• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
Holky koukate nekdo na tu starou ordinaci?? Ted to běží...
21. led 2014 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Já někdy jo....dřív jsem ji neviděla...
21. led 2014 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb bola poslána po týdnu hurrrrrráááááá,doporučeně teda...
no a já utrácela...koupila si poprvé v životě npořádný boty, vysoký,zimní...hodily by se i k sukni,ale tu já teda nenosím,hlavně v zimě teda vůbec....škoda...no a koupila jsme si těhu triko a černý kalhoty těhu....snad mi to chvíli vydrží....a dneska zdravé jídlo...smažák... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2014 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - super :slight_smile: dík
no vidiš něco pěknýho na sebe je fajn.

Já před chvíli měla kousek pizzy ze včerejšího oběda a špagety se sýrem :slight_smile:
21. led 2014 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já taky ještě peníze nedostala...a to jsem dávala papír někdy 27.12....
@pidisek no já hlavně myslím na děti na jarn´áky..jedou na lyže a za mne jede kolegyně :grinning: :grinning: nepřála bych jí být s 50.ti dětma na horách týden bez sněhu...
21. led 2014 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no,není zač...tak asi to půjde až zítra...když jsem tam byla kolem čtvrté, nevím... :wink:
Jjj, mám radost...z obelčení a kočárek asi koupíme u nás v obchodě,mají tam od pěti tisíc...
21. led 2014 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
To je v prdeli holky, s těma vašema penězma.... :unamused: :unamused: :unamused:
21. led 2014 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, u mě se to bohužel není tak jednoduchý, na jaro je fajn počkat, ale když nerozjedu léčbu tak žádný jaro nebude, pokud hodnoty nebudou minimálně v normálu. Ale včera jsem četla super článek, který mě inspiroval natolik, že budu psát doktorovi do Anglie. Je fajn, že to takhle cítíš, to je dobře:slight_smile: moc bych Vám to přála, aby to vyšlo:slight_smile:
21. led 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - my máme kočárek asi za 6500,- ale už moc nevím jak vypadá ... :sunglasses:
21. led 2014 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ako žádný zázraky...ale tak nevim...nejjednodušší cesta.... :grinning:
21. led 2014 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - manžel ho tenkrát objednával z netu, takže jsme si ho ani dopředu neosahali, ale líbil se nám oboum...tak jsme to víc neřešili a hlavně mě se nechtělo platit nějaký příšerný ceny za kočárek. jako 15tis a víc mi přijde fakt hodně. Nakonec jsme si dali cenu do 10 tis. a tenhle se líbil nejvíc.
21. led 2014 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ale nemám ani obrázek ...tak budu pak překvapená až přijedeme z porodky :grinning:
21. led 2014 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jo jo,taky mám limit 10....hihi a kdepak ho máš ten kočárek?Na půdě? :grinning:
21. led 2014 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - ne ne u sousedů, kočárek by neměl být po jednou střechou ...to je jediný co ňák tak dodržuji.
Takže se ob barák vedle v jednom pokoji už skoro 4 roky.
21. led 2014 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb pokud by jsme toto museli dodržet...tak jedině koupit v našem jediném obchodě až porodim...jiná možnost není...doma mi ho nikdo neschová....
21. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
21. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - pěkný, tam bych si dovedla vybrat ten set pokojíku :slight_smile:
21. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin já vím Kači, že ty to máš těžší v té před fázi, kdy ještě musíš sundat dolů ty hodnoty, ale to já právě myslela, že třeba na jaře až nabereš tu pozitivní energii, tak že by ses pustila do těch imunoglob. a IVF až třeba na podzim, že jako tlačit na pilu je stejně na prd.....třeba tvoje tělo bude na tu novou léčbu reagovat dobře a správně tě to naladí na ten poslední samozřejmě úspěšný pokus :wink: :wink:
No jsi hodná, že nám to přeješ, ale i my máme tu před fázy a musím doufat, aby vůbec nějaké spermijky manželovi našli a nebyla celá má stimulace v niveč :unamused:
21. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb :wink: oni, tam stejně nemají všechno na tom netu.... :wink:
21. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb @jaka17 @janice_opice - ahoj žáby :slight_smile: Tak se hlásím po monitoru a jak jsem si (asi po devadesátýpátý) myslela, že se malá otočila, tak ani prd...takže definitivně za dva týdny sekce. Ale jinak je ok, i když bude drobnější. A co vy, jak je? Vše ok?
Jinak koukám, že tu řešíte sociálku a dávky.... no mně ztratili na čssz žádost o mateřskou, kterou jsem měla podanou od listopadu. Takže následoval hrůzostrašnej kolotoč návštěv a volání a donášení nových papírů atd. A do dnešního dne jí nemám schválenou, natož, aby mi poslali nějaký prachy. I nemocenská za prosinec mi přišla teprve dneska dopoledne a to jsem od 21/12 na mateřský. Debilákov :angry:
21. led 2014 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Doporučuje všem všechno kopírovat....kolikrát se mi to hodilo... :wink:
21. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - koukám, že si to taky musíš užívat se vším všudy.

Tak hlavně že je malá v pořádku, a že bude drobnější snad nevadí ne. Hodně jsem četla, že se miminka moc neotáčí, ale hlavně, že už to budeš mít brzo za sebou. Zrovna dneska jsem si koukala na fotoblok za jak dlouho to vlastně máš. Tak hodně štěstí.
21. led 2014 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky ja padnu z toho bytu...uf ted jsme skoncili a zitra uklidit a napytlovat dalsi bordel a roztridit zbytek .....snad se dneska vyspim...
21. led 2014 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh drobnejsi drobnejsi no a? Dyk je to holcicka :slight_smile: druhy deti byvaj prej vetsi rikal mudr...tak to ja budu mit asi desetikilovy? A dyk ty jsi taky stihloun ne? Hlavne ze je zdrava a je ji tam dobre za par dnu ji mas u sebe jo a co mam teda zkusenost tak ty drobnejsi deti to brzo dozenou a vetsinou pak predezenou deti vetsi :slight_smile:
21. led 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj děvčata, jak se vám daří?
21. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice seš makačenko :wink: A jinak s Tebou souhlasím,že menší a hubený děti to rychle doženou viz.já :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrisek09 Ahojky - u me zatím fajn, co ty? Co brisko?
21. led 2014 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek u nás ok, dnes další utz kvůli poměření růstu a příští týden poradna. Koukám, jak Ti týdny ubíhají. Závidím :grinning:
21. led 2014 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb - no mám to přesně za dva týdny :slight_smile: Já mám ve fotoblogu ofiko termín, 9/2. Ale sekce bude 5/2 - i když rodině říkáme jiný datum, aby nám dali pokoj :grinning: A jak je Tobě??? Kontrola v 16tt byla asi v pořádku, předpokládám a doufám :slight_smile:
@janice_opice - šak já se nehroutim :grinning: tak bude špuntík, no. I když mi přijde, že musí mít metrák dle pohybů :grinning: ta permanentně narvaná hlava na žaludku je fakt prima, hehe. A vy rekonstruujete? My se stěhovali, když jsem byla v osmým měsíci. Děsný... tak se hlavně moc nepřepínej, máš vymodlence na entou pod srdcem!
21. led 2014 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@brsh no tak aspon si ji uzijes kdyz je tak aktivni :grinning: no takovy drobny rekonstrukce a dodelavky....ja musim ted v tom II.trimestru pac ve 3. Uz to pujde blbe vsak vis a navic jestli budou vedra ....a v kvetnu uz chci jen chystat veci pro mimi ;)
21. led 2014 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek