• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - já to tak dělám i u houskových ..kupuji těsto v pytlíku kde jsou burizony a ty mi moc chutnají. A tam je potřeba dát míň nikdy nevíš jaká je mouka.
a u brambor to bude podobný. A taky bacha na sůl ....bramborový těsto pak jakoby teče. Lepší možná víc osolit vodu a míň těsto.
20. led 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no zitra uz 19tt leti to
20. led 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb aha no vidis zase jsem.o neco chytrejsi!!!
20. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja jsem vyrizena dneska jsem zase radila, ale chci toho udelat co nejvic dokud muzu ;)))) a mam.radost jak to tu vylepsuju
20. led 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha,tak jo... :sunglasses:
20. led 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,jsi šikulka...my dnes byly kouknout na lino do kuchyně moc hezké...ale 250,- za metr?Není to moc?No,uvidíme, co na to majitelky....
20. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin děkuji zlatíčko, no taky si to nedovedu moc představit jak to teď za těch nových podmínek co doma máme zvládneme, ale zkusit to musím, protože jinak by mě to vnitřně užralo :slight_smile:
no je pravda, že pokud se na to necítíš, tak to ten odklad opravdu chce, nejde o to, že by se člověk nějaké ráno vzbudil a náraz ho zaplavil příval vědomí, že teď má jít na další pokus ( natož, když už si ho musí celý hradit) to asi nečekej :slight_smile: ale je potřeba se cítit fajn a né pod tlakem, jak píšou holky počkej na jaro, léto až tě sluníčko navnadí a venku se všechno začne zelenat, pěkně vonět kvítečka... to umí s člověkem udělat divy :wink:
já zas mám takový vnitřní pocit, že když do toho nepůjdeme teď tak už nikdy, že prostě 14náctka je moje osudové číslo a když tu ten rok právě je, tak to musí něco znamenat :grinning: :grinning: no to víš, že je to spíš taková moje autosugesce, ale je fakt, že pak až nastoupím zpátky do práce, tak už to bude úplně pasé se pouštět do takových akcí, protože už teď to bude náročné skloubit s prací mojeho, kterému se teď můžu maximálně přizpůsobit.....
je složité nechat ubíhat čas, když v tomto našem případě člověk cítí snad každou minutu co se promrhá, ale je potřeba se i vnitřně srovnat, aby člověk měl sílu oprostit se od očekávání, ale aby šel prostě jen bojovat.......ono to půjde Kači, jen bohužel né tak rychle jak by si člověk zasloužil :wink:
20. led 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl my kupovali nejaky fakt super lino a to nas s DPH vyslo 275 za metr na eshopu bestpodlahy, predtim jsme si ho vyhlidli v krame a tam.stalo 320 za metr zalezi jak se dohodnete no
20. led 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: toto bylo bez DPH 250,-...no uvidíme....best podlahy...o.k.díky...já zas spinkala při zprávách...tak teď jsem čilá.... :grinning:
20. led 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja jsem vyrizena jeste me bombardovala tchyne kvuli fungovani susicky....tak jdu hajiii rano zase vstavat a pak znovu do Ikey....a odpo pytlovani bordelu
20. led 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl bestpodlahy
20. led 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
20. led 2014 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holcicky, musim vam nasdilet masicko (pecene veprove kolinko) co jsem dělala na silvestra. Je to něco luxusního a fakt mnamka. Když budete chtit recept, poslu jeje
21. led 2014 v 07:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a ještě rohlicky, fakt mnamka :slight_smile:
21. led 2014 v 07:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pinkywinkie posli receptik na oboje u nas bude mit uspech obpje mnaaam...:slight_smile:))) Dekuju...aspon vyzkousim jiny recept ;)
21. led 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nevkládej osobní kontakt, ten lze vyměnit v interní poště. Děkuji za pochopení.”
autor
Holky to byla noc.vecer jsem si dala meltu s mlikem a mramorovou buchtu.asi v 1.30.me vzbudilo desny paleni zahy a stavy az v krku a pocit na zvraceni a prujem znovu jsem se snazila usnout ve 4 ale manza strasne chrapal tak jsem usnula unavou v 5.15 cca a v 7 uz mi zvonil budik......Jsem uplne vyrizena.....
21. led 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice poslu Ti ho vecer, ofotim ti ho z kuchařky :slight_smile:
21. led 2014 v 08:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ranko všem..
u nás konečně sněží, tak snad bude ještě chvilku opravdu zima...
@janice_opice tak to si zajdi lehnout po obědě, jestli ti to vyjde...nebo zase makáte na bytečku??
@kamisb dneska jsem zkoušela registraci do Podolí a ještě v devět tam bylo jedno místo...škoda, že se můžu registrovat až zítra...snad to vyjde taky..
21. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jojo makame ted jedeme pro skrin ale urcite si odpocinu pac jsem jako stroj nemam zadny odpovidajici reakce.tady taky nasnezilo....
21. led 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - ahoj, no vidiš ...ono i včera večer tak jedno místo bylo volný na 19.7. myslím...tak třeba to nebude tak hrozný. Budu držet palečky ať to klapne.
21. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, tak to by jsi to měla přes den dohnat
21. led 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak tady bylo lehce bílo, ale ted mi přijde, že spíš už zase prší :( to polabí je takový na prd.
21. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No jo ja na to koukam a snih uz je jwn na travniku a silnice mokry ale aspon na chvilku to bylo pekny na koukani...
21. led 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -já ted koukla z okna a on fakt padá sníh, ale hned to taje :(
21. led 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
@jaka17

No a ja mám umytý auto....vrrrrrr... ručně...no ale s tím se dalo počítat :slight_smile: hlavne at nasnězí na horách, v březnu,dubnu chci ještě na lyže :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice tož morava holky hlásí bez sněhu, jen tu prší a to už od včera sice malounko, ale furt :confounded: taky bych trochu toho sněhu brala, ať využijeme ty loňský ježiškovský sáňky, když letos na hory nejedeme ...
21. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie já si taky prosím ten zázračný recept a doufám, že se to tak upeče krásně samo :grinning:
21. led 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
receptiky poslu :slight_smile:
21. led 2014 ve 13:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak uz jsem.jak ty ;///poslu k byvalymu zamestnavateli listek na penize 5.1. A oni ho odeslou az 13.1. Socialka na to ma 30 dni :-////a rovnou to na socku posilat nemuzu
21. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek