• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@muddledgirl no tak to pak jo
23. led 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jinak je super,že máte chatu, my ani balkon... :astonished:
23. led 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo jsem jí koupila asi pře 5-6 lety ale je to taková kůča snad ji jenou předěláme ......já to tam tak miluju je tam krásně....jsem ráda, že jsme tam natáhli tu vodu..nechali jsme udělat studnu
23. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Páji ahoooooooj, akorát jsme s Janinkou na tebe onehdá vzpomínaly, kde se nám touláš, že ani nehodíš infošku......no jak vidím, tak výsledky na prdlačku :unamused: no ale i tak to za zkoušku určitě stojí zlato, né nadarmo jsou v tom CUBE takový odborníci, určitě ti tam něco nastaví přímo na míru a jak víme, nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu, takže i když míň vajíček, tak hlavně aby tam byl jeden či dva pořádný bojovníčci :wink: :wink:
Jinak Peťulák je těhu, taky jí tam na ten třetí pokus né-li čtvrtej namíchali pořádný koktejl těhu bacilů :wink:
A u nás taky dobrý, představ si, že jsem manžílka nakonec přeci jen udolala, má z té druhé operace těžkou hlavu, ale březen, duben jdeme na to :wink:
23. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím, že v Lidlu se dnes strhla bitka, ale to je tam fakt pokaždé, když jsou tam ty dětské věci, já si tam taky mojeho poslala pro nějaký punčocháčky a mě pro tepláky, abych měla stejný růžovky jak malá :grinning: :grinning: tak jsem se musela smát, když jsem vás tu četla, bo kdybyste slyšely jak to komentoval můj, tak to taky stálo za to :grinning: :grinning:
23. led 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 :slight_smile:) tk to já si radši skočím vedle do sekáče tam maj nový bodýčka za 100,-:slight_smile: :grinning: na tohle já nemám nervy:slight_smile:
navíc teda ted mám věcí na rozdávání
23. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jo jo případy jsou různé a člověk fakt vždycky čučí co všechno se dá nějak udělat a jaké zázraky se dějí, tak za zeptání určitě nic nedáš, pokud víš kam napsat :wink: budu držet palečky, aby jedno co, ale zabralo na ty tvoje darebné NK buňky
23. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem se už i registrovala v Podolí osobně, mám klid..a stihla jsem i Lidl..krásný neutrální bodýčka, kalhotky, trička s pejskama...a ani tam po obědě moc lidí nebylo, jen mi vykoupili neutrální deku do sedačky...ale radost jsem si udělala...
@coralin taky jsem četla ten článek a je to naděje...i pro tebe..uvidíš, kdy se odhodláš začít s tou medikací...
@baby1984 pokud to nejsou bolestivé křeče, tak to se fakt napínají svaly okolo dělohy...ale na břiše bych už spala jen s polštářem pod nohou- jako napůl na boku..já tak spím taky..
@pavlínka tak to je blbý, ale něco se třeba urodí, nech si poradit od doktorů..držím palečky
23. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo taky tu máme dost dobrej sekáč, ale i drahý na to, že je tam půlka už jeté, ale takové punčošky, ponožky, kalhotky se hold dokupují pořád, je to takové hodně spotřební zboží a v tom lidlu jsou ty ceny dost solidní....my od tama měli i přebalovací pult, který se pak předělá na takovou dlouhou skříňku, jako fakt super obrovský, kvalitní a za šestnáct stovek no naprosto bezkonkurenční, jinak se to pohybuje od tří do pěti litrů tady ty velké..
23. led 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 gratuluju k registraci---hele ten zítřek nedám ...blbá půl hodinka a co to udělá máme toho moc
23. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já uvidím...možná dojedu i sama, kdyby nebyl led...snad to dáme příští týden...i s pokecem..
23. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jojo já to ještě nevim přesně jak zítra,ale mám blbej pocit že to nedám....ale třeba to stihnu oběhnout dopoledne co potřebuju a pak jedeme ke tchyni tak nevim jak tam
23. led 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já jsem kdysi moc chtěla chatu a přítel,že bych tam jezdila sam.... :grinning:
23. led 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já jsem ráda, že máme kam vypadnout a tam je fakat nádherně a fut je co poznávat:slight_smile:
23. led 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je úplně jasný.....bohužel by jsme to finančně momentálně nedali..a přítel na to není...ale mně by se to líbilo....že by tam šlo něco opýct na ohni a pod.....udělat narozky...a tak... :grinning:
23. led 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to taky ona chata je taky dost o práci:slight_smile:) ale na čerstvym vzduchu..já jí koupila když sjem an to kdysi měla:slight_smile:) takže jsem vlastně super partie:slight_smile:))).ale když nemáte auto tak je to blbý...jezdit tam s miminkem vlakem nic moc no...asi..takhle naložíme auto po střechu jak cirkusáci'hlavně pivo,aby bylo:slight_smile:))))) , děti, psa a jedem:slight_smile:)) :grinning: hlavně ta chata není daleko, do 100 km si myslim, že se to oplatí, dál si myslim, že je to blbý....My to máme na křivoklátě:slight_smile:
23. led 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to máš pravdu, i o práci...tady jsou takový kolonie...to pak je spíš asi chatička...je to hezká procházka....tak asi 3 kmmm....a tam už tolik práce není...
23. led 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale může tam mít člověk třeba jahody...no to pívo v létě na čerstvým vzduchu je super...
23. led 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele já mám chut na pivo a zrovna se mi ukázaly tyhle fotky :slight_smile:))))))))))))))))
23. led 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé takovou chci taky....a hezký fotky... :wink: :wink: :wink: doufám,že mě chuť na pivo úplně nepřejde a dám si v létě s kámošema...musí se těch 6 týdnů opravdu dodržet doma s miminkem?
23. led 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice do hospy néé asi , ale v létě kámoš občas griluje... :wink:
23. led 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinkywinkie no jo rostou hezky ale brisko mam jako by bylo jedno prý :slight_smile: a jsou strašně hodný...
23. led 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jak to jako myslíš? doma?
23. led 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,jestli je nutný to miminko držet doma těch 6 týdnů po porodu,že ještě není očkované...že to je blbost,viď?Chatička je nádherná
23. led 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jo to je fakt blbost pokud je mimčo OK , donošené a v pořádku tak na procházky klidně můžeš prakticky hned po porodu - když je krásně, ale nesmí se přehřát a v zimě snad asi po 5ti dnech ho nejdřív zvykat a taky přiměřeně obléct, v zimě se prý zvyká větráním doma...že ho oblíkneš a na chvilku vyvětráš,ale to nás nemusí trápit páč budeme mít letnátka:slight_smile:))) tam jen pozor na přehřátí a samozřejmě mezi lidi zase až tak moc ne no...stejnak do 3 dnu musíš navštívit dětskou doktorku anebo ona tebe doma...tak se zheptáš
23. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl myslela jsem po propuštění z porodnice ne hned po porodu :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jooo po propuštění..já jen že kámošky vždycky tvrdily,že jím to říkaj dětský doktorky...tak se ptám...tak to je super....
23. led 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak já nevim no tak uvidíš co ti řekne doktorka no..já šla ven asi po 4 dnech po propuštění jen co jsem se dala do kupy trochu já
23. led 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek