• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@pidisek myslim, že enmusíš mít všude vybranýho před porodem
23. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak nás vzala naše dětská:slight_smile:myslim co chodim s Kubou:slight_smile:
23. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@janice_opice hmmm...tak to budu muset posbírat...kdo z nich ještě žije.... :grinning:
23. led 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já nemám holka kolonku skoro na nic...spíš bych řekla,že tam jsou na hovno.... :grinning:
23. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já mám pocit, že tenkrát jsme to taky snad říkali tady doktorce dětský kdy máme mít TP. A říkala ať se pak ozveme, ale tyhle věci jsem už nějak zapomněla jak to úplně přesně bylo.
23. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: tak to máš pak jednorázovku
23. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak kolonku v těhu průkazce mám, ale sestřička to nezatrhla, tak to prý být nemusí.
23. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele někde vás vzít musí a nějak to dopadne..ono totiž záleží na porodnici tam to někde fakt chtěj
23. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl
@janice_opice tak já jsem to taky nemusela mít v těhu průkajdě před těma dvěma rokama (jen zubař, obvoďák a já teda ještě to plicní jak bylo za stara), ale měla jsem ho mít zamluveného, právě proto aby potom počítal s tou návštěvou doma a taky jsem ho psala do nějakých papírů v porodnici a jak jsem dojela, tak jsem jen brnkla sestře , že jsme z porodky doma a na druhý den dojel se doktor podívat, mělo by to být i jako kvůli kontrole prostředí v kterém to dítě máš.......
23. led 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice

Bojim se ze nemusí... Proto se to ma vyřizovat kolem 25 tt tuším... Dneska nemají pediatři povinnost te vzít...me dokonce odmítla jedna poté, co jsem řekla ze budou dve...
23. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Jj takhle nějak to říkali i me ,,,
23. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb @martas14 @pidisek @janice_opice...tak doufám,že mě gyndaři taky občas poinformujou... :grinning:
23. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14
@pidisek no prý v některých porodkách to prostě chtějí ít v TP tak to tam mám:slight_smile:)) to je hustý no odmítnout s dvojčaty://///..naše dětská je v pohodě a tim, že tm chodíme s Kubou tak je to asi i jednodušší :slight_smile:))
23. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný, tak pokud už tam jedno dítko máš, tak o to by to mělo být jednodušší a nemáš co řešit, tam by se snad nemělo stát, že by ti druhé nevzali :wink:

@pidisek a nevzít kvůli dvojčatům je fakt úlet, to buď na druhou stranu ráda, je vidět, že si není moc svými schopnostmi jistá, když se bojí předem
23. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak my tu máme jen jednu dětskou nejspíš - takže to máme asi jasný :slight_smile:
23. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 přesně, chovala se jako kráva... Jsem se musela držet... Ale položila hned tel takze jsem ani nemela cas ji neco rict ...
23. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek to byla kráva
23. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning:
@ pidisek to je kravka teda...ale fakt...že pro Tebe nakonec určitě líp...
23. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hollky tak ta bábovka s tim kypřícím práškem do pečiva nakonec dopadla dobře.... :grinning: kuba už jí pulku sežral a prej mám dělat jen tu ta aspon tenhle karambol mi vyšel k dobru :grinning:
23. led 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chtěla jsem napsat do perníku
23. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je super...já chtěla dělat kokosovou a zapomněla jsem příteli nahlásit,aby koupil mlíko...ch jo..tak ji musím upéct zítra.....
23. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak že by chlapi nesnědli cokoliv upečeného sladkého i když dojde k záměně suroviny, jsem se neobávala, už když jsem četla jak jsi měla perný den :grinning: :grinning: :grinning:
ale je vidět, že Kubík bude po mámě diplomat slova :wink:
23. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 ona fakt není špatná jen voní jako perník :slight_smile:) doporučuju vyzkoušet :grinning:
23. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Manzel prisel ve 20 z prace a ted usnul v obyvaku u TV a to je rachot asi reze drevo na tu rekonstrukci chaty :astonished::ghost::bomb::zzz: jen aby na nas sousedi neposlali chlupaty za ruseni nocniho klidu:point_up_2::speak_no_evil:
23. led 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to známe...
23. led 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo já taky ráda vůni perníku, hlavně skořici, ale tu zas nejradši v kombinaci se svařákem :grinning: :grinning: :grinning: jinak mi to připomnělo, jak tu byl můj táta a místo nadšených výkřiků, když jsem mu ke kávě servírovala buchtu s tvarohem sypanou čokoládou, tak mi říká ,,proč neděláš takové ty piškotové s ovocem" tak mu vysvětluji protože mám ráda promazávané jak tam není krém, tvaroh nebo aspoň pudink, tak je to pro mě jalové a on ,, aha, tak proč neděláš ty ovocné s piškotem"!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
23. led 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to mi prosím pošli nějaký recept...já ztratila na výbornou pudinkovou....taky nemám ráda vysušeniny.. :grinning: děkuju
23. led 2014 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, už jsem psala do Anglie, jestli mi pošlou kontakt na toho doktora, chtěla bych nejdřív zkusit zjistit nějaké bližší informace a požádat ho jestli by nechtěl spolupracovat s naší doktorkou. Přeci jen už mají zkušenosti jak ten lék podávat a tak:slight_smile: kupodivu bych šla do téhle léčby víc a bez obav než s imunoglobuliny, tam pořád ten strach je a to není dobře. Jak se máš?
24. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no to se Ti nedivím, když vidíš ten výsledek...snad to půjde nějak zkusit a využít.. :grinning: :grinning:
já se mám už dobře..nevolnosti přešly a jen čekám až mi ve 20 tt potvrdí, že je genetika ok, pak už si budu vše jen užívat--d :grinning: :grinning: doufám
24. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek