• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@brsh čéče já si právě na to slovo zvykám tak sjem byla ráda, že minule doktor řekl, že si myslí že to bude holčička, že to vypadá že má mezi fajfkama kávový zrnko:slight_smile:))) prej co byste si přáli??a já pane doktore nám je to tak nák jedno tak povída no myslim si, že to bude holčička,ale moc se ta mele a krk na to nedám tak uvidíte na velkym utz a neříkejte mi to já se podívám ještě jednou a schválně,jeslti se trefím :grinning: :grinning: on to má taky jako adrenalín:slight_smile:) a já jsem říkala že všichni manželovo kamarádi: jéééé vy čekáte malýho Lambáda?? to je super a malej Lambád bude a já furt ale to bude holčička a nikdo mi to nežere:slight_smile:)))))))))))))))) :grinning:
22. led 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ně o povídej tady vybuchla bomba v tom rozdělanym bytě a taky musim uklízet a oddaluju to
22. led 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - v čr se hodně prodává ten nanny a babysense..myslím.
http://www.detskezbozi.com/monitory-dechu/
22. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já si budu muset tak ještě měsíc počkat asi ...minule jsem je citila až tak kolem 21týdne myslím.
22. led 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já toho včera rozharaburdila... :grinning: :grinning: :grinning: já uklidim a za pět minut si udělám bordel....zkoušela jsem,jestli se teoreticky v létě vejdu do nějakých šatuůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuji...
22. led 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ale koukala jsem tam na ten odkaz a když to proklikáš tak prodávají i ty naše chůvičky společně s monitorem dechu ...a taky to není drahý.
22. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb počkej čiči na kterej odkaz...? No, to mě paní v obchodě taky říkala,že maj monitor dechu s chůvičkama...a stojí to přes 3000 ..
22. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - otevřela jsem ten třetí, co jsi poslala a dole podtím jsou odkazy na další :slight_smile: tak tam stojí chůvičky a jetam i ta deska ....jedno nestálo asi ani litra a pak když to otevřeš tak se zase dole objeví další, ten už byl dražší, ale myslím že 1700,- za oboje ještě šlo.
22. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo..ten modrej monitor dechu s chuvičkama..asi za 1200 použitej?
22. led 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl my máme něco taovýhohle ale starší typ ale ukazuje to i tu teplotu - ale mám je doma už tak 8 let nepoužité tenkrát mi je dovezl někdo odněkud......http://chuvicky.heureka.cz/digitalni-chuvicka-philips-scd-499/
22. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice díky za odkaz... :wink:
22. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tam je ještě cca 911 za dopravu...
22. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale nevim tyhle jsou dost drahé tamty nevim kolik stály
22. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - aha, já moc tomu nerozumím, jsem lehce jazykový analfabet :(
22. led 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přemýšlím,že chůvičky bych si mohla půjčit někde...
22. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb však v pohodě.. :wink: :wink: :wink:
22. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb děvčata ta jse dopolko proválela a ted jdu makat a vyplnit přiznání taky musím k dani z nemovitosti chjoooo jsem na to zapomněla...tak zatím páááááááááááááááá
22. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pá pá kočččííí
22. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no budu to zkoušet ted´celý týden a když nic, tak volám Hanáčka...možná zítra pro sychr zkusím i registraci u Apolináře..
@janice_opice
@muddledgirl já zatím monitor ani chůvičku neřeším, to vybere manžel, je technickej typ, tak at´se stará...pořád radši čekám, půjdu ještě na genetiku někam mimo, tak co řeknou...myslím, že všecko stačí až v dubnu....
22. led 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak na daň z nemvitosti mi naštěstí chodí už jen složenka...pokud to zase nezměnili.
já dneska taky nic nedělám, měla bych zase lehce žehlit a aspon utřít prach ...
22. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no já to taky neřeším páč to mám:grinning:tak pa
22. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak já asi taky nic dřív kupovat nebudu, ale seznámek by to asi chtělo začít připravovat ...ale asi začnu až po tom 20tt :slight_smile: ale užsem tam po věcech pokukuji :grinning:
jj zkoušej, třeba se míísto uvolní...někdy to zkouší oba z rodiny kdo je rychlejší a místo se během dne uvolní
22. led 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my koupili ten byt na konci roku takže musíme přiznání podat do konce ledna a já to fakt úplně vypustila
22. led 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jo, já to nevěděla že musím nahlásit, když jej mamka převedla na mě a platila jsem pak pokutu 500,- :(
22. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to víš no
22. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - to bylo pro tebe, ta zpráva na předchozí stránce, ale napsala jsem jinej nick :grinning: je to gynekologicko-porodnický - ležela jsem na pokoji s ženama po různých zákrocích. Mají tam samozřejmě pokoje pro pacošky i pro rodičky, ale když je plno, tak to asi pomíchaj... no každopádně po císaři jsi 24 hodin na JIPce a tady ne, což je super. Takže i když budu po spinálu ležet, bude tam se mnou přítel, jak to jen půjde. Může tam i spát.
Jinak tenkrát chápu, že to muselo bejt šílený. Kamarádka, když ležela u Apolináře po zákroku, tak měla na pokoji paní s takovou příhodou a bylo to dost hrozný pro obě dvě.
@janice_opice - u nás byl přesvědčenej hlavně Vilémův táta, že je to kluk, i jeho ségra a já se furt smála a říkala jsem, že budou koukat :grinning: a taky koukali, hehe.... já myslim, že když máš takhle intenzivní pocit, že na tom něco bude :wink:
Jinak jsem si právě dobalila tašku pro malou a kufr pro sebe do porodnice, tak kdyby něco, tak teda můžu vyrazit :grinning:
22. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh - jj pochopila jsem to, že je to zpráva pro mne :slight_smile:
já mám pocit, že kamarádka v podolí byla na pokoji, snad jeden den na společným a pak šla na nadstandart. ale jistá si nejsem, no jsem na to pak zvědavá :(

teda balit tašku až teď jo, :slight_smile: kamarádka ji vozila v autě měsíc předem :slight_smile:
22. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 a dyť já to teď nekupuju...ale za mně to nikdo nevybere... :unamused: ale už bych mohla mít přehled...Ty do červenovcek moc nechodíš...ale tam už všechny všechno maj blázni.. :astonished: :astonished: :astonished:
22. led 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 kupuju nejdřív po tripply nebo prenascanu... :wink:
22. led 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek