• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@muddledgirl - hm tak mě ho kdysi jen mudr propíchla a byl klid ...asi záleží jesti v něm už něco je nebo ne.
Tak budu držet palečky, aby to šlo jednoduše vyléčit.
20. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočinko....tak díky za info...a za přání....bolí mě celá drž....
Jinak mi teta udělala strašnou radost....dostanu nějaký hadýrky po holčičkách od sestřenky...a košík na kolečkách.... :wink:
20. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to je super ...věcičky se vždycky hodí.
Manžela teta nám v tom roce 2010 taky košík na kolečkách slibovala, že je na půdě, tak doufám, že tam je pořád schovaný :slight_smile: ten se mi vždycky líbil.
20. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj...mě se to taky líbí..ale jsem si říkala,že blbost kupovat... :wink:
20. led 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky ho nebudu kupovat,pokud nám jej někdo nedá nebo nepůjčí.
20. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb viď....viděla jsem tu bomba hadříky na kluka...ale když nějaký dostanu a ještě mám zajednáno,že nějaký koupim od kolegyně....tak abych jich pak neměla milion,že? :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já to chci všechno v květnu vybalit a roztřidit a pak něco případně dokoupím. ale když uvidím něco co se mi bude moooc líbt tak to koupím :slight_smile:
a hlavně na cesto z porodnice chci nový věcičky :slight_smile:
20. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja to pila a brala tri mesice před ET :slight_smile:
20. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo,to jsem si taky říkala na cestu z porodnice něco novýho...ale já jsem nenaročná...penízky na to ho hezky oblíknout by byli...ale miminka rychle rostou ,takže nic přehánět nebudu..a radši šetřit,aby bylo z čeho žít.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl abyste holky nedopadly jak ja nesla jsem si krasny oblecek ve velikosti 56 a tak nejak mi byl k nicemu a sli jsmw domu v nwmocnicnim obleceni :grinning:
20. led 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :grinning: tak já snad ne, dyž bych měla rodit dřív, a prý je prrcek max jednou tak velký než je v tom 32tt, ale jasně vyjímky se najdou :slight_smile:
20. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bojim,aby jsem neměla moc malinké...když jsem byla takový prtě...no snad nééé....pak se budu třeba divit,viď? V pátek jedu do HK,tak snad udělají i utz s tou krví....Přítel pojede,tak že bych mu ukázala mimino naše....normálně mi přijde,že se mi zastavil pupek a rostou prsa... :grinning: :grinning: :grinning: a oni Ti ho půjčili?No,mám na porodním známou sestřičku....která je u porodů...a tak doufám,že tam bude a že to bude velká podpora...
20. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice zas jedna holčina v jiný diskusi psala,že měla normál pro dítě velikost 50 /v tescu je nejmenší ale 56 u těch bodýček, teda,kde jich je víc.../ ale že s ním byla měsíc v nemocnici....když se narodilo,tak mělo 2 kg a něco a to není nejmenší na světě.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice tak jsem dnes poprvé dělala bramborový knedlík, prozatím z prášku..no, dal se jíst...ale byl takový nasáklý vodou....jsem to nějak nepochopila japa to... :grinning:
20. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie takže začínáš koncem ledna, tak to už máš za pár holka.....já už bych taky nejradši začala hned, i když na druhou stranu z toho mám už nerva jak to všechno dáme zas organizačně dohromady, bo můj je teď dost v práci(budeme rádi, když vůbec dostane volno na tu jeho operaci), doma o tom nikdo neví, navíc budu potřebovat hlídat malou...nooo čekají nás velké zážitky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani ten profertil a ten kajenský pepř myslíš že se dá sehnat normál v lékárně nebo to musím objednat přes net?
20. led 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne mne to obleceni sestry daly a ja jim tam nechala to krasne nove male velikosti 56 :grinning:
20. led 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - musí se dát tý vody akorád, já většinou dávala o něco míň než je uvedeno na sáčku. dolít se dá vždycky.
ale u nás knedlíky dělá tchán domácí ...tak jsem ušetřená pokusů :grinning:
20. led 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, rozumíte někdo sportce....?Chci si vsadit..
Tatínek sázel na středu i neděli 6 slosování a pán mi říkal, že to je 18 střed a 18 neděl.Není to blbost?Děkuji předem za radu....slosování znamená 1středa nebo jedna neděle nebo ne?
20. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha....tak to jooooo :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja byla taky malinka mwla jsem tak nejak kolem 3 kg takze neboj..No mne roste ted pupek solidne prsa-uz mam kozy jako vozy :grinning: a strasne si preju, aby se to uz zaatavilo. ; ))))).zitra zacinam 19 tt a za chvilku to bude pulka.. ja doufam, ze brzo pohyby uciti I manzel. .
20. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočíí akorát vody myslíš do těsta nebo do hrnce v kterém se vaří???Kdybych to udělala návštěvě,tak by to byla pěkná ostuda...příště zkusím domácí...to to dopadne zas... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jo to nevim ja kdyz sazim tak prijdu a reknu ze chci plnej knedlik na ten nejbizsi tah ;)
20. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja jdu zitra delat houskovej
20. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb budes rodit driv? To uz vis?
@janice_opice já měla 1,25 kg :grinning: :grinning: :grinning: já prsa velký nemám...ale prděla jsem na mazání a už se mi na nich udělaly strie... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: no jo no...se z toho nepoto....tak čáry máry zastavuji růst prsů janice opice :grinning: :grinning: :grinning:
a mně,ať dál klidně rostou,aspoň ještě chvilku :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo...18tt,to je masakr...
@janice_opice plnej knedlík...se počůrám..no já chtěla vysvětlení a pán měl asi blbou náladu a řekl mi,jeslti rozumim česky,já že jo a tlemila se....jsem se ho zeptala, jestli 6 slosování je 3 týdny...a on nechápal a ptal se,jestli mi to má říct makedonsky.../je makedonec/ a dal mi papír,ať to přinesu vyplněný... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - do těsta
20. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no,já si to myslela,já dala maximální dávku vody,která byla napsaná...díky za tip... :grinning:
20. led 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no prý jo. To mi říkal, už tenkrát ten doktor co mi dělal toho císaře. Prý se to po císaři při dalším dělá normálně. Neměla by ta děloha prý dojít do fáze přirozenýho porodu, aby nezačaly stahy. Ale to byl názor tenkrát doktora s tím co by mě měl rodit jsme o tom ještě nemluvili.
20. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek