• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@martas14 Ahoj Marti, bojím se těch imunoglobulínů, tak nevím... už mám po zkouškách a před tím jsem si říkala, že to po zkouškovým rozjedu, jen se nějak bojím.... Kámoška mi teď vykládala karty a že to tam nevidí... tak nevím, asi sem se neměla ptát, protože mě to rozhodilo... neviděla to tam ani před tím a to jí to poměrně vychází,jenže před tím jsem tomu nechtěla věřit a zkoušeli jsme to. A nic... přemýšlím jestli tomu dát ještě čas nebo to zkusit. Když budu jen čekat přijdu o čas a vnitřně stejně šťastná nejsem.... je to těžký. A na druhou stranu vím, že ten osud můžu změnit jen tím, že to budeme zkoušet a ono to třeba jednou vyjde.. jenže už máme všechny pokusy hrazený pojišťovnou vyčerpaný:(
19. led 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani prosim te jak se jmenuje to chilli co se bere?
19. led 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda pani Zlatuse z Zeny na cestach mi fakt leze krkem....
19. led 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ty nekoukáš na Vaculíka????
19. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek ne e to taky nejak nemusim ;)))
19. led 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrej večír...všem
já měla dneska spavou nemoc...jen jsem ráno uvařila a odpadla, po obídku zas..jen mne naštěstí vyhnali psi na delší procházku a už bych šla spát znovu...
@janice_opice to je mi líto s tím pejskem...ale je mu takhle líp...zlatá euthanasie...
jo a jsi odvaha, přihlásit se do telky...ale zrovna u vás by se jim určo líbilo...
19. led 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že Malinka z dubnovek 14.1.porodila Olivera... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@jaka17 juuuu tak ji moc gratulujuuuuuuu
19. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin pokud kartám věříš,tak se na takový věci koči ptát nemáš... :unamused: A jestli opravdu věřím.....tak běž k nějaké opravdu zkušené kartářce...ale i ty se pletou....kámošce třeba řekla,že její ségře umře mimi v bříšku...nestalo se...
19. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočíí,nebuď smutná....je mu dobře v psím nebíčku.. :wink:
19. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin hele ja se v kartach celkem vyznam.... vykladam je jen sobe a ted jsem je 2x vylozila na 2 osoby...a vysly mi...ale....musi se to s nima umet a brat je s rezervou ukazuji spis cestu a radi jak toho cile dosahnout.divej mne rekla svetoznama kartarka pred 3,5 lety, ze nepotkam do roka toho praveho a pry ho nemam ani v blizke budoucnosti...a miminko uz vubec ne....no a ja do mesice potkala sveho muze a za dalsich 7 mesicu jsme se vzali ;) a ted cekame miminko.Tu silu a ten smer mas ty v sobe ty jedina!!!!! Zadny karty.....mne kuprikladu karty jasne reklt, ze se musim vyporadat a vyresit neco co me dlouho trapi..ze musim udelat rozhodnuti a ocividne to byla ta moje prace...pak jsem se jich ptala jestli to vse dobre dopadne po ET a karty mi rekly at verim svym rozhodnutim ze se vse krasne vyresi....
19. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ja vim alw je mi po ni smutno Kubika hlidala jako miminko a me milovala koza Liza moje....
19. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim,že Ti je smutno.... :frowning2: už to ale bude jen lepší....... :frowning2: :frowning2: já jsem byla asi 3x v životě u kartářky a vždy něco vyšlo...ale když tatínek stárnul,tak jsem nešla a ani,když přišli lapálie s otěhu...je teda fakt, že před rokem a něco kartářka ségře řekla,že budu čekat miminko a kluka....do roka to nebylo,ale těsně.....
koza Líza... :slight_smile:
19. led 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoj holka a ty do toho jdeš kdy? Už máte nějaké rozpisy ......my už se konečně taky rozhoupáváme, vidím to tak na březen, duben no hlavně rychle než si to ten můj zas rozmyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže v týdnu musím taky poobjednávat ty vitamínové preparáty pro sichr a pak se jít nahlásit do Caru aby s námi počítali, ale zatím tam nikdy nebyl žádný problém, tak snad to bude v poho ..
19. led 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no máš to taky těžký holka :unamused: kdyby tady nebylo ještě to blbé limitování těmi třemi pokusy, už tak je to kolikrát drahé, že normální smrtelník to horko těžko dává dohromady a né to ještě pak cvakat to celé, možná to myslí v dobrém aby si žena nehuntovala víc organismus, ale ta prázdnota je tak velká a člověk prostě potřebuje pro něco žít, takže ten boj nejde vzdát.....může se pozastavit na čas, ale v hlavě skončit nelze a já prostě věřím, že tam pro tebe taky ten uzlíček čeká..... jen ty cesty kdyby nebyly tak trnité, vždycky mě to dostává jak moc je problémů kolem početí a jak jsou holky statečné a musí toho proskákat.....já jsem taky chodila ke kartářce z minulosti mi uhodla všechno přesně a i budoucnost jí celkem vycházela co se týkalo pracovních věcí, ale o dětech nikdy žádný problém neviděla, pak jsem jednou šla s kolegyní k jiné a zdálo se mi že mluví blbosti a nic mi tak nějak nesedělo akorát jediné řekla hned z kraje, že tam vidí dost problém v početí a dokonce řekla, že to budou spermie!!!, že už jsme s mojím dlouho a že tam něco bude ať se připravím, ale že nakonec to bude dobré a buch až po letech vidím jak moc velkou pravdu měla, takže ono je to těžké i s těma kartama -)) něco nám sice vypovídají, ale spíš je to ten náš skrytý strach, kterým maskujeme svou momentální nerozhodnost aby nás vlastně nějaká ta pozitivní věštba někam posunula, ale o tom to není prostě musíme bojovat a věřit si, protože bohužel bez toho si sami pomoct nemůžeme
19. led 2014 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Devcatka moje, nemate někdo zkusenosti s bylinkovou smesi cinske mediciny... LIANG DI TANG?
Me jej poradila jedna pani bylinkářka, ze se pouziva na neplodnost, ale bojim, aby to nebylo pro mne kontraproduktivni :slight_smile:
20. led 2014 v 08:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co jste na neschopence, jak asi dlouho po odevzdání lístku na peníze v práci vám chodí peníze ze sociálky? dík
20. led 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie ahoj zlato ja bohuzel nemam......ale ublizit to snad nemuze?:slight_smile:
20. led 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja ho vzdycky odevzdavam do toho 2.nasledujiciho mesice a tam ho posilaji na socialku.minulej mesic mi prisla nemocenska 18.12.tento tam v patek jeste nebyla dneska jeste nwvim...
20. led 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak dneska taky jeste nic
20. led 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já jsem ji právě taky odnesla do práce 2. --- azatím furt nic :(
ted se chystám do Prahy na tu krev a na gyndu jestli mi doktor přepíše na 4 dny neschopenku jinam tak jsem na to zvědavá .... sestra prý abych to zvážila ....jako do Prahy hodinu a půl vlakem na kontroly je v pohodě a pak se tam někde trmácet a pak zpátky ...to jako jo ...tak nevím proč by to nenapsal jinam ...no uvidíme ...drž mi palečky, snad bude ochotnej.
20. led 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no asi maj zpozdeni po novym roce :////.na 4 dny? Jak to? I kdyz ja budu chtit na tyden taky nechat prepsat neschopenku na chatu pokud to pujde.....na konci unora tak dej vedet jak jsi dopadla a drzim palce na krev.
20. led 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no chceme jet pryč na chvíli ...tak uvidíme ..nějak se bojím riskovat a jet bez jeho vědomí.
Tak já mizím pá večer
20. led 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jasny tak dwj vedet my prave taky.Deti maj koncem unora prazdniny....
20. led 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to ja prave nevim, Blahnikova mi rekla, aby se to nemlatilo s medikaci, tak mam strach ted. Byla jsem v patek na ultrazvuku a normalne bez jakekoli stimulky jsem mela na jednom 6 a na druhym 7 foliku. Mazec co? :slight_smile: jestli na to maj vliv ty bylinky.... kdo vi :slight_smile:
20. led 2014 v 09:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice no,já mám nem.od 8.1.,ale jak už jsem jednou psala díky tomu,že se posílá od vedoucí z Trutnova přes účetní v Kroměříži a zase do Trutnova...tak origošku nosím sama na soc. a dávám jim kopie..../kvůli účetní pindě...jsem listopad dostala v lednu..../...a pro jistotu si to ještě kopíruju...leč s úřady mám blbé zkušenosti....
Taky si pak chci přepsat neschopenku na pár dní,tak jsem zvědavá,jestli to dopadne.... :wink:
20. led 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tak to bych dala na Bahnikovou a pila ten caj baby Radnicke radsi
20. led 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek