• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb jo,tak Ty už nejezdíš vůbec do CAR,viď? Já na ty tripply jela do CARU..tak sestřička byla zmatená..a říkala,že výsledky přijdou poštou..ale že možná budou volat...tak to bude o.k....určitě....jo jo...u nás to taky klouzalo..ještě,že mám nové botičky....
No,já mám utz furt...až si někdy říkám...že to je až moc často...ale aspoň ho vidi.... :grinning:
24. led 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa bude další nálož sladkou...hodím do trouby kokosovou buchtu...mňam...
24. led 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice frbr...co to jeeee???? :astonished: :astonished: :astonished:
24. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice že by francouzské brambory?
24. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ted mi manzel vyzvedl gonal v cube a zacinam pichat :slight_smile:
24. led 2014 v 16:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pinkywinkie suppperrr...tak jsme s Tebou ať to klapne...
24. led 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny, moc děkuji za povzbuzující zprávy. Jsem na to zvědavá. Aspoň nás tu bude více téměř ve stejnou dobu stimulovat a čekat na výsledky a snad to tentokrát vyjde nám všem.
24. led 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martas14 až budeš mít čas prosím poslat recept do zpráv...děkuji.. :wink: V pondělí přijde kámoška,tak jsem slíbila,že jí udělám... :grinning:
24. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ten screening a trippl testy a ULZ v 20tt se dělá v gennetu, ale v tý genetický části už to nespadá pod doktory na as. reprodukci.
tak asi si ě hlídají jak jsi měla problémy no
24. led 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nééé tak je to tím...že chodím i do CARU i k mé dr....od ledna....tak proto... :wink: :wink: :wink:
24. led 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pořád hlad...pommmmooooccc...už jsem snědla dvě buchty...dnes samý sladký...zítra budou salátky...jééé my jedeme do zoo...škoda,že to prcek neuvidí...ale snad mu něco vyfotíme....a pak už se pojede s ním.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Baf :grinning: @muddledgirl taky bych furt zrala:curry::ramen::spaghetti::bread::fries::cookie::pizza::hamburger::honey_pot::custard::lollipop::candy::chocolate_bar::sushi::oden::dango::rice_ball::rice_cracker::poultry_leg::meat_on_bone::fried_shrimp::fish_cake::icecream::shaved_ice::ice_cream::doughnut::cake::mushroom::chestnut::green_apple::apple::pineapple::pineapple::banana::tangerine::tomato::eggplant::grapes::melon::watermelon::peach::cherries::wine_glass::sake::tea::beers::beer::sweet_potato::strawberry::cocktail::tropical_drink::carousel_horse:
24. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: tak to jsem ráda,že v tom nejsem sama.... :grinning:
24. led 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Heleeeee ze je krasnyyyyy:sparkling_heart::seat:
24. led 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holčiny, tak mám nové zprávy... Byla jsem u Mudry, udělala mi UTZ, mám dva krásné folíčky na levé straně, čili si zítra v lekárně musím vyzvednout Pregnyl, ďobnout a snažit se.

No a cca 2 dny před očekávanou MS cca 10.2. dělat TT a pokud bude negativní, musím volat do cAR...Co z toho vyplývá??? :grinning: :grinning: :grinning:
Pojedu si pro recept na Fostimon a 2DC začínám stimulovat. V únoru otěhotním :wink: :wink: :wink:
24. led 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@monyna83 presne to jsem ti chtela rict!!!!:carousel_horse::wine_glass:
24. led 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Jsem děsně pozitivně naladěná, hrozně se těším... :slight_smile:
24. led 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jééé...já si objednávám mamavit z lékárny,tak už i kosmetiku....jsem prdlá,co? :wink:
24. led 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 tot 90% uspechu ;))) hele neslibovalas naky recepty? Teda nevim jestli ty nebo pinkye;)))) abych te nenarkla :slight_smile:
24. led 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jééé suppperrr....to je skvělý,že jsi tak naladěná...já taky naposled jsem byla.... :wink: :wink: :wink: těšíme se,že se přidáš.... :wink:
autor
@muddledgirl nejsi ja myslim ze si to musime uzit.... :wink:
@janice_opice recepty pinkie
@janice_opice tak to jsem chtěla slyšet.... :wink: testy budou o.k.tak co...a objednám angel sound...přítel,že to je blbost...ale prdim na něj.... :wink:
24. led 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Pomóóóóc, jaké recepty??? :grinning: :grinning: :grinning:
Zlati do FB jsem Ti poslala tu holčinu, jak jsem ti říkala, že mi jí připomínáš...Tedy podle Tvé fotky tady na koníkovi :slight_smile: Jinak nemá takhle vyžehlené vlasy, ale naopak takové mírně vlnité...No moc hezká holka...Však jsem Ti to už psala :wink:
Mrkni a pak dej vědět :wink:
24. led 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Naposled, jako naposled??? :grinning: :grinning: :grinning: Čili úspěšně? Hezky pěkně....
Však já jsem Vám říkala, že Vám začnu po Novém roce dýchat na záda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jo jo...povedlo se na 4.transfer..a naposled,když se povedlo...jsem byla taky hezky naladěná... :wink: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - já se taky přidávám, před tímto pokusem jsem byla v pohodě a prostě jsem si řekla, že se to musí povést :slight_smile: a už začínáme 18tt
24. led 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@monyna83 iaaaaiaaaa byla pozitivniii velmi a za chvilku tu je 20 tt :grinning:
24. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb
@muddledgirl Děvčátka, Vám říkám, že já a Sasanka jsme únorovky...Tedy i ostatní snažilky, které mají v únoru IVF :wink: :wink: :wink:
24. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jo jo,holka naše, to víš,že jo.....pomalu se sny o miminku doufám plní všem... :wink:
24. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek