• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

22. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - hodně štěstí :slight_smile:
22. led 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa držíme pěstičky... :sunglasses:
22. led 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa tak držíme palčáky!!!!!
22. led 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
večeře nudle s mákem... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já právě přemýšlí co si dám,ale prvně si udělám dolce gusto a čokoládovou zmrzlinu k tomu a pak uvidím:slight_smile:))
22. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my měli tousty se sýrem a cibulí a ledový salát s bílým jogurtem a jsem asi plná :slight_smile:
jen jsem zvědavá na jak dlouho ...
22. led 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: vid??? já taky vždycy vyhládnu brzo a hlavně večer
22. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm mňamky...já dnes nemám moc na výběr...potřebujem odmrazit lednici :unamused: a tam jsou už jen vajíčka a podobný blbosti... :grinning: A vajíčka jsem měla k obědu... :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mňam tousty...ještě se bojím...ale dneska už jsem zvládla i máslo...tak už to všechno asi bude lepší....já měla hlávkový salát s octovou zálivkou...k svačině... :grinning: tousty mám jinak moc moc ráda...
22. led 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb já mám hlad skoro furt....ale večer jim nejvíc.. :grinning:
22. led 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl, @janice_opice - u mě je divný, že mám hlad hned jak se najím ...později to je lepší.
ale myslím, že dneska ještě sním aspoň jogurt se slunečnicovými semínky :grinning:
22. led 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak to je taky dobrý...ale ono to trvá asi 20 minut...než žaludek dá signál mozku... :wink: :wink: :wink: jenom jogurt....?To já si dám ještě nášup...chodím tento týden spát tak o půl druhý...jak má přítel noční... :astonished: :grinning:
22. led 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já vůbec uvažuju, jestli pojedu, pokud bude náledí a sníh, tak to asi zabalím...sem k nám je to od dálnice samá zatáčka a potmě to nedávám...jo a hodina je od dřív, viděla jsi to tam??písnem si v pátek, jak bude...
@eevvaa fandím všemu, co přinese // :grinning: :grinning: :grinning: nejlíp přirozeně..
22. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no tady na těch stránkách je to drahé, já ji sehnala jinde za ty 2400,- jako jo byla to pálka (my ji teda dostali od bráchy jakože do kouta,takže to nešlo z naší kapsy :sweat_smile: ), ale zase my máme barák na patro a fakt jí mega využijeme, je super že jí můžu ze spodu pustit i světlo i hudbu, když se vzbudí, že měla třeba špatný sen nebo tak ....jako za mě fakt jednoznačně super, když je dítě zvyklé na určitou ukolébavku, protože ty mimča mají hrozně rádi ty svoje rituály a vše jim známe je hrozně uklidňuje a dává pocit bezpečí :wink:
22. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no doufám, doufám, že z něj něco dobrého ještě ukápne ....kéž by šel objednat, tak super kus jak na poprvé :grinning: :grinning:
22. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa tak šup do toho a půl už je třeba hotovo :wink: :wink: no ať tak či onak, hlavně ať je brzo mímo v bříšku..
22. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb @jaka17 - ten rozdíl je v tom, že spinál je jen opíchání asi třema injekcema, kdežto epi máš píchlej v tom kanálu a můžou ho doplňovat. Jsem zvědavá, pak vám to popíšu :slight_smile: Jinak kamarádka včera rodila cs a dneska mi psala, že je to největší peklo, že mi to ani nebude popisovat :grinning: Tak uvidíme, uvidíme, hehee
@janice_opice - malá je KP, proto jdu na císaře. Jinak bych rodila normálně, není to kvůli tlaku :wink:
22. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Hustý
22. led 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 blbý je, že si tam nemohu dát pauzu, protože to mi ty hodnoty vylezou okamžitě znovu nahoru, ale teď jak jsem četla ten článek o tý holce z Anglie, tak mi to dalo novou naději. :wink:
22. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já měla ten epidurál a bylo to mooooc super, né že bych necítila nohy nebo tak, ale neměla jsem bolesti, a to vůbec žádné byl to mazec :grinning:
22. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak když už to rozjedeš, tak už bys ani na pauzu neměla chuť né? ono to stejně pár měsíců trvá než to klesne takže to se akorát pěkně naladíš na to IVF.....a co psali v tom článku z Anglie?
22. led 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - kamarádka jej měla před 2lety a říkala že jí jen vadilo že se bavili doktoři jako by tam nebyla o různejch věcech. A že pozorovala celou dobu hodiny.
22. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 hm...to mi asi neprojde...no uvidíme... :wink:
22. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je to hrozně individuální. Většina ženských to úplně v tu chvíli nedává, že je to prý nepříjemný a je Ti fakt na omdlení. Ale je to určitě lepší varianta než plná narkoza, takže mi stejně nic jinýho nezbejvá. A po plastice děloh jít rodit KP přirozeně nemůžu, takže co. Nějak jí ven dostat musí. Když mi bude blbě, švihnou mi něco do kapačky a bude :grinning:
22. led 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh tak kvůlli tlaku to by mě teda nenapadlo:slight_smile:))))))))))))))))))))))) :grinning:
22. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem to tak pochopila z tý zprávy :grinning: ale tak to psaný slovo je vždycky na prd. Nicméně někdo musí kvůli vysokým tlaku rodit cs přeci, ne? :slight_smile:
Dneska odevzdala moje zaměstnavatelka již potřetí papíry na sociálku, abych dostala mateřskou. Tak jsem moc zvědavá, jestli to bude ok :unamused:
22. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh já se v těch vys. tlaku a CS prd vyznám já jsem odborník přes nízkej tlak, dvoudenní porod a kleště:slight_smile: :grinning: :grinning:
22. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice každá máme svoje parády :grinning:
22. led 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek