• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

22. března 2017 
@janice_opice ne ne Jani to byla @pinkywinkie máme u ní slíbené to koleno, co nám sem tak krásně vyfotila, ale recept si syslí :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a křesílko je koží, já měla taky a je to úžasná věc, jednak z něj pěkně mímo vidí na své okolí, takže je spokojené...jinak sem tam do ní drcneš a nohou pohoupáš a byl klídek :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 ahoj mony, no teda ty už zase valíš na vlně pracovního sexíku, já bych ti to tak přála kdyby se ty dva folící pochlapily no klidně se můžou i poženštit, hlavně ať se chytí oba, ať máš o zábavu postaráno :wink: :wink: :grinning: a únor je samozřejmě tvůj a pak z mini břůškem budeš držet ty mě březen, duben :wink:
24. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek
@janice_opice tož jsem dnes brala první chilli a teda mazec, jsem dvacet minut myslela, že nebudu moct jít ani s malou do kroužku, začala jsem vnitřně hořet, horko jak blázen a břicho mě chtělo explodovat, tak jsem to trochu víc zapila vodou a pak už dobré, ale zezačátku jsem si říkala ty vole to nemožu přežit :grinning: :grinning: taky jste to tak měli ze začátku, nebo to tak na mě víc reaguje? já jsem taková chudokrevnější, tak jestli se to v té mé troše krve moc nevzpěnilo :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl i obyč bodýček je potřeba, na takové to domácí žvýkání :grinning: :grinning: :grinning: bo ty prďolate se umí dobře zajetelit i vrchem i spodem :grinning: :grinning: ale jinak máš pravdu rostou šílenou rychlostí, takže žádné syslení jedné velikosti nemá smysl....
24. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 mám deset úplně obyč krátký rukáv 56... :wink: Prosím jakou odsávačku hlenů koupit? A kupujete dopředu odsávačku mléka?
24. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj zlatko, Tebe jsem už dlouho neregistrovala...Já jsem trochu skeptická k domácímu snažení, už jsem měla i více folíků, nikdy nic...Věřím IVF a věř, že na Tebebudu prskat těhu bacily a mačkat palce o 107 :grinning: :grinning: :grinning: Nám všem :wink:
24. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Odsávačka je nejlepší na vysavač. Je vhodná i pro čerstvá miminka. Kamarádka jí používá od samého narození Kristýnky a bomba. Mrkni na net :wink:
24. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 já jím ostrý furt a jako ze hodne :wink: takze ja to ani necítila :slight_smile: ale nekdo trpí i na záchodě... :slight_smile: ale zvykneš si neboooj :grinning:
24. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no..některé děti se prý vysavače bojí...tak nevím...a jde to na každý..my ještěnemáme koberce,tak ani vysavač??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 právě objednávám z netu...děkuju... :wink:
24. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jo jo přesně jak píše mony nejlepší je ta na vysavač, stojí něco přes třikila myslím, ale je to fakt rychlé a pohoda, sice někdy jsou z ní prcci trochu v šoku jak hučí ten vysavač, ale je to rychlovka a fakt účinné...a odsávačku mléka jsem nekupovala, na tu je čas vždycky i pak když tak dokoupíš, ale hlavní je to prostě nevzdávat a rozkojit :wink: :wink: :wink: jak nás učili v porodce, pořád jim tam to prso cpát, kojit po dvou hodinách (což je velká legrace, když to první kojení trvá i hodinu) a žmoulat jim ucho nebo tvářičku aby u toho nespinkali a snažili se darebáčci malý....sice je hezké, že si člověk řekne, že odstříká a třeba si někam zajde( taky jsem to měla v plánu :grinning: ) ale ono je to stejně pasé, bo bych nikde nevydržela jak mě to mlíko tlačilo a byla jsem ráda, že jsem to mohla malé strčit aby mi od toho pomohla :grinning: jinak je ale super ta elektrická meleda nebo tak nějak, tu jsem si vyzkoušela a bylo to s ní taky šupovka, ale ta je zase drahá :confounded:
24. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 nebuuuuuujjj si zvyknes ja jsem.taky zvyklzvykla na hodne ostre tak.mi yo ani neprislo;))))))
24. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tož my taky koberce nemáme, a vysavač ten kulatej co dělá sám, ale naštěstí máme takový starý malý za patnáct kil na auto, takže používáme v případě ten :grinning: :grinning: jinak malá se toho hukotu nebála, pak zas, bála, pak zas nebála ono to taky není extra příjemný, ale je to rychlé, takže je fakt nijak netrápíme :wink:
24. led 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 děkuju....no právě...že bych chtěla kojit za každou cenu....teď jsem potkala známou a ta teda nekojí z prsa...ale furt odstříkává a občas to i kombinovala s mlékem..no právě...že asi když tak elektrickou....já myslim,že ty manuální jsou asi pocuc....
24. led 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@janice_opice tak ono to možná bude v tom, bo já normálně ostré nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jasný pro mimíse budu šlehat i plameny, když bude třeba :wink: :wink:
24. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 dobře,dám na vás holky.... :wink:
24. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky toho bordase si nevsimejte debordelizuju loznici a krabicuju
24. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Přibylo mi srdíčko?Komu mám poděkovat? :wink:
24. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice krásný....to je proti mouchám,vosám a tak a komárům???
24. led 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A uz koncim omlouvam se mam z toho desnou radost ;))
24. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj je ze muzes mit tu cestovni postylku I venku na zahrade treba misto kocaru...
24. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice prosim Tě....neřeš to.... :grinning: :grinning: :grinning: Je to hezký se pochlubit...Mně hráblo a dala jsem modrýmu nosorožci modrý bodýčko... :grinning: :grinning: :grinning: Nosorožce jsem dostala od tatínka...když jsem byla menší a léta s ním spala...to bude první kamarád pro Sama... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice my nemáme zahradu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no podle mě je fakt u toho kojení nejdůležitější ten začátek jako pořád dávat aby ti to malej roztahal a pěkně se tvořilo, já jsem např. čuměla, že třeba švagrovou nechali v porodnici malou klidně přes pět hodin nekojit!!! že jí nechtěla jako budit......no dobrá já chápu, že zezačátku je z toho člověk takový paf a je rád, že je rád a že mu mimi spí, ale kvůli tomu kojení je fakt potřeba nabízet často, navíc to i ze začátku není nic extra jak bolí ty bradavky, ale přejde to a pak už je to pohoda, já když jsem potřebovala odjet a nechat malou na hlídání, tak mi bylo prd platné že mám odstříkané litry mléka v mražáku, bo malá zas nechtěla flašku a dlouho jí nepřijala až s umělkem v roku
24. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no právě..většinou pijou z prsa nebo z lahve...viď....no,děkuju za rady...tak budem budit....se nedá nic dělat...prej kdysi jedna známá nechala spát dítě i deset hodin a pak bylo podvyživený trošku..
24. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jen se pochlub, my to rozhodně snesem :wink: moc krásná postýlka, tam se bude hajat jedna báseň, akorát já nemám oko na oranžovou, ale jinak typově paráda...
24. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no právě, ze začátku je to sranda, než se to nějak usadí, ale držela jsem se hlášky zvládli to ostatní, zvládnem to taky :wink: :wink: a navíc je to fakt taková automatika, že to jsem ani nemyslela....
jeden recept už tam máš a ještě jeden ladím
24. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: za recept moc díky...nějaký takový jsem ztratila a v pondělí vyzkouším.... :wink:
24. led 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak cestovni postylku nepotrwbujes kdyz nikam nwjezdis na noc nebo na dyl prece....to je pak zbytecnost
@martas14 ja teda taky ne ale ve skutecnosti je sytejsi ta oranzova a neutralni pro kluka I holku....ma prebalovak tu strisku kolebaci listy a to zavesne luzko a svitidlo s muzikou a medvidky zavesne ;))) fakt jsem z ni nadsena snad se tam prdolovi bude dobre hajat a pak to bude jako ohradka ; )
24. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek