• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@kamisb prď na prach..... :grinning:
22. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já jsem v tomhle asi někde trochu jinde, po těch dvou dětech co už mám a odchovala jsem je bez veškerejch těchhle vymožeností :grinning: :grinning: :grinning: ale něcoo ráda koupím, určitě je to k dobru věci- monitor, chůvička...v červencovkách si počtu..ale nějak to zatím neřeším..
22. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@muddledgirl tak i já přispěji něco z mých zkušeností :slight_smile: co se týče monitoru dechu tak já jsem měla ten Nanny a super spokojenost, koupila jsem jí na aukru za 1300,- od kočky co to prodávala hned po použití, takže jsem na to měla ještě rok a půl záruku (jinak stojí kolem 2500,- myslím) a opravdu nemusíš mi strach ani z jeté, protože ona leží jen v postýlce, takže se nijak neopotřebovává, vypadá pořád jak funglovka, teď jí má akorát půjčenou brácha a doufám, že snad jí taky ještě využijeme.....a opravdu se vyplatí, před čtrnácti dny to mé spolužačce zachránilo dítě (taky vymodlené dvě IVF nevyšly a pak až měli hotovou skoro adopci, tak otěhotněla přirozeně) a ve třech týdnech málem o malého mohli přijít, naštěstí podložka zafungovala jak má a rozdýchali ho, byli dva dny v nemocnici na pozorování, ale jinak dobré
a co se týče chůvičky tak v tom má Janča naprostou pravdu aspoň co jsem si hledala tak mi vyšla nejlíp ta philipska pošlu odkaz....sehnala jsem jí za 2400,- novou v nějakém shopu na inetu a je k nezaplacení, hlavně super je to světlo a ta hudba, normálně to malé pustíme a odcházíme pryč a dole jí to pak z obýváku můžeš vypnout nebo pustit další várku ukolébavek a ona je na to tak krásně naučená, že jí to fakt uklidňuje a i když jsme někde na dovo, nebo na horách, tak to má takové to svoje jisté co zná a všude nám super usínala
http://www.philips.cz/c/avent-dite-zdravi-a-kontrola/audiochuvy-upozorneni-na-teplotu-scd525_00/prd/
22. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já taky budu první den na normálním pokoji, to nechci zbytečně platit... a pak se uvidí, ale doufám, že bude volno :slight_smile: Jinak já jsem měla předbaleno, ale jak vím, že půjdu na sekci, tak jí s sebou nevozim. Stejně budu ležet těch 12 hodin po aspoň a to nic nepotřebuju. Kdyžtak by mi to Vilém přivezl :grinning: ale jsem zavřená na tisíc zámků, tak snad to dodržíme do dne D!
22. led 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak uvidíš ono to nějak bude, hlavně se držte ..aby bylo vše v pořádku, pak napiš a pošli fotečku.
22. led 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 díky za zkušenost...je nejlepší vědět, co se komu osvědčilo...a v současnosti to vlastně lze koupit kdykoliv....no to si piš, že si chůvičku ještě užiješ...to by bylo , aby tat´ka nepustil chlup/spermijku/
22. led 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 no jo,tak jsi zasloužilá matka...já mám v hlavu v pejru,co se vše musí sehnat... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jsem zvědavá na zkušenost s epidurálem...chtěla bych taky zkusit, pokud by to šlo...obě děti jsem měla sc v narkóze...
22. led 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 děkujeme...ta aventka...to je teda drahý jako prase... :astonished: :astonished: :astonished:
22. led 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hele, co se mne týká, tak stačí pár hadříků a pleny :grinning: :grinning: stejně jsme polovinu nevyužili, každý dítě taky má na sobě rádo něco jinýho, kluk nesnášel čepice na zavazování pod krk, to měl hyst´áčky...jen si to hezky užij, je krásný si to nachystávat...pak ti to ditě za deset minut po převlečení poblije a poslintá a můžeš se jít vycpat :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - hele nekaž nám iluze jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 no,právě by toho pro to mělo být víc,ne?No,s hadrama asi budu čekat..nevim..něco dostanu po miminkách sestřenek...a mám rezervovaný hadry u kolegyně ještě...
22. led 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - to je jasná věc :slight_smile:
@jaka17 - já budu mít tedy spinál, ale dojmy budou asi stejný jako u epi a abych řekla pravdu, bojim se jako kráva :grinning: no ale všichni mi říkají, jak je to lepší pro mě i malou, tak jim věřim a jdu do toho. Pak Ti dám vědět. Jsem poměrně stresař a s nízkým tlakem jsem to taky úplně nevyhrála, tak doufám, že to zmáknu. V nejhorším omdlim, ale budu ležet :grinning: hehe
22. led 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh
@kamisb taky uvažuju o nadstandardu,ale uvidíme no
22. led 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh neboj nic takovýho se nestane, fakt se vůbec neboj....uvidíš..... nos tim nízkym tlakem to znám,ale zase lepší než vysokej.... pokud máš problémy a doktoi říkaj, že je císař lepší tak určo je....ale neboj se toho je to mín bolestivý než normální porod akorát se potom zotavuje dýl to je jasný!!! :wink:
22. led 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak mám balíček na poště, nevím proč s ním nepřijela :( když ví, že jsem doma ...
22. led 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to to přišlo tak rychle jo??To čučim...to jsou blbky,viď?....
22. led 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - njn, tak se alespon zítra projdu na poštu no :slight_smile: ...ted jsem taky byla chvilku venku sice se to nezdá, ale je tam docela příjemně. konečně vzduch bez smogu a vypadá to moc hezky pokud se nekoukáš na ty mokrý silnice ....stromy jsou úžasný.
22. led 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - co je spinál?
22. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo,ráno jsem byla u toho zubáka..a bylo moc hezky...já bych šla ven...ale jsem líná dnes.... :wink:
22. led 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tady dopoledne ještě furt sněžilo a to teda nebylo nic moc ...teď už nic nepadalo tak jsem se právě odhodlala.
Mě večer pak bolí hlava když nejdu aspoň na chvilku ven ....a asi i bříšku je tak fajn, když se jen válím nebo sedím u stolu, tak mě trochu pobolívá, je jakoby napjatý ..ale jen na některých místech.
22. led 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně dnes taky bolí hlava....málo piju...asi se večer projdu na chvíli...
22. led 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb nenechte si kazit iluze :grinning: :grinning: to je jen takovej soukromej postřeh...stejně člověk furt pere ...
no spinál je vlastně že ti vstříknou do páteře anestezii a necítíš spodní půlku těla, ale uvidíš hned mimčo, nejsi uspaná...a líp se pak i vzpamatováváš, můze u tebe být manžel...
@brsh no já se bojím taky, ale holky na koníku to popisujou dobře...ale při klukovi mi chtěli dělat epidurál a nešlo se jim dostat do míšního kanálu, tak mne uspali...
22. led 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: tak porod neřeším...jestli budu po mamce...tak ze mě prcek vylítne ani nebudu vědět jak......hlavně ať to není moc brzo...no ani moc pozdě... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to bych ti v pravý čas moc přála :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - to jsem myslela, že je epidural ...jaký je teda rozdíl?
22. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to vlastně přesně nevím..dřív se tomu říkalo epidurál a tohle je možná nějaký vylepšený...
22. led 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo to je epidurál si myslim....to dávaj i při normoš porodu..akorát mě už nezabral teda:slight_smile:))))))))))))

Holky to je krámů v tom bytě..to je děs normálně pytle a pryč s tim
22. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele brouku tenhle páte se sejdeme asi až na joze páč já zapomněla, že jedeme předtím k tchýni
22. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, v pondělí jsem dostala úvodní včeličku a 3.2. začínáme, asi budu nakonec píchat Puregon, to tak vypadá, OPU 12. nebo 13.2. , pak po víkendu transfer a začátkem března výsledek a doufám, že pozitivní. Ale třeba to nebude potřeba a jsem v tom, nevím, mužskýmu se to zlepšilo abnormálně, ještě věříme na minimální zázrak přírody, bylo by to krásné, dnes do rána jsem ležela na břiše a docela mě bolely potom prsa, ale to může být tou injekcí, raději jsem pesimistka, překvapení by vždy potěšilo.
22. led 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek