,oleje,laky...tak to mám děsný po 1 dni....
19. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hihi mě se dneska taky zdál sen ...to byl takový trochu šok. Už jsem odrodila ...hezky císařem, můíko samo nikde. A domů jsem si pak přinesli asi metrovou holčičku co už lezla a mluvila :grinning:
a říkali jsme jí Martino ...no nad takovým jménem jsme ani neuvažovali ...to jsou věci :slight_smile:
19. led 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to je hustý.....no,potkala jsem včera známou a malej jí prej nechtěl sát z prsa....ale odstříkává už dva měsíce...to je zajímavý...
19. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja samotnej stejne nemuzu..ja mam nizkej tlak takhle celej zivot..I jsem.jako mlada omdlevala....
19. led 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek