• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@tygrisek09 uz se začínám cítit fakt jako těhule - uz o bříšku vím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Já vím, je mi to jasný. Ale dávej pozor, fakt... nic ti neuteče :slight_smile: já jsem taky docela aktivní, ale štve mě, že na ty poslední dva týdny začalo sypat s mrznout. Chtěla jsem být co nejvíc venku, ale je to o držku. I když tedy pravidelně venčím. Ale uvidím, jak dlouho mi to vydrží :slight_smile:
22. led 2014 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no radsi moc necourej at si jeste neco neudelas raddsi :wink:
22. led 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak blbý ..8.01 všechna místa k rezervaci do Podolí obsazená...mám na to ještě 6 dní...a přitom včera bylo ještě v 9 jedno místo volný.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@brsh ahooj, to už je opravdu za chviličku.. :grinning: :grinning: a budeš mít princeznu doma
22. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
!Ahoj kočky,konečně jsem si stáhla koníka do mobilu,tak Vás sleduji i z práce... :wink:
22. led 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahooj, zdravím..kdy na to vlítnete??
22. led 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 no slava tos udelala rozumnou vec;)
22. led 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčičky,teď v pátek jedem Do CAR. Doktorku už přesvědčíme o ivf. Zobu listovku,piju kontryhelovy čaj a koupila jsem si i femibion800. To by bylo, aby to nebylo :grinning:
22. led 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice krásná fotka,Janinko :wink:
22. led 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v noci se narodila naší sousedce holcicka Michalka :slight_smile: mam velkou radost.
A divky omlouvam se, neposlala jsem receptiky, včera jsem byla si nicit telo na power platu a pak TRX a dorazila jsem domu v pul 9 a nezapínala komp :slight_smile:
22. led 2014 v 09:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :unamused: to je blbý...já to mám jednoduchý...mám tu jednu porodnici.. :grinning:
22. led 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: a jak je kočko?
22. led 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie tak to jsi dobrá,se takhle huntovat :grinning: :grinning: :grinning: jen kdybych já vždy vydržela u cvičení dýl než měsíc..... :grinning:
22. led 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 teda ja nevim co s tou registeaci delaj takovy ofuky fakt stejnak maloktera porodi presne na termin...tak u tebe to asi bude teda planovana sekce vid ale taky ti muze prasknout voda treba 2 dny pred..je to na palici....
22. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak váček pod zubem to nebyl,bylo to jednodenní zanícení a teď vypadám trochu jako blázen, asi :grinning: :grinning: :grinning: no každopádně jsem se ptala,jestli není nějaká másta místo paradontaxu na krvácení dásní...že mě z ní je špatně...a zubař mi řekl...že když se zuby čistí správně...není nutná pasta a dásně nekrvácí...hm a mám to..a já myslela,že je to dědičné...
22. led 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to neni husty? Tak na to ani nekoukam :grinning:
22. led 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh - no tak to na tebe budeme myslet, někam si to napíšu :slight_smile: ...rodina je lepší když má pozdější datum i aby se zbytečně nenervovali a nechali vám chvilku soukromí :slight_smile:
Tak se drž 5. je za chvíli :grinning: hlavně ať jde vše jak má.

jinak mě jen vzali krev, takže kontrola vlastně žádná :( do poradny jdu až 7.2. což je za 16 dní :( ...ale jak mám doma ten angelsounds tak jsem klidnější tak obden si prcka poslechnu a je to. Moje bříško totiž vypadá spíš tlustě než těhotně. Někde jsem koukala na fotku jak měla holčina jen tu bouličku kde bylo mimi ...ale já jsem spíš jak nafouklá vzducholoď :grinning: :angry:
Ale je m asi už dobře ...jen jsem furt unavená a včera když jsem asi 20 minut žehlila, tak mě začaly bolet lejtka tak jsem si zase hezky lehla.
22. led 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ono v tehotenstvi ty dasne jsou prekrveny tak je to horsi kdyz jsem byla na dentalni hygiene tak mi doporucila mwzizubni kartacky ne nite..pry to prvni tyden krvaci a pak se to zlepsi dneska na to vecer najedu
22. led 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak to je síla ...ale je tam 1místo volný na ten den kdy mám já :slight_smile: ...tak třeba to klapne jindy.
Zítra to bude zkoušet i holčina z emimina. Ta se konečně dozvěděla výsledky z prenascanu a bude další chlapeček :slight_smile:
22. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no jestli máš femibion tak bych listovku už nezobala ...protože je v tom ...a těch 800 jednotek stačí ažaž.
Jinak tedy držíme palečky a hurá s elánem do toho.
22. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja jdu 6.2 na ten velky utz a 11.2 ke svymu to je vzdycky doba mezi tema kontrolama.jsem rada ze jsi spokojena s AS.ja piskiuchala vcera vecer taky me to vzdy uklidni....:slight_smile: jinak ja jsem.ted plba elanu a je mi dobre, ale taky se unavim ale citim.se bajecne ;)
22. led 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice popravdě...v úterý jsem brečela bolestí až jsem usnula....a od včerejška o.k...tak jsem do toho ještě vrtala...aby to nebylo jako úplně zdravý... :grinning: :grinning: :grinning: jo,já používám mezizubní kartáčky...teď jednu velikost ale a někdy jsem docela hustá....jak s nima manipuluju...ale 4.2. budu mít instruktáž :grinning: :grinning: :grinning: Mně to krvácí už dlouho.....asi rok....čistím si s nimi asi skoro dva měsíce a krvácí mi furt...páč mám zánět...
22. led 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb
@jaka17 prosím jaké máte angel soundy a máte už monitory dechu nebo je nechcete.....a co chůvičky,budete mít...?
22. led 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak holky uz mame na ulozence k vyzvednuti vibracni lehatko a cestovni postylku tak se desne tesim az to vyzvedneme :grinning: jo a listek na penize si budu na PSSZ posilat sama jen to poslu mejlem fo prace.:slight_smile:
22. led 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,já jím listovku 800 a Femibionjen 2x týdně./jak mi řekl můj dr. z CARU/.. :grinning: :grinning: :grinning: ale doktorka chce,abych hamala mamavit.....no čučim...fakt můžu jod....tak si koupim mamavit a femibion si schovám na dýl... :grinning: :grinning: ale teda nevim denně se tím cpát... :unamused: ale je fakt, že pak už bych měla jen letrox a mamavit a nic víc...a nedělalo by se mi určitě tolik špatně...
22. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hurrrrrá inteligence zvítězila /myslím u Tvých šéfů :grinning: :grinning: :grinning: /..no vidíš..já nic nekupuju...ale už přemýšlím...když to bude o.k..jak říkáš a to bude,když to říkáš...tak rozjedu nákupy... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdepak já zavolala na sociálku tam jsem se domluvila s paní a do bývalý práce jsem to jen oznámila emailem, že lístky na peníze budu posílat přímo na pSSZ:slight_smile:
22. led 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no však jooo...já se na sociálce ani neptala....jak to tenkrát tý pindě trvalo dlouho....než byla schopná to odeslat...tak jsem to navrhla mojí vedoucí,že si to tam budu nosit sama a ona asi ráda souhlasila...než aby poslouchala stížnosti na účetní z Kroměříže.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak já monitor dechu budu mít jednou použitej za 500,- od té kmošky co budeme mít i kočár.....pak chvičky jsem našla doma uplně nový,který jsem tenkrát dostala když jsem měla Kubu, ale to mu bylo asi 5 a já použivala jiný..a z nějakýho záhadnýho důvodu jsem si je nechala:slight_smile:) jsou to Philipsky obousměrný se světýlkem a hudbou:slight_smile:)) a ty určitě já je vyúživala furt páč furt někde jezdíme a když jsem šla k sousedům vedle nebo když byl kuba větší a my byli na dovče tak on spal v bungalovu a my seděli u baru u bazenu:slight_smile:)))) (byl tokousíček,ale bez chůvičky ani ránu... angelsounds mám http://www.youtube.com/watch?v=qZwQIwQOTWE
22. led 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek