• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
20. led 2014 v 10:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie asi jo prece jen ta cinska medocina funguje trosku jinak....a stim cajem.od baby Radnicky mam osobni zkusenost ;)
20. led 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie anebo to zkonzultovat s nekym kdo se v cinske medicine vyzna
20. led 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice ahoj, no na změnu místa neschopenky jsem taky zvědavá..hlavně až bude lepší počasí..
@pinkywinkie já tuhle medicínu neznám...takže jen držím palečky aby vše vyšlo..
20. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, kdo mi poslal srdicko? dekuju moooc

@janice_opice jsi ho pila ted?
@jaka17 dekuju, jaq si to taky uz moc preju :slight_smile:
20. led 2014 v 10:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie jojo kazdy den ten caj a sklenicku cervenyho a to.chilli v kapslich....
20. led 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
HOLKY, PLIVEJTE na me TEHU BACILY :grinning:
20. led 2014 ve 14:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tfuj,tfuj ,tfuj....snažím se co můžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 jesteeeee :slight_smile:
20. led 2014 ve 14:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie ahoj holka, a co právě podnikáš? už něco rozjíždíte, když máš tolik folíků?
20. led 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Marti, díky za hezká slova, vím, že jí to vyjít nemusí, jen se člověk bojí, protože už je to za jiných okolností a říkám si, jestli je také dobře ten maraton za mimčem takhle hrotit, jestli by tam neměl být nějaký čas na pročištění a odpočinek a dneska se zase dozvím, že to nějaké ženě vyšlo až po 20ti potratech a dali jí lék na úplně jinou nemoc a mimčo se chytlo. Pak si říkám, jestli to teda nerozjet, protože za 3 roky mi bude 40 a bude mi utíkat jen čas a stejně šťastná naplno nejsem... ta rodinka mi chybí a nějak se od toho neumím odprostit i když máme Duffinku. Je fajn, že se mužíček rozhoupal a jdete do toho. Držím Vám moc palce:slight_smile:
20. led 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 zatím neeee, první budu pichat nekdy kolem 27, 28, dle toho jak dorazi krvelacna bestie :slight_smile: a pak jupiii gonalek a jdem na to :slight_smile:
20. led 2014 v 16:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jani, já si taky vykládám:slight_smile:, ale dělám mariášovky a ta moje kamarádka taroty. A čas od času jsme si to porovnávaly a vycházelo nám to. Teď karty v ruchách necítím, proto na ně nekoukám. Ale nějak jsme se viděly tak jsem jí poprosila... vím, že ukazují cestu a jen na nás jestli tou cestou půjdeme... podle jiných bych už měla mít 4 děti .... a kde jsou??? někde na houbách. To jsem zase realistka, jenže jak nad tím přemýšlím a bojím se těch imunoglobulínů a vnitřně se mi do té léčby pořád nějak nechce, tak mě to trošku rozhodilo, jestli tenhle rok do toho vůbec jít.. jestli si nedat třeba pauzu a pročištění. A pak řeším, že přijdu akorát o čas a že když proto sama nic neudělám tak se nám žádný zázrak, jen tak nestane. V tomhle mám docela jasno, jen se prostě bojím a ten strach tam není dobře:(
20. led 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ještě že tak.. takový věci by neměla ani říkat.. člověk spíš hledá radu a chtěl by vidět co a jak dál... stejně si to nakonec budu muset rozhodnout sama...
20. led 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj, tak zkus nějaký kompromis...počkej do jara, a třeba se ti najednou bude chtít a nebudeš váhat a bude to ta pravá doba...dala bych na intuici, o nějaký měsíc jistě nejde..celkově je jasný, že do toho chceš jít, ale půl roku už to nezmění, spíš se třeba vše uklidní..tak bych to cítila já... :grinning: :grinning:
20. led 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak už jsem napsaná na pátek na jógu...moc vzpomínám, jak jsem se pěkně protáhla a zkouším něco i doma, ale není to ono...jak si lehnu, pes mne začne provokovat ke hraní a obě mne zalehávají...asi by chtěly nějakou psí jógu..
20. led 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin Kaci souhlas s jakou a pokud se ti do ty lecby nechce verila bych sve intuici....zkusila bych treba homeopata, ale nejakyho dobryho...fakt za pyl roku to.muzes citit jinak....dej na svuj vnitrni pocit....
20. led 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 u nas to same pes I kocour po mne lezou jak si lehnu na zem ja se za chvili prihlasim.ted jsme dorazili ;)
20. led 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie tfùuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj
20. led 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jaka17 tak uz takyyyyy
20. led 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem uspěla...sestřička vyplnila nějaký papír a bylo to. Ale doktor se na to moc vztřícně netvářil. Já mu řekla, že jsem četla, že nárok na to jako mám. On říkal, že to spíš píší když chce těhulka k rodičům apod a ne si jet někam jakoby na dovolenou.
Ale furmulář na to mají tak snad s tím problémy nebudou. Jen mi teda do TP napsal, že jsem tam bylo kvůli možnosti rekreace někde mimo bydliště. Tak doufám, že sociálce to bude stačit a nebude se v tom nějak šťourat.
Holky v jiných diskuzích psaly, že jim to mudr.píše i jednou měsíčně třeba jen na víkend.
20. led 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin já vim kočko....mně kartářka před 4 lety řekla,když jsem se ptala,kdy budu mít děti,že se ptát nemám,že říkají karty...A pak jsem se znovu ptala,jestli vůbec budu mít děti a říkala,že jo,že dvě... :unamused: :unamused: :unamused: Pak jsem si na ni vzpomněla,když to nešlo....že jsem se neměla ptát....zkus se aspoň na chvíli do něčeho ponořit...jazyky, cvičení....ať se trošku vyrelaxuješ... :wink:
20. led 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle jsem našla: je to ze Zákona č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění
(3) Změnit místo pobytu v době dočasné pracovní neschopnosti smí pojištěnec pouze s předchozím souhlasem ošetřujícího lékaře. Byla-li pojištěnci podle věty první povolena změna místa pobytu v době dočasné pracovní neschopnosti v období prvních 14 kalendářních dnů dočasné pracovní neschopnosti a v období od 1. ledna 2011 do 31. prosince 2013 v období prvních 21 kalendářních dnů dočasné pracovní neschopnosti, popřípadě náleží-li pojištěnci po uplynutí tohoto období v době dočasné pracovní neschopnosti nadále započitatelný příjem [§ 16 písm. b)] také v období, po které mu v době dočasné pracovní neschopnosti náleží tento příjem, je pojištěnec povinen tuto změnu místa pobytu předem písemně nebo jinak prokazatelně oznámit zaměstnavateli. Změnu místa pobytu dočasně práce neschopného pojištěnce z důvodu pobytu v cizině může ošetřující lékař povolit jen po předchozím písemném souhlasu příslušného orgánu nemocenského pojištění; o souhlas orgánu nemocenského pojištění žádá tento orgán pojištěnec.

takže prostě to záleží na doktorovi, pokud nechceš do ciziny.
20. led 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie prskám dvojčecí bacily!!!!!! :slight_smile:

Jinak caj BR a chilli je fakt vyzkoušený :slight_smile:
20. led 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek ahoj, premyslim o tom caji i tom chilli, ale porad nejak nechapu kdy se to teda ma brat? hned? nebo az pri stimulce? nebo po transferu?:slight_smile: diky
20. led 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já taky brala ještě asi 3 týdny před stimulkou ty gynex kapky. Doktorka mi to schválila, ale prý mají v lékárně něco podobnýho a lacinějšího.
20. led 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 co nejdriv ja brala 2 mesice pred stimulkou az do transferu com driv tim lip
20. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jak píše Janča čím dřív tím líp... :wink:
20. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka...máte někdo zkušenosti s váčkem v puse v těhu?Snad mi zítra dají antibiotika a zaberou....Já měla váček jednou od moudráku a čtvery antibiotika mi to nevyléčily...tak teď to snad půjde....
20. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek