• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - já dlouho mívala 85/55 ...ale loni se mi nějak zvedl a už je to lepší. Jen mě udivilo, že se to takhle zlepšilo samo. a asi ze dne na den ...
19. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja tak9vej mam prave od mladi a nelepsi se to tak musim.opatrne no ;)
19. led 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo, kor asi Ty, když jsi pořád taková aktivní ....já jsem spíš děsnej lenoh :sunglasses:
19. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neboj ono te z toho mimi probere :slight_smile:)))))))
19. led 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my jsme se rozhodli, že budeme mít hrozně hodný miminko a vůbec nebude zlobit :grinning:
19. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasný to každej, :grinning: je dobrý v tom žít páč pak bývá největší pravděpodobnost, i když já ho teda měla to první:slight_smile:no on si to každej pozná sám:slight_smile: ale jako lenost stejnak musí stranou:slight_smile:
19. led 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi, njn, to asi pak bude muset jít stranou, ale ještě si to můžu chvíli užívat :grinning:
19. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem.se zblaznila...Poslala jsem prihlasku do poradu jak se stavi sen :slight_smile:))
19. led 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - :wink: když se na to cítíš ...
19. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak ja nevim co to obnasi no..ale co vim tak tam ta rodina je na zacatku a pak na konci no...a potrebujeme to tu nejak do roka vymyslet...
19. led 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak držim pěsti,ať vás vyberou...dnešní proměna se mi líbila prostorově...ale barevně teda vůbec.....
19. led 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mně tam neseděla ta zelená, no hele vyberou jako zkusím to no zase , že bych se z toho potento to neee,ale je to ted aktuální :slight_smile:))prej se ozvou do 12 měsíců,když nás vyberou :grinning: to už to možná budeme mít hotový :grinning:
19. led 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb téda tos měla zajímavý sen :wink: a náhodou Martina není vůbec špatný jméno :grinning: :grinning:
a já jsem rozhodně lenoch od přírody taky a když je to hodné bejby jak říkáš, tak se to fakt dá, nijak mě to u toho prvního náročný nepřišlo, ale tak u nás se i babičky chtěli přetrhnout :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no podivej já snad neznám člověka, který by se do toho pořadu hodil víc než ty :grinning: :grinning: Ty bys byla tak vtipná a roztomilá do té kamery, že to bych se chtěla podívat hned, tak snad vás vyberou, protože ruku na srdce komu by se něco takového nehodilo a ještě zadarmiko......doufám, žes jim tam rovnou napsala, že potřebuješ krásný pokojík v ložnici pro malou Kazi :wink:
19. led 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice a o jaké dnešní epizodě píšete? já myslela, že teď aktuálně nové díly neběží nebo jo?
19. led 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a co ta Pavča, neviděla jsi jí někde jinde nebo nepsala?
19. led 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@janice_opice kocky dekuju moc dnes jsemzacla s cajemm a vtydnu objednavam chilli..... :confused:
19. led 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hollky tam dneska nám ta fenečka umřela tak tu bulim jako blázen :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: už nechci nikdy žádný zvíře, nejhorší je, že nás to čeká u kočky ještě se podělám:(((((((((((((((((((((((((((((((( :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
19. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aaajjjaaa912 a každej večer skleničku dobrýho červenýho až do dne transferu:slight_smile:
19. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jistě, že jsem napsala o Kazi tam je kolonka napište proč bychom měli vybrat zrovna vás tak jsem napsala, že hlavně proto,že si to zasloužíme :grinning: :grinning:
19. led 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 o Pavlínce nic nevím:/
19. led 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já se fakt zbláznim takovej hodnej pejsek :pensive: :pensive: :pensive: neměla bych se stresovat ale to nejde, starala se o Kubu jako o miminko, ve čtvrtek jsem se s ní rozloučila, doufám, že je jí v tom psím nebíčku dobře a nic jí nebolí
19. led 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - drž se, vím, že to je smutný, ale zase pokud už ji nebylo moc dobře..tak je to pro ni teď jistě lepší. :frowning2:
a slzičky v těhu nevadí, vyplaví se trocha škodlivin.... poplač si
19. led 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb určitě je to lepší už se nemohla vůbec zvednout ani trochu, ve čtvrek se tak jako ještě na šátku zvedla a pak když se postavila tak se snažila ke mně běžet(snažila) a vítat mě.....no a včera se nezvedla a dneska jen ležela a už ani moc nevnímala tak přijel veterinář :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: jsem ráda že jsem se s ní stihla rozloučit ve čtvrtek ležela jse u ní na rohožce a hladila jí a povídala a ona si na mě dala hlavu a určitě věděla :cry: :cry: :cry:
19. led 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no tak vám dyžtak udělají třeba koupelnu :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 netušim jestli to dnes byl nový díl.... :frowning2:
19. led 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je smutný,jen se vyplakej...ono se Ti to vyplaví...já měla sen...že jsem někde dostala krásnou andulku a že jich z toho bylo několik a včera bych hned koupila andulku,ale přítel nechce,že mám křečka a bude mimi... :frowning2: mně se tak líbily...modrá byla nejkrásnější....
19. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš,že jí je dobře v nebíčku...jako všem... :wink:
19. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice i lidi ví,že přichází jejich konec...pokud to není infarkt...takže zvířata určitě taky.... :unamused: :unamused: :unamused:
19. led 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mě mrzí Jani, toto je fakt těžké ty zvířatka, už proto že je to taková ta bez hraniční láska co nám prokazují a člověk si kolikrát ani neuvědomí jak moc mu zpříjemňují a zlepšují život.....ale tak když už měla bolístky tak je jí teď určitě líp.... je hezké, že si se stihla rozloučit, takže se jí určitě odcházelo lehčejc
19. led 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek