• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@brsh teda tobě to utíká ty tt :slight_smile:
22. led 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh jo a sestikilovy dite, ale to bych ted rada zmenila :grinning:
22. led 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to bys samozřejmě teď přirozeně nerodila, ne? :grinning: Nicméně šest kilo je šest kilo - nepřála bych Ti to vůbec, tj jasný :slight_smile: Moje kamarádka, co má termín jako já, má malýho o kilo těžšího... tak jí tipuju, že bude mít tak 4,5 při porodu a už to je fakt dost :slight_smile:
@pidisek - no jo, letí to jak blázen :slight_smile: za dva týdny už budu mít malou na světě :slight_smile: Ale Tobě to taky pěkně sviští, ne? Přes ty Vánoce a novej rok mi to utíkalo hrozně :slight_smile:
22. led 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak za mne na císaře se neboj, není to žádný peklo...asi teda jak kdo to vnímá, ale já byla v pohodě už druhej den...a zas máš jistotu, že mimčo je v pohodě, žádná zmáčklá hlavička a přidušení...
23. led 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no holka doufam ze ne pac to bylo maso a jeste tech 56 cm jak jsme byli pred tydnem u detsky tak koukal na ten metr s vahou na miminka nastavil tam 56 cm a vyvalil oci a prej jestli jsem to fakt porodila :grinning: tak mu to doktorka potvrdila ze zaznamu ;)))))) ono preci jen uz mel velkou hlavicku a slo to blbe ;)))))).Hele kamoska nemusi mit tak velky dite ono se to vetsinou pak zastavi...teda nwmluvim o mne :wink:))) ale my mimozemstani to mame jinak :slight_smile:
@jaka17 mno chapu tak dej vedet ani ja nwvim jestli to stihnu na 16.30 teda...
23. led 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ranko, tak jsem zaregistrovaná... :grinning: :grinning: :grinning:domů,do Podolí, do lékárny...jak praví Jára Cimrman...
ale srdce mi tlouklo jak po maratonu...
@janice_opice no zítra to proberem...pokud by byla ledovice, tak na to peču...no s velkýma dětma mi to povídej...ale já ty obříky nerodila, obe měli přes 4 kila...je pravda, že pak se na ně zas nebojíš sáhnout, ty maličký opičky se bojíš chytit, abys je neumáčkla..
23. led 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - neboj, to tentokrát nehrozí, oni si tě pěkně pohlídaj a v nejhorším císař. Moje kolegyně taky rodila chlapečka 56 cm :grinning: ale s relativně normální váhou, asi 3,8 (žádnej extrem 6ti kilo).
@jaka17 - snad to nějak zmáknu, stejně musim :grinning: to je spíš ten blbej pocit z neznámýho... Gratuluju k registraci :slight_smile:

Holky, byla jsem v Lidlu a tam je to jak na bitevním poli, hehe :grinning:
23. led 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh :unamused: já mám vycházky až v jednu....chtěla bych ten dudlík s teploměrem... :grinning:
23. led 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - tak super, ta holčina z emimina to taky dneska zvládla už mi psala :slight_smile:
23. led 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ani jsem se te nezeptala jak rostou dvojčátka :slight_smile: uz musíš mit pekny bruch :grinning:
23. led 2014 v 09:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to bude smolík :frowning2: podle mě tam není už teď nic!
23. led 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh
@muddledgirl

No ja poprvé v životě kvůli Lidlu jela drív k dr.. Fakt hustý.... Ale mam i deku - poslední :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mají tam chrániče matrací - a ty budou podle me - nejsou jen do dětských postýlek :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele na netu najdeš dokonce sady těch teploměrů ...v dudlíku je fajn, ale maj i ty jen jak přiložíš k čelíčku nebo do ucha. A nestojí zas tak moc.
Jen mám postřech ohledně dudlíků ...většinou jsem dávala kamarádkám takový ty silikonový, ale asi jsou pro miminka moc tvrdý či co a víc cucaj ty s tím žlutým dudánkem ....a ten teda vypadá ošklivě :grinning:
ale asi je měkčí či co
23. led 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak já doufám,že nějakej dudlík zbyde..nejsme Praha....jo na deky jsem taky koukala...já vůbec nemám přehled kolik ty věci pro míma stojej...deky apod...chránič matrací...to jsem tam viděla před pár dny...ale my máme starý postele...nový kupovat budeme až se jednou budem stěhovat...máme to tu cca ještě na 8 let nájem....Ne,podle mně ty chrániče jsou na velké postele... :wink:
23. led 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no právě o tom taky přemýšlím....o tom čelíčkovým...jestli bude mímo po mně,tak dudlík nebude potřebovat...néé...mně se nevešel ani do pusy..tak jsem si cucala palec....
23. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky potřebuju radu dnes sem 9+2 a dole cítím jako tlak hlavně když si sedám tak jakoby mimi naráželo ven,nevim jak to napsat líp.Možná si myslim že by to mohlo být tím,že spím v noci skoro pořád na břiše.Bojim se aby se něco nestalo.
23. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už máte koupenou kosmetiku pro mimi??? Hodně maminek používá Hippo...je to opravdu lepší kvůli alergiím nebo je to jen reklamní tah?
23. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky jsem prý dudlík nechtěla :slight_smile: a na tom posledním ULZ si prcek paleček zrovna cucal :grinning:
23. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 ahoj kočko...tak to nevím..to se mi nestalo..já na břiše nespala moc ani dřív a v těhu už vůbec radši ne...zašla bych si k doktorovi...jestli se bojíš,že se něco děje
23. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - no já na břiše nespím od začátku, ale spíš kvůli prsům, dost mě bolela.
Jinak ta děloha je ještě hodně nízko a snad za močákem tak se to tam asi tak tlačí navzájem.

Já prcka dneska našla už pod pupíkem ...pěkně se tam roztahovalo :slight_smile:
23. led 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: vidíš,to by mě zajímalo jak mě krmili...v inkuboši hadičkama,viď? Když se mi ani dudlajs nevešel do pusy.... :wink: Mně točí,že ani v CAR ani u mé gynd....pořádně nic nevidím...jen obrazovku na mně na chvíli otočí...chci proto dvd...kdypak je to možný...3D až kolem 24tt,že jo?
23. led 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl u doktora sem byla v pondělí to bylo vše v pohodě a tohle začalo včera ,holky mi píší že to je tím jak roste děloha a tlačí na močák
23. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 koččííí,jak jsem psala...mně nikde nic nepíchalo nebolelo,takže fakt nevim...od 12tt obšas něco někde cítím a neřeším.....mysli,že pokud to nejsou křeče a krvácení,tak je to o.k....ale nejsem doktor...
23. led 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jak kde, mě doktor říkal, že od 16tt už jsou pěkný obličeje :slight_smile:
tak já zatím všude měla i velkou obrazovku naproti sobě.
23. led 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - jako uvidíš ...pokud to bude trvat dýl a Ty by jsi se měla nějak bát tak je lepší k doktorovi zajet, ale i jako ted v tom 17tt když dýl sedím tak mám tlaky hodně dole.
23. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to se máš...mně to mrzí,že prtě vždy vidím na pár sekund...ale co,nic s tím nenadělám.....
23. led 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 s IVF já problém vůbec nemám.. to neřeším, řešila jsem jen tu léčbu, protože ta mě fakt ničí. docela mě to nakoplo, ten článek, paní má stejnou diagnózu jako já, jen nevím v jakých hodnotách, ale psali, že taky vysoká čísla, 20x potratila a pak se jí to podařilo, když jí zkusili aplikovat lék na úplně cizokrajnou chorobu. sice rodila už ve 28. týdnu císařem, ale dítě vypiplali v inkubátoru a je zdravé. Tak to je velká motivace:slight_smile:
23. led 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - se divím, že to ještě takhle vůbec někdo má. Já doufám, že v tý poradně v Podolí tam tu velkou obrazovku taky budou mít.
Jinak se hold pokocháme až zase v gennetu.
23. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no jo no...a to moje doktorka má ještě jenom 2d :unamused:
23. led 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ten můj měl ted už i 4D, ale velký nemocnice ten 3D mají, většinou se tam stejně musíš objednat. Tak koukni na jejich stránky a zavolejsi tam, oni To řeknou kdy je to nejlepší a objednají Tě, většinou bývají docela návaly.
23. led 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek