• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@janice_opice čičinko....zkus se s nima domluvit....že jim dáš jen tu kopii /jak to dělám já/ a na socku doneseš origoš....
21. led 2014 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pinkywinkie jejej, kolínko nejím,ale přítel by si určitě dal,foto moc hezké....
21. led 2014 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ježiš holka, musíš být vyřízená...tak já zas spala a spala...s vyjímkou asi dvou hodin do půl jedný,masakr... :wink: :wink:
21. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 tady taky sněží...já bych to bez toho sněhu vydržela...asi budu muset jít koupit neklouzací botičky zimní :unamused: :unamused: :unamused:
21. led 2014 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl pry to nejde no....
21. led 2014 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no já ho dávám obvykle do konce měsíce...nechávám si ho psát klidně i dřív...no mě šel z Trauče do Kroměříže a na socku došel až 27.12....prachy přišly 6.1....to bylo za listopad...No a za prosinec jsem dostala už 8.1.,jak si to nosim sama...
21. led 2014 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no,to je na hovňajs....teda...
21. led 2014 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hm tak ono se pry nema vystavovat driv nez 3 kalendarni dny predem je to na tom listku psano, ale jako kdyz to poslu 4. A oni to pposlouaz 13. tak to je na nic no :///////...pritom jim bych poslala kopii mejlem a origos rovnou na socku no zastavim se rovnou na socce ale musim zjistit na ktery...
21. led 2014 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice mně to dají i dřív v Sanusu...tak když máš doktora ve svým měste,tak je to něco jinýho....holka my tady máme jen jednu,co se týče nemocenský...no tam na mně ženská taky čučela....ale pak teda kývla,že když jim teda dávám kopie...
21. led 2014 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale jo mne to taky vystavi driv ale na tom listku od docialky je to vylozene napsany ze 3 kalendarni dny predem max.Tak treba u tehulek to neresi....
21. led 2014 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :unamused: koččíí nevím...já to tak měla i když jsem těhu nebyla...ale datum mi píšou sami posledního ....a na tu druhou stranu píšu taky posledního nebo dřív o chvíli,kdy to předávám.. :wink: :wink: :wink: :wink: Budeš dnes něco dobrého vařit?
21. led 2014 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - já jsem zatím taky furt bez peněz, tak jsem zvědavá kdy to poslali mě :(
ale doufám, že jak je to teprve 1.měsíc na sociálku, že se to třeba časem zlepší.
21. led 2014 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ahoj, mám dotázek posílala jsi tu bolu nebo ještě ne...ještě mi nic nepřišlo :(
21. led 2014 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl dnes pecu husokachnu, zeli a delam houskovej knedlik
21. led 2014 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja nosím lístek osobně přímo na sociálku Jani
21. led 2014 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb mno tak snad to prijde do konce mesice
21. led 2014 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek no ty jsi ale osvc ne?
21. led 2014 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek mne v praci rekli ze to nejde dojdu se tam zeptat ale musim zjistit pod jakou socku spadaj...
21. led 2014 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ne ne....holka...dneska..... :wink:
21. led 2014 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
21. led 2014 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja jsem obojí :slight_smile: tohle se týká zaměstnance - ty socialce je jedno kdo to tam přinese...
21. led 2014 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek mno ocividne memu byvalemu zamestnavateli ne...rikam zeptam se na to na socce nevim.jak to je kdyz jsem.v ochranne lhute po skonceni pp.
21. led 2014 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek a ty jsi u velke organizace nebo u male tam je totiz taky rozdil
21. led 2014 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl .- ok, tak to jo ..už jsem se bála aby to někde nezašantrošili :slight_smile:
21. led 2014 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no doufám, prý na to mají 30 dní...takže to může přijít bůhví kdy ..i třeba až v unoru.
21. led 2014 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no především ted uz te neplatí zaměstnavatel takze mu to jedno by melo byt...naopak by meli byt radi ze si to objedes sama ....si myslím... Ja jsem u male firmy..
21. led 2014 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb :unamused: :unamused: :unamused: já vím....já jsem hrozně nezodpovědná co jsem těhotná...no a hlavně líná...No,tak u mě socka posílá docela rychle...problém je,kdy to pošle zaměstnavatel...ale ono asi taky v Praze je to horší..než u nás na menším městě...
21. led 2014 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - a to mě naše účetní říkala, že to posílají hned druhý den a že to sociálka většinou během 10 dní vyřídí...tak nevím kde je chyba :( ale hold musíme vydržet no
21. led 2014 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě to nevadí, že jsi to poslala dýl ...to neřeš...jen jsem si říkala, aby se někde neztraila. Takhle je to v pohodě.
No u nás to prý posílají hned na sociálku. Alespon mi to t prosinci tvrdila ...tak snad to někde nezašila. Ale stejně pokud to poslala 3.1. tak na sociálku to došlo nejdřív 6.1. ...takže to je ted 2 týdny ... :( tak ještě 2 týdny a kousek mají čas.

To je jako v Podolí, šla jsem si tam dát razítko do průkazky a chtěla jsem si rovnou vystavit těhotenskou kartu, ale v kartotéce mě odpálkovaly, že mají povinnost ji vytvořit až v den první poradny. At si ten den přijdu o 10 minut dřív.... fakt byly ochotný ...prý mají moc karet a málo místa na zakládání.
Tak asi je více účednic co něco dělá až poslední možný den ...třeba
21. led 2014 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek ja tohle vse vim delala jsem na HR a myslim si totez jen proste chci mit od socialky potvrzeno ze to muzu davat primo tam.zamestnavateli staci kopie...proste me nasejrili.
21. led 2014 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek