• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
@muddledgirl no a navíc on mi zaměstnavatel ted ani není už povinnen zaznamenávat tu neschoplnost do ELDP a tak páč už s nim kromě ochranný lhůty nemám nic společnýho...
22. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mám jen obyč. co poslouchá srdíčko ..tenhle: http://www.bomba-ceny.cz/index.php?detail=120131 ...včera jsem koukala na bazárek na emimino..a maj ho tam i třeba za 600,- a skoro novej. Ale neukáže TI to tep.
jinak o tom monitoru dechu přemýšlím, ale zatím nevím ...někde jsem slyšela, že jsou i ochotní jej z nemocnice půjčit a to pak stojí třeba jen 500,- na tom bazárku se zase pohybují od 1000,- výš ...ale furt levnější než novej ten stojí přes 2tisíce.
a chůvičky má teď půjčený mamča moje na synovce když je hlídá. Ty tenkrát manžel vybral ....na to se moc těšil :slight_smile:
22. led 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no joooo,já zapomněla,jsem trdloo :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: U nás v tom obchodě je nejlevnější za 2000 asi.... :unamused: :unamused: :unamused: Philips mám ráda...kvalitka....jé s hudbou a světýlkama...diskoška... :grinning: :grinning: :grinning: No,to je fakt na tu dovču super....Ještě nemám porozeno a už jsme se bavili,kam pojedem na dovču až prckoj bude rok...furt jsme chtěli na ty zlatý písky...to by dalo vlakem...anebo autem s kámošem a dětma... :grinning: :grinning: :grinning: děkuju za adresu na angelsound.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no vidíš :slight_smile: bezva - ja to tam teda radši vozím osobně :slight_smile: pro jistotu :slight_smile:
22. led 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ELDP ..Co je to???.ty jo...no,dyť Ty už tam nemakáš :wink: ...Hele koččííí..:Ty to budeš vědět..mám smlouvu za holčinu,která je na mateřské...cca v květnu si vybírá dovču...nevrací se..........co bude pak? Musí mi dát odstupné,když pro mě nebudou mít místo? Nebo mě můžou vykopnout pro nadbytečnost...bez odstupného???Já myslím,že ne...
22. led 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Dobrý,dobrý... Už se těším na pátek,snad bude vše ok. :slight_smile:

Já zatím zobu jen listovku a piju kontryhel. Ale femibion mám už koupený,až se začne něco dít... Třeba začnu se stimulkou nebo tak :slight_smile:
Holky, můžete ještě poradit,co si koupit,aby to klaplo?
22. led 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl evidenční list důchodového pojištění :slight_smile:
22. led 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju za adresu....já se trošku použitých věcí,co se týče elektroniky bojím...přemýšlím..jestli objednat z ebay..no uvidím s tím angel soundem...monitor chci určitě...aby se člověk aspoň trochu vyspal.. :grinning: :grinning: :grinning: a když by byl ten můj doma s mímem...tak aby to slyšel..doufám,že je to hodně hlasitý... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no prý to píská příšerně, kamarádka šla s prckem do koupelny jej přebalit a zapomněla to vypnout, tak to prý bylo hrozný ....jinak bych raději kdybych ten zvuk neslyšela.
a chůvičky záleží na jak hodně si nastavíš hlasitost
22. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ahaaaaáááááá evidenční list.... :wink: :wink: :wink: Tak to můžeš s listovkou střídat... :grinning: :grinning: :grinning: ten Femibion....no...Janička tu psala denně dvojku červenýho...Pidísek psala čaj báby Radnické a ten její pepř...ale ony Ti to napíšu líp... :grinning: :grinning: :grinning: Já pila Nosifol.....je to dobrý na ovulku..takže i na sliznici..v podstatě tam jsou stejný věci jako ve Femibionu,jen tam je inositol,který srovnává inzulin v krvi.../je to pro ženy s PCOS/...a pila jsem kapky od p.Podhorné...ale jen chvilinku asi dva týdny...pak už byl transfer..a. já to flákala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to co jsem posílala jsem našla nejlevnější teda u nás v ČR....ráno jsem to objednala a hned zaplatila, měli stejnou banku a druhý den ráno už jsem poslouchala :grinning:
22. led 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobře..že to je slyšet...přítel když spí,tak spí..znáš to... :grinning: :grinning: :grinning: Bola dnes asi ještě nepřišla viď?Tak asi zítra...
22. led 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jeje super...asi to udělám na tajňačku...příteli se to moc nelíbí,že chci za angel utrácet...ale když mě už chybí ho cítit,slyšet...včera jsem furt marně ťukala na bříško... :grinning: :grinning: :grinning: Já vím,že je ještě brzo.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning:. tak to mi silně připomíná me... Tu listovku mám doma taky už asi rok.začala jsem ji užívat pravidelně,pac ji v dubnu končí expiracka :grinning:
22. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 :grinning: :grinning: :grinning: tu listovku hamej....ty kapky jsou trošku hnusný..ale daj se nakapat do trošky vody.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jo Philips je kvalitka ale jen v těch malých věcech pro děti jinak nebrat....hlavně ne televize
22. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - já si koupila ty gynex kapičky a ty byly i docela dobrý :slight_smile:
22. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ten angelsounds koupil manžel na aukru novej
22. led 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hihi tak mi máme od philipse i televizi a drží už skoro 9 let co jsem tady a obraz super :slight_smile:
22. led 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já bych chtěla nadstandard, když bude volný a v Nera Tě odvezou hned na pokoj a ne na jip, takže hned jak to půjde, píšu vám sem, ať máte přehled :slight_smile: Jsem ráda, že u Tebe probíhá vše dobře a cítíš se fajn :slight_smile: Mě bylo nejlíp druhý i třetí trimestr. Paradoxně snad úplně nejlíp v osmým měsíci :slight_smile: Teď je mi taky ok, ale už se mi blbě zvedá a jak mě malá tlačí do žaludku a žeber hlavou, tak se i těžko hledá poloha, ve který bych se cejtila dobře :slight_smile: 7mýho budu držet palečky! Necháte si říct pohlaví?
@janice_opice - to platí i na Tebe, s tím pohlavím? :slight_smile: kontrola je za chvíli! Já byla na prvním utz po IVF až po dvou měsících, málem mi hráblo :grinning: takže o čekání něco vím, ale jak máte ty angely, tak to musí být úleva jak blázen :slight_smile: Jinak moc necourám, ale jezdím autom...a to ranní venčení by mi chybělo. Jen dva týdny sedět doma a čekat na nástup do nemocnice, tak se snad zabim :grinning:
@muddledgirl - jen tady čtu o tom krvácení dásní - zkus Elmex gel, jestli neznáš. Mě to dost pomohlo a v těhu se může :slight_smile:
22. led 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 jojo pily jsme s pidiskem čaj báby radnické a jedly chilli a já teda to červený každej večer.-))
22. led 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb mno tak to jste asi vyjímky a taky záleží jak náročný jste na obraz a kvalitu obrazu barvy a tak..ale tak já to vidim páč jsemz oboru a vím, že s Philipsem je problém a i špatnej servis na ty věci(velký myslim )...plazmy LCD atd do toho bych nešla..ale tak budte rádi že vám funnguje, jinak je možná o trochu lepší nez sony...Ale zase právě uměj tyhle malý věci pro děti tam jsou špičky!!!
22. led 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi....my máme telku a zatím spokojenost.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh hele Barčo náms e furt nechce ukázat to znáš,ale zvědaví jsme oba strašně jeslti to bude Valinka nebo Matýsek, posledne se šušně mlelo a dotor říkal, že si myslí,že to bude holčička,ale krk za to nedá:slight_smile:)) tak snad toho 6.2. no:slight_smile:)))
22. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl mno já vím, že je zákazníci hodně vraceli na reklamace - týká se to hlavně těch posledních 5-6 let ..takže bych do toho neša i kvůli servisu,ale já jsem ja říkám postižená :grinning: je to pro mě něco jako indesit nebo proline:slight_smile:) v bílý elektro
22. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na ebay toho je...nevím co vybrat.. :grinning: :grinning: :grinning: angel sound...
22. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh aha..díky za tip....dělá se mi z toho špatně... :grinning:
22. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jse děsně spokojená s tím co mám fakt je bezva..
22. led 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo vlstně jo elmex gl taky používám:slight_smile:)
22. led 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice máme LCD...typ Ti neřeknu...ale přítel je na obraz docela pyšnej..ale narovinu..mně to je celkem jedno.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek