• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice To by tak odpovídalo na stydlivku :grinning: No snad nedopadneš jak já - každej měsíc jsem si říkala: příště, příště :grinning: a hovno, hehe. Krásný jména jste vybrali - mám Valču kamarádku, taky čeká mimčo (v dubnu). Originální a pěkný jméno, fakt :slight_smile: Matýsek klasika, taky hezký - pro nás od začátku pase, když rodím v únoru :slight_smile:
22. led 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice indesit a proline je naprd?Nechám si ráda poradit...Přítel hotovej,že mi běží neustále tv...nemám ráda ticho..a že se vysvítí ta telka...se počůrám z něj..tak jsem mu řikala,že pak koupim až ji vysvítím... :grinning: :grinning: :grinning: aon,že ta naše na trhu už není.....tak to má smůlu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
..http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=angel+sound&rt=nc&LH_BIN=1
22. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak to by bylo fajn,pokud by Ti nadstandart vyšel a asi tam nebude ani moc drahej co? v podolí se pobyhuje od 700-2600, ale já budu ráda, když budu s jinou maminkou na pokoji, musím něco odkoukat ...jsem na malý děti střevo :angry:

jj pamatuji si to tlačení na žebra a žaludek ...já se vždycky při nastupovaní do auta bála, abych mu něco neudělala...seděl na zadku a ani se nehnul.
22. led 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koupim...měla bych se najíst..k snídani jablka...tak jdu pro přesnídávku a piškoty...je to děs..ale nevím co jíst...po ránu a večer.. :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem blinkala po smažáku... :unamused: :unamused: :unamused: tak ten druhý kousek nechám teda nerada příteli.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočinky,taky vás bolí záda nebo to mám z toho sezení u pc??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - a pohlaví si necháme říct pokud se ukáže, jen nevím jak v poradně jestli hanáček bude ULZ dělat, ale zatím mě pořádně neviděl tak by mohl a 18.2. jdeme zase do gennetu na velkej v tom 20tt.
v tom 13tt doktorka tipovala kluka, tak uvidíme ...ale furt se mi zdá o holčičce tak jsem zvědavá jak to dopadne.
Zatím mi ty sny vždycky (teda 2x) vyšly ..posledně i u kamarádky ...
22. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já chci po tom císaři klid, jinak bych ani na nadstandard nešla. Ale takhle - bude moct být Vilém hned se mnou a můžeme tam mít malou, je to fakt lepší :slight_smile: Já mám hroznou zkušenost z Nera, měla jsem tam jednou na pokoji smažku a alkoholičku, co bydlela u vody na pískovně a přivezli ji po potratu v pátým měsíci. Špinavá, smrděla strašně a měla postel vedle mě :grinning: takže raději zaplatim. Prodala jsem sedačku, tak na něj mám peníze. Ale stojí tam 1400, to mi přijde docela dost. Krát min pět dní. No snad tam dýl nebudu, to je jak dovča :grinning: a k tomu pohlaví - já jsem takhle určila 14 dětí v řadě mým kamarádkám a nakonec i sobě tedy, takže věř intuici :slight_smile:
22. led 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jak říkám já jsem v tomhle postižená v oboru vidim to jak jsou reklaovaný v posedních 5-6 letech, možná před těmi 9 lety to ještě slo
22. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak jsem našla tu naší chůvičku ..máme tuhle ...jako obousměrná myslím není, ale to mi nevadí ...http://chuvicky.heureka.cz/detska-chuvicka-angelcare-ac-420/
a to kolečko nahoře myslím svítí.
22. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh hele no zatim to tak je zatim si říkám příště přístě a vždycky si na tebe vzpomenu:slight_smile:))))))))))))jen od začátku si yslím, že to bude holka a nevím proč no tak uvidíme:slight_smile:
22. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb super,teď se hrabu v e-bayi.........právě nevim...jestli mám koupit od kolegyně...a nevim kolik za to bude chtít...aby se zas neurazila...když se zeptám za kolik a pak nekoupim...
22. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh mno to teda musel být zážitek teda s tou smažkou fuj teda...........já si prostě fakt myslim, že to bude holka..všichni mi říkaj klua,ale já si rpostě myslim holku od začátku....i manžel:slight_smile: dneska se tam pěkně vrtí --dělá tam ted psí kusy:slight_smile:)))
22. led 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - teda to bych ale ušetřila peněz, njn jsem trdlo,a le co nadělám...jen ten gelík u některých co mají je fakt prťavoučkej ....
ale včera jsem zkusila lubrikační gel a je asi lepší :sunglasses: :grinning: ...krásně stačí maličko a super se rozetře :grinning: :grinning: :grinning:

pošťačka u nás chodí až později po obědě, ale spíš si myslím, že přijde až zítra.
22. led 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo no...já vim...já jsem na to dřív nekoukala...ale kdybys něco chtěla není problém..se domluvíme... :wink:
22. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb holky já koupila v lékárně flašku toho gelu za 50kč a myslim, že mi po těhu ještě zbyde :grinning:
22. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - takže už krásně cítíš pohyby? a co manžel už je to poznat přes ruku?
já mám pocit, že si někdy zabublá ...ale nevím jestli to nejsou spíš střeva :(
22. led 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem zjistila, že tam má manžel taky účet ...
22. led 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je super...koukám na monitory dechu na ebay...teda ale vůbec nevim...jak to má vypadat.. :astonished:
22. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no vidíš,tak super...
@brsh - no tak to se nedivím, že chceš být raději sama ...ale prcka na pokoj dávají snad už všude automaticky ne?
jinak teda nevím, ale po porodu jsi na oddělení šestinedělí, tak tam by jsi nikoho takovýhle ho mít neměla, já po tom cisaři tenkrát byla klasicky na gyndě. Jako dát mě na poporodní by mě asi hráblo, takhle stačilo, že bylo přímo nad náma a každou chvíli tam prcek plakal.
@kamisb u nás je třeba pooperák...tam se dávaj po císaři...
22. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nene aztim přes ruku ne, říkal doktor že si myslím, že do 2 týdnu což je konec ledna tak snad už ...jen když si tam dá hlavu tak slyší splouchat vodu což ej posledn týden na AS slyšet hodně jak se cachtá v bazénku...a střeva to prý nejsou..Ale jakt y pohyby sílý je to znát celkem..vždycky tak týden a jsou silnější z bublinek do bublin ted taový tačení zparva doleva:slight_smile:)) no už se těši až si tam Pupan položí hlavu a dostane :grinning:
22. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mně ten odkaz kázal 0 výsledků
22. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: haha, to bylo moje nejmíň oblíbený slovo - příště :slight_smile: no dej na vnitřní pocit, já jsem se s ní tak bavila a bylo to :grinning:
@tam je to gynekologicko-porodnický - ležela jsem na pokoji s ženama po různých zákrocích. Mají tam samozřejmě pokoje pro pacošky i pro rodičky, ale když je plno, tak to asi pomíchaj... no každopádně po císaři jsi 24 hodin na JIPce a tady ne, což je super. Takže i když budu po spinálu ležet, bude tam se mnou přítel, jak to jen půjde. Může tam i spát.
Jinak tenkrát chápu, že to muselo bejt šílený. Kamarádka, když ležela u Apolináře po zákroku, tak měla na pokoji paní s takovou příhodou a bylo to dost hrozný pro obě dvě.
22. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a já ti v tom neporadím v tom já se vůbec nevyznám jeslti zrovna ten:slight_smile:))))) já jse ráda za ten od kámošky novej za 500 a tim to pro mě hasne jsem se ani nepídila:slight_smile:) zkus nějaký recenze nehdřív?
22. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jjj...to já pak taky zkusim.....to já jen tak čučim..nechce se mi uklízet,tak to oddaluju..
22. led 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek