• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@coralin jasný na věku nezáleží, hlavní je dobré baby se smyslem pro humor a je o zábavu postaráno :wink: :wink: Určitě tam na takové natrefíš a bude to príma oddech co potřebuješ.....
jinak my se chystáme na hody, se to tak nějak překulilo a už jsou tu, dnes jdeme stavět májku, dáme si pěkně s kámoškou naproti na zahrádce drinčíček a budeme pozorovat zpocené borce jak se snaží břevnama pěkně postaru a růčo jí dostat na horu, doufám, že se jim nezlomí, nebo nebude jiná nehoda, ale je pravda, že o to je to pak vždycky zajímavější, když je to i s nějakým tím dramatem :grinning: :grinning: odpoledne, jdu teda ještě píct koláče, ale kromě ujídání se mi do toho teda moc nechce :slight_smile:))
16. srp 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 aha! to me mrzi s manzelem..to jsem uplne zapomnela:/ no co se da delat, treba je to proste ten spravnej timing na miminko. hele ja mam z dalsiho ivf pocity uplne stejny. odlozilo se to ze zari na rijen minimalne a ja jsem vlastne rada:(
jojo, kesky lovime a uz jsem na thassos pripravena a doufam, ze je najdeme vsechny:slight_smile: a vylet lodi si chvalili? my si pronajmeme auto, ale ne ten jeep, tak snad i tak se vsude podivame. uz se nemuzu dockat!:slight_smile:
16. srp 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no to věřím, já bych za moře taky dala všechno, tam se prostě člověk tak nějak víc odreaguje než na dovolené tady, možná je to i tím, že u moře prostě válím šunky, kdežto tady když někam jedem, tak mě láká se hned podívat tam na zámek, nebo někam jinam, takže je to pak víc rozlítané ....výlet lodí říkala, že je povozili kolem toho pobřeží, skákali tam i někde do moře, že jako si užít hloubky a krmili racky, že jsou zvyklí, že lítají kolem a žebroní, takže jestli půjdete, určitě si vzít nějaký pečivo a pokud chceš krmit z ruky tak bacha mají hodně ostré zobáky, lepší je jim to hodit :grinning: :grinning: Jedna ta keska je i na nějaké tom nejvyšším vrchole někde řádsky schovaná a tam teda ten výhled byl úžasný.....
no my bohužel máme to o to horší, že musí pod kudlu i můj, což je fakt blbé, protože ženská hold snese všechno ale zase pokud by byl toto jediný problém, tak si nemůžu stěžovat a jsme za něj rádi, hlavně aby se spermijky zase našly :unamused:
16. srp 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Jani, jak ses měla na dovče? Co se děje v práci? Třeba se to uklidní a bude to dobrý, hlavně, aby jsi byla v klidu ty....
16. srp 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 jéééé hody, to bych hned jela, to je úžasná akce. Moc si to užij, ty přípravy jsou náročné.My jsme se vrátili akorát z chaty a od známých, bylo to moc fajn, zejtra mě čeká celodenní vaření, aby tu měl mužíček něco k jídlu do začátku a taky budu balit:slight_smile: nějak to hrozně rychle uteklo a zejtra jedu.. ani nevím, jestli se mi chce..... nechat tu Duffinku, ale na druhou stranu asi jo:slight_smile:
16. srp 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoooj... :grinning: :grinning: díky, pěkně si to představuju, jak držíííššš...no neboj, v lednu z držení zblednu... :grinning: :grinning: .zatím nemám pocity žádné..tak se uvidí...právě jsem si byla udělat radost v sekáči, tam si nakoupím větší věci na to mý voteklý břicho bez výčitek...no sledování kohokoli při práci je taky mé oblíbené hobby - tak si užijte hody a moc se nevožer... :sweat_smile:
@sasanka033 hele, nesmutni, já to vidím, že kdo si počká ten se dočká :sunglasses: :sunglasses: /snad/prosolíte to mořem a bude...
16. srp 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no já mám vyzkoušeno, že pokud se mi někam nechtělo, tak to pak bylo o to víc super...no noťas bereš, tak nám kdyžtak budeš psát stížnosti a my tě podržíme :grinning: :grinning:
16. srp 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho To je dobře, zuby se na všem mohou taky totiž podepsat....
16. srp 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 noťas beru stoprocentně (nemůžu přece být bez spojení, ne?), budu celé dny naložená v aquaforu http://www.frantiskovylazne.cz/cs/aquaforum/, jen tak pro inspiraci přikládám odkaz a ještě na hotelu mám sauničku a bazén, také knihovnu...program s koncertama mám staženej, tak uvidíme, manžel mi říkal, že mně se nemůže stát, že bych tam byla někde sama....:slight_smile: tak snad to bude přinejmenším tak dobrý jako před těma xlety....
16. srp 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět z brutální přežíračky :grinning: :grinning: :grinning: To byla mňamina, úplně všechno :slight_smile:
16. srp 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin hele, začínám závidět....to vypadá opravdu jako rozmazlováníčko :grinning: :grinning: :grinning: no a to si fakt zasloužíš :dizzy_face:
@monyna83 hmmmmm..tak já si taky půjdu něco malýho dát, zatím jsem nevečeřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Zato já žeru jako mlejn, nejde to psát jinak, protože opravdu nejím, ale žeru...Ani snad nechci vidět váhu :grinning:
Co budeš mít dobrého? :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 vzhledem k tomu, že je nějak vyžráno a od oběda nic nezbylo jsem si dala dietní bombu - chleba se sádlem...ale moooc mi to chutná...k tomu malou skleničku birellu a je mi blaze... a co si baštila ty, nějaké delikatesy???
16. srp 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak vidím, jedni se vracejí ze žranice, jiné se na ni chystají a další do lázní a na dovolené. A já tiše závidím :slight_smile:
Dneska se nám vrátil malej od mámy, no a mě to připadlo, jako by vlastně vůbec nikde nebyl. Je super ho mít zase doma. Příští týden máme rozlítáno - jedeme tedy (já s malým) na tu průchodnost a budu se muset asi 2x ukázat v práci.
No a další týden už mi to taky zase začne. A další prázdniny včudu. Nikdy nevím, jak můžou tak rychle utéct. A už zase budeme žít od prázdnin k prázdninám. A to jsou nejbližší až někdy na konci října :frowning2: Ale ještě juknu, jak to vypadá se státníma svátkama :grinning:

@monyna83 Ahojky, tak vidím, že sis návštěvu u rodičů náležitě užila :slight_smile: Já je měla tady včera jen na otočku a v neděli jedeme na oběd k nim. Asi budou výpečky (tak se těším). Dneska se byli na malýho podívat manželovi rodiče a za týden bude u nich grilovaná krůta. Takže snad taky super. Jojo, nejlepší je se pořádně nadlábnout.

@monyna83 @jaka17 Tak já děvčata dneska udělala na večeři těstovinový salát. No pochutnali jsme si, ale když jsme sežrali to kilo těstovin, tak manžel prohlásil, že "teď to chce tu večeři". Bylo to nějaký hladový :grinning: Zítra vařím k obědu květák a myslím, že manžel se bude modlit, aby už byla neděle, aby taky viděl maso (měl teď už 3 dny bezmasé) :grinning:
16. srp 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Jóó holka, tak chleba se sádlem a cibulí jsem měla předevčírem a hned 3 krajíce, dobrůtka-souhlasím :grinning:
No, mamina dělala pravé halušky s brynzou, takže jsem zbouchala 2 talíře, hovězí polévku, pak čínu s rýří, chlebíčky, dortíčky, zákusky, chipsy, zase chlebíčky...No DOBYTEK....Mamka na mě koukala s otevřenou pusou... :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke No jo, chlapi a maso...Mě je to jedno a myslím si, že i manža je potravinovej obojživelník :grinning: Zvládá vše :wink:
Tý jo, výpečky a špenátek, bramborový knedlíček...MŃÁM...to bych mohla v neděli udělat, dobrej tip, děkuji :slight_smile:

Je supr, že už máš synka doma, věřím, že ses hrozně moc těšila. Je také moc dobře, že jdeš na IUI ještě tento měsíc, jsi ženská a ta vždy všechno zkloubí tak, aby se dalo udělat vše, co si usmyslí :grinning: šikula :slight_smile:
16. srp 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, na IUI nejdu. Jen jsem jako ty dostala prášky na ovulaci a předtím mě ještě čeká vyšetření průchodnosti vejcovodů. A pak kontrola, jestli jsou folikuli a potom snaženíčko :slight_smile: A když bude vše OK, tak se budeme asi 3 měsíce snažit s práškama a pak se uvidí. Jsme na tom stejně, ale jak jsem psala, kdyby se nezadařilo, tak si řeknu o to vyšetření hlenu. Uvidíme, jak všechno dopadne. :grinning:
16. srp 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Aha, já že si psala o IUI, tak jsem si myslela, že tě posílají rovnou...Jasný, my brali před tímto cyklem Clostík, teď jsem v očekávání, zda se MS dostaví nebo ne... Už mi začíná šibat, vsugerovávám si všemožné příznaky...
Ačkoliv, občas me tak zvláštně popichuje v podbřišku, mám citlivé bradavky, budím se hrozně brzo...ALE...
Zrovna jsem četla diskuze, Můžu být těhotná? a živě se vidím mezi ostatníma snícíma snažilkama, které mají příznaky těhu a samozřejmě nejsou...
A co ty a prášky? Dobrý? Snášíš je dobře?
16. srp 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky :slight_smile: ...mám na vás prosbu kdo máte FB kliknětě na tuhle stránku "to se mi líbí" https://www.facebook.com/NahrdelnikyNausniceCiNaramkyProVasePoteseni?notif_t=fbpage_fan_invite je to stránka naší spolubojovnice,která měla to štěstí v květnovkách a už krásně těhulkuje :slight_smile: ..děkuji :wink:
17. srp 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ten bazén vypadá krásně.. to se asi budu máchat celý 3 tejdny :grinning: už mám navařeno, udělala jsem manžílkovi na zejtra roštěnku na slanině s rýží, mám hotový brambory a odpoledne mu udělám ještě řízky, peču mu sýrové šneky a připravuju si věci s sebou.. docela kolotoč:slight_smile:)
17. srp 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin no to jsi hodná, že jsi manžílkovi udělala takové železné zásoby :wink: Stýskat se ti určitě bude, ale když bude tvůj s Duffinkou za tebou jezdit o víkendu, tak si ji vždycky pomuckáš do zásoby :grinning:.... aspoň bude o důvod víc těšit se domů, ale jak jsem viděla ty bazény tak nemám obavu, že zbude nějaký čas na stýskání :grinning: Vypadá to tam bezvadně, budeš se mít jak princezna a jen samé rozmazlování....
17. srp 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 téda nákupky to je dobrá kratochvíle :grinning: a to si piš, že se ti nějaké velké věci budou hodit, protože devět měsíců je hodně dlouhých :wink: :wink: tak držím dál a na hodech budu pro jistotu pít jen drinky s brčkem, abych měla volné ruce na to palcování, neboj nepodceňuju to :grinning:
moc ti to přeji holka, abys tu rozjela zase tu krásnou // řadu a dodala holkám na záři tu pořádnou chuťku :wink:
17. srp 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jůůů 24.8.. jsem se narodila tak počítej, že tam ty // budou:slight_smile:)))))))))))))))))))))Vůbec o orin nic nevím, nestíhám sem ted moc chodit, což mě moc mrzí......
@martas14
@sasanka033 no fotky sem nějak hodim,ale ted zase jedeme na týden do toho Šiklandu tak musíte vydržet........ :grinning:
sasi jak říkáš život mám jen jeden, ale v ráci to není kvůli tomu, že je hodně práce,ale kvůli poměrům,které se tam změnily a panujou tam, a protože mám poslední pokus, na další už nemám ani nervy, ani síly a hlavně peníze tak bych ráda, aby to proběhlo v klidu, no uvidíme jak to dopadne:slight_smile:))) co jak se těšíš na dovču?
17. srp 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin dovča super, v práci se změnily poměry a lidi z hodiny na hodinu a o dost k horšímu..:/// chci odejít...
17. srp 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani kliknuto, mimochodem se mi to fakt líbí :wink:
17. srp 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to je drsný, ale dobře si to rozmysli... jestli můžu poradit a šla bych až bych měla něco jinýho, kort když plánuješ další pokus:slight_smile:
17. srp 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 myslíš jako obtloustlá princezna :grinning: :slight_smile:) jsem na to zvědavá, už mám vyžehlenej skoro celej kufr a to ještě nemám všechno zabalený... jak to u Vás probíhá... jako to, že nejsi na tanečkách...? ty bazény se mi moc líbí a to budu mít ještě jeden bonusovej přímo na hotelu a saunu...
17. srp 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - aquaforum v Fr.lázních je úžasný, byli jsme tam s manželen v únoru na prodloužený víkend, ty různý vířivky a bublinky co jsou kolem bazénu jsou super a jsou i venku kde je bazém vyhřívanej ....prostě krása :slight_smile:
manžel jel několikrát i na tobogánu :grinning: ..a bazén na plavání je taky docela příjemnej, je v něm malinko studenější voda, takže pak do toho hlavního vlést je úžasný :slight_smile:

tak si moc a moc užij ...pá
17. srp 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!! @coralin užij si to tam!!! Já tam bylo mooc spokojená. @janice_opice dovolenou sis užila? To s prací je fakt blbý :frowning2:
Už sem tu hrozně dlouho nebyla. Užívali sme léto a tak. No a.... včera sme dovezli domů v bříšku dvojčátka. Nečekala jsem to, protože před víc jak týdnem sem měla tak hrozný výsledky na ultrazvuku, že sem myslela že půjdu na kyretáž. Už sem měla dokonce udělaný předoperačky. Ve středu mi řekli že to vypadá ale už víc než dobře. Že by pomohlo to chilli že se to tak obrátilo? Včera pěkná sliznice 8mm a konečně bez tekutiny , tak sme do toho šli.... Mám hroznej strach. Přecejen už nejsou žádný mrazáčči ani penízky :frowning2: . Broučkové to musí zvládnout....
17. srp 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, tak prášky asi dobrý. Sice mě včera večer děsně bolela hlava, ale to bylo asi blokem krční páteře. Nic po nich po ránu nepociťuji, ani nevolnost, ani bolest, ani nic jiného :slight_smile:
No, příznaky jsou prevít :frowning2: i před ms vypadají hodně podobně (já tedy všechny ty, co popisuješ mám vždy), ale věřím, že štěstíčko se usměje i na vás a podaří se. Bylo by moc úžasný, kdyby hned na poprvé :slight_smile: Přeju Ti to! A držím palce.
17. srp 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek