• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@kamisb v Sanusu mají 3D ...ale tam nebudu jezdit věčně...zeptám se zítra...jedu na ty tripply :wink:
23. led 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, tak se mi blíží začátek stimulky :slight_smile:. 6.2. jedeme na konzultaci a převzít léky. ale mám problém, jestli do toho mám vůbec jít :frowning2: . Mám hodnotu AMH 0,3 a FSH 9,3. jsou to naprosto katrastrofální výsledky, AMH mám jak když jsem v přechodu. Jsem zvědavá co mi řekne dr.,ale nejradši bych to odpískala. Takový šílený hodnoty, jestli má cenu do toho ty peníze nacpat a to je to nejmenší :frowning2: , to nejhorší jsou ty nervy co člověk má. Je to můj poslední placený pokus....Uvidím co mi řekne dr.
Jinak všem těhulkám a čekatelkám přeji samé radosti a výborné zprávy!!!! :wink:
23. led 2014 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janičko opičko...poraď..jak mám dát sem smějící míminka z facu...mně to nejde okopčit... :frowning2:
23. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 ahoj koči....ty hodnoty mě mrzí... :frowning2: :frowning2: :frowning2: jde s nimi něco dělat???Mně je nikdo nikdy ani neřekl....a Ty máš svá vajíčka nebo musí být dárkyně? Přeji,aby se Ti to zlepšilo a Ty jsi mohla mít své miminko...
23. led 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 - no viděla jsem už maminky s nižším AHM.
23. led 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
masakr...vylil se mi olej na horkou plotýnku a už byl ohýnek...ty kráso...jsem se lekla jako prase.. :grinning:
23. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 ahòoooooooooojjj neboooj oni si s tebou poradi uvidis zlato..ja taly Amh nic moc po tech vsech pokusech dost vycerpano :kissing_closed_eyes:
autor
@muddledgirl z fb jsem.to nezkousela koci....
autor
Holky ja se dnes prekonala......ted lezu z postele :laughing:
23. led 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš a já dnes zas vyjímečně jsem vzhůru asi od šesti..ale začíná na mě padat únava... :frowning2:
23. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Taky mě to mrzí, v létě 1.3 a teď 0.3. Já už mám dceru velkou, ale chlap ne. Jsem z toho špatná, uvidíme co nám řekne dr no :slight_smile:
23. led 2014 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 také věřím,že něco vymyslí... :wink: :wink: :wink:
23. led 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janinko, vlastně ani nevím proč mě to tak rozhodilo, vždyť víme tady, že je to vždy na přírodě, prostě buď to vyjde nebo ne :slight_smile: . Napřed jsem do toho nechtěla vůbec jít, říkala jsem si škoda peněz, ale teď když jsem se vzpamatovala z prvotního šoku, tak do toho půjdu. Nastavili mi podle toho protokol....
A jak ti je? Je to krásný tě tu takhle vidět těhotnou :grinning: . Ty náš případe :grinning:
A co se stalo s Petulákem? Je taky těhule? Má za sebou to druhý IVF ne?
23. led 2014 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já byla vzhůru v noci právě...nemohla jsem spát pak jsem vstávala s Kubou do školy a když byli všichni pryč tak jsem si zalezla a spala....jak furt makám tak to asi chtělo..a to jse si vymyslela předělání chaty trochu na jaře...abychom jí uzpůsobili... :grinning: pebourat dolní místnost--rekonstrukci už nestihneme no tak aspon nějak rozuě zvětšít
23. led 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 brouku neboj za chvilku tu taky budeš počítat týdny já ji v Cub věřim... :wink:
23. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koččííí...zas tak moc to nepřeháněj......já teda toho moc nedělám....říkám si,že pak už si člověk neodpočine a nevyspí se...hele,je nutný chodítko?Zrovna včera mi bejvalej říkal...že děcko známých nechodí a je mu něco přes rok...a že prý asi proto,že nemělo chodítko...Fakt jo??U nás teda...si děcko dá za chvíli na tlamku....moc místa na lítání v chodítku tu není...
23. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele fakt chodítko není nutný...každý díte je jiný ...některý je holt línější....já chodítko tady mít taky nebudu..a dokonce někdy tam dávaj rodiče dítě dřív do chodítka než je nutný a to je špatně....Chodítko fakt není nutný......Kuba ho měl,ale to jsem an to měla prostor obrovskej byt..ted na něj kašleme:slight_smile:)
23. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já se na to těším jak to ta předěláme:slight_smile:aspon trošičku chci tam v létě být..manžel mi tam vyáhne vodu do chaty abych nemusela kýblovat a to se těšim já si nakreslim a naplánuju ten pokoj a kámoša mi dala odkaz na firmu kde si fakt vyberu nábytek.... a až tu chatu jednou doděáme tak tam ten nábytek může zůstat
23. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice viď.....tak jo,děkuju za radu...dřív to přeci taky nebylo ne..?Když jsme byli malí a chodíme všichni...Kdybych měla koupit každou píč...tak se sem nevejdem... :grinning:
23. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já Tě chápu...jen nechci,aby sis ublížila... :wink: Dnes ještě půjdem mrknout na lino...předběžně schválený.. a nebudem muset platit nájem nějakou chvíli....jen ještě zajistíme někoho kdo nám to položí a ať nám udělají kalkulaci...a doufám..že se brzy začně makat...a budem mít krásnou kuchyňku...juppí...no ještě teda vyměnit ty hnusný garnyže...koupit nový záclony,závěsy a tak...chci aby mimi bylo v hezkým...když už se není kam hnout....I když některý skříně jsou fakt starodávný...ale to se nedá nic děla.t..nejsou naše a musí tu zůstat.. :grinning:
23. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele a jak velkou kuchyn máte?
23. led 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já starý skříně potapetovala páč uložnym prostorem byly dobrý tak jsem je zrenovovala a je to super.jsou u Kuby v poojíku a vypadaj jao nový...koupila jsem i nový úchytky..Kuba má pokoj zelenobílej tak jse skřín potapetovala hezkou bílou tapetou a koupila zelený a bílý úchytky a ty si tam Kuba přiontoval i sam
23. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čičinko,my je nemůžeme potapetovat...nejsou naše...a zářivý barvy nechtějí....my máme levný nájem proto,že tady necháváme jejich věci...mají to po tatínkovi....trochu to chápu...
23. led 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale už jsem přemýšlela,že se s tím něco udělám...časem se jich zeptám... :wink:
23. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl chápu ......a jak velkou kuchyn máte??? chlap tvůj by to nezvládl??je to jednoduchý
23. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice s tím linem myslíš?Asi zvládl...ale když nám to proplatí...tak nám to je jedno...víš...Nevím přesně kolik měří... :grinning:
23. led 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek