• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice jani, zatím jsem rozhodnutá přijet, tak pokud bys to stíhala, budu se těšit...večer mám sraz s manželem v Praze, tak pojedu hned domů..ale příště si ráda čas udělám...
24. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak to je super, víš, raději bych šla do osvědčenýho postupu, než riskovat imunoglobuliny u kterých musíš 20.min. čekat jestli ti nebude blbě a neupadneš do bezvědomí. Asi jedna holka nebo dvě sice psali, že je měly a vyšlo jim to, ale tady to vyšlo 15 ženskejm a prostě mě to nadchlo nějak víc, i když bysme musely s doktorkou otestnout dávkování. Doufám, že mi odpovědí, ale myslím, že si to budou chtít uchovat pro sebe a těžit z toho... přeci jen jsou také klinika, které jde o prachy. Na druhou stranu mě třeba příjemně překvapí... uvidíme . je fajn, že ti už je dobře :slight_smile: a uvidíš, že genetika bude v poho
24. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jojo, musíme doufat...já si myslím, že by ti mohli aspon navrhnout nějaké řešení, z té Anglie...rozhodně za zkoušku to stojí..držím pěsti..
24. led 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak ja to urco nestihnu...ve 14 vyrazime smer kolbenova vyzvednout postylku a lehatko a pak ke tchyni ...takze dnes fakt nestigam.
24. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jasný pošlu dělám pudinkovou se zakysanou smetanou :wink:
24. led 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 ty jsi fakt živoucí důkaz, že lidi s optimismem a neutuchající energii zvládnou všechno :wink: moc ti fandím zlato a držím palčaky na ten 20tt, ale nepochybuji že to bude dobré, zatím si pěkně užívej cvičko a že se žaludek už zaměřil na ty příjemnější věci co nese těhu stav :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to by bylo tak super, kdyby ta spolupráce vyšla, moc bych ti to přála Kači, jen aby to nebylo nějak moc drahé, když je to z ciziny a ještě nějaký nový preparát, aby ti spíš třeba nenavrhli to podstoupit u nich ....no budu držet palečky a pomodlím se za tebe ať je to posychrované vším co umím :wink: :wink: :wink:
jinak se mám fajn, teď akorát si dávám zaslouženou kávičku a pudinkový věneček :grinning: ráno jsme byli v dětském kroužku, pak naše kolečko mastna (tam teda chodím pomalu se zavřenýma očima a snažím se nedýchat, ještě že mě tam znají :sweat_smile: ), pak do pekárny a teď už mám konečně chvíli i na svůj oddych, zítra se chystám do divadla, tak se moc těším jak se zase duševně povznesu :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jejej..no nějakej takovej recept jsem zašantročila...jak jinak je dnes? :wink:
24. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje...tak jsem zpátky z HK...tripply,hcg,AFp nabraný,do týdne mám čekat výsledky poštou...prcek zase seděl na zadku a hýbyl rukama nohama...potvrzen kluk...viděla jsem kouličku :grinning: :grinning: :grinning: hurrrrááá...koupeno dalších 5 bodýček...v Tescu....Ty pachy mi stále dávají zabrat....kdy to skončí proboha? :grinning:
24. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl cus koulicko :slight_smile:)))) pry by to melo prastat zhruba v pulce druhyho trimestru....vysledky budou ok!!
24. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 co jsem četla na netu, tak dva pokusy tam udělají zdarma....ale asi úplně zdarma to taky nebude....
24. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem to zajedla tak tak čokoládou samozřejmě... :grinning: :grinning: :grinning: jseš naše zlato...Tebe taky včera bolela hlava,viď? Mně dnes...tak jestli to je tím,že jsem spala asi 5 h a budila se....přitom jsem vylemtala už tak 1,5 l..dneska....
24. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo bolela bolela a moje eskapady pokracovaly I v noci zvrhla jsem si do postele celou malinovku asi ve 4 rano moc fajn :grinning:
24. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ježiš kočko...Ty mi připomínáš mně... :grinning: :grinning: :grinning: malinovku....vždycky ten můj se chláme... :wink:
24. led 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a jak se ti pak spalo? :grinning: malinova postýlka
24. led 2014 ve 13:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pinkywinkie mokre holka mokre a jak mi to osplouchlo hlavu tak to bylo strasne faaaaaajnnnn :grinning:
24. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
se počůrám...furt lepší než poblinkat... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nebo se pocurat :grinning:
24. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Krajim uzeny na frbr a uz jsem ho tak pulku sezrala :grinning: musim to necim.nastavit ;)
24. led 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak příští týden..opatruj se..
@muddledgirl gratuluju...chlapeček je fajn...já ani nevím, co bych chtěla radši..držím pěsti at´je vše ok..
@martas14 díky díky...no však ty sis taky ty svoje zlatíčka uměla vydupat..už to beru, že obě dvě..
24. led 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, už Ti dorazila ta nemocenská ? mě furt nic :(
24. led 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no ale byl to boj :grinning: :grinning: :grinning: .... jsi hodná, já už bych je ráda obě dvě a hned :wink: :wink: u tebe bude šumák obojí, když už doma páreček máš viď :wink: a kdypak ti to už konečně řeknou?
24. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb furt nic :frowning2:((
24. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak vecer csu my jedeme pro tu cestovni postylku a lehatko a na navstevu
24. led 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tomu aspoň říkám zážitky, dávat si noční koupel :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak prý se tam asi něco děje, od nás z práce ji snad ještě nemá nikdo ...kolegyně se ptala v účtárně.
24. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak hezkou návštěvu a další super věcičky pro Kazi budou doma :wink:
24. led 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl takže první potvrzený kluk na hotovku, tak to je super, určitě krev dopadne dobře a pak už si budeš užívat ve velkém :wink: :wink: Navíc sis udělala radost pěkným nákupem no není nic lepšího...tak budeme držet palce a tfuj tfuj ať je ten týden rychle pryč ať jsi klidnější ju...
24. led 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak krása, já chci taky ULZ :( njn, ještě si musím 14 dní počkat, nějak mě odflakují, ale předtím jsem je měla docela často no...myslím během listopadu a prosince tak jsem si to asi už vybrala.

mě tripll testy budou prý volat jen kdyby se jim něco nezdálo jinak bude vysledek na gyndě.

Tak jsem na poštu nedošla, ale venku je docela příjemně, jen to teda trochu klouže ...
24. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 kočččíí děkuju moc...to jo...jsou to obyč. bodýčka,ale taky pěkný...mimi z toho stejně za chvíli vyroste...
24. led 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek