• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice to je rozumný...tak nějak...kolem mně jsou celý rok všichni nemocní..a já se nevím jak už kolem 2 let držím v poho..tak jsem moc ráda....děkuju...já si myslím,že mímo je pak chudáček...kámošky taky říkaly,že to neřešily.. :wink: :wink: :wink:
23. led 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl když tomu miminku nic není tak čerstvý vzduch mu jedině prospěje no jen fakt pozor a hodně lidí..spíš někam do parku nebo tak...no nic já jdu venčit a vůbec se mi nechce
23. led 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice viď,já si taky myslim...jo jo,to je jasný... :wink:
23. led 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no rozhodně bych nešla do MHD a někam kde je moc lidí.
A k doktorce bych taky nešla, prý se potřeba jí nahlásit, že jsi po porodu a první návštěvu by měla udělat doktroka nebo sestra u tebe doma. Jako jít v novorozencem do čekárny k doktorce mi přijde docela zbytečně risk.
Prostě jen nechodit mezi nastydlý lidičky :slight_smile: ...ale někdo to 6ti nedělí dodržuje spíš pro sžití s prckem a taky chceš mít trochu klidu ....jinak bude u tebe furt plno ..každej se rád přijde podívat na miminko a poňuchat ho :sunglasses:
23. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl hele tak to je jasny ze nesedet v cekarne ja jsem.domluvena kdyz budeme ok zavolam a pusti nas bokem a prijdem na zacatku doby a kdyz to ok nebude prijde k nam..ale tak to je snad proste jasny.prave bych byla opatrna na to nuchani s navstevama....
23. led 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl teda rikam.z vlastni zkusenosti........
23. led 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já mám denska den blbec..bolí mě hlava celej den, vylila jsem kastrol s bramborama na zem, šlápla jsem psovi do čerstvě naplněný misky s vodou, vysypala jsem v koupelně košík s krémíkama, brousítkama a takovýa kuličkama, do bábovky jsem vysypala kypřící prášek do perníku a víčko od mlíka mi spadlo do kastrolu s husokachnou... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: tvl já už nic nedělám....
23. led 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - no konečně :slight_smile: jen si hezky lehni k telce a odpočívej. To je z toho, kolik děláš furt věcí :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je jasný..já MHD skoro nejezdím...Po městě jen pěšky...to je jasný,že ne moc mezi lidi to chápu...ale že některý doktorky říkaj být fakt doma....
23. led 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice s ňucháním maj smůlu....všichni jsou věčně nachcípaný,tak si počkaj...se mi chce brečet,jak ta kráva otrávila tu tříletou holčičku.... :frowning2:
23. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb V anglii si platí ošetřovatelku po porodu....teď nevím už,jak se jí přesně říká...ale to jsem ještě neslyšela,že by doktorka přišla...ale pozeptám se...
23. led 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já jen ráno blinkala...po čištění zubůů moji oblíbenou přesnídávku...teď šel miláček na nákup,tak se těším na hroznový víno a zeleninku....
23. led 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice odpočívej jako jáááá :grinning:
23. led 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak tady doktorka nebo sestřička chodí.
A u švagrový v praaze taky byla sestřička
23. led 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to víš,že by to bylo fajn....věčně nachcípaný lidí v čekárně.....ale obávám se,že je to tu jako za opicema...že to asi nehrozí...
23. led 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo kdyz se narodil Kuba tak taky mudra prisla tedkonc jsme se domluvily ze zavolam a uvidime...;)
23. led 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš to...mám hodně známých,co mají děti.tak se postupně zeptám..
23. led 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tady se má hlásit, že jsi porodila, tak si myslím, že pak stačí zavolat až přijde z porodnice k dětskému doktorovi a pak se s ním rovnou domluvíš jak to má probíhat.
23. led 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb jojo je to dle zákona nebo co ..až dorazíš domu z porodnice tak zavolat k dětský a domluvit s....
23. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :sunglasses: kde se má hlásit,že jsem porodila??Nějak tomu nerozumim....ale mám známou sestřičku na gyndě...na porodním je teď,tak ta mě všechno řekne... :wink:
23. led 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takže se nemusí řešit nic před porodem?Vy máte teda infa..to je masakr....prostě si vyberu doktora.../tady jich moc není dětských asi 3 v jedný budově/ a tomu brnknu jo? Až porodim... :wink:
23. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj musíš nahlásit, že máš děcko. Někde to chtějí už pár dní před porodem, ale tím si nejsem úplně jistá. Ale asi by to měli vědět. Nejdýl prostě v den kdy přijdeš domů z porodnice do 3 dnů by měl doktor děcko vidět.
23. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,uvidíme,nějak to dopadne... :wink:
23. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl

No vybranýho ho musis mít ještě pred porodem a nahlásit ho v porodnici - tady v Praze treba hodně pediatrů deti uz nebere, mají plno...
23. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek všude v Praze ne holka jsem zjistila
23. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb

@pidisek
@muddledgirl no a na to já právě mám kolonku na razítko v TP....registrace u dětskýho.. a spousta holek to nemá
23. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj ja uspěla ma 4. pokus ale dr mame :slight_smile:
23. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek