• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@muddledgirl modrej nosorozec to je kraaaasssaaa.kuba takhle ma medvidka od malinka a spi s nim doted ;)
24. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jo jo já tu vždycky proletím, aby holky nezapomněly :grinning: :grinning: vždycky něco dočtu abych věděla jak se kdo má i když zrovna nejsem ve hře, ale doufám, že jeden dva měsíce a budeme je tu obtěžovat fotkami s pozitivníma těhu testma -)))
no chápu, že toho domácího snaženíčka už bylo dost, tak to člověk vidí už v jiném světle, ale tak důležité je že možnosti máte, takže i kdyby jste se k prvnímu mimouškovi dostali přes IVF, tak druhé můžete mít došupu zas přirozeně :wink: :wink:
24. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 jasnyyy ty recepty to byla pinkie ;)
24. led 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jen pak pozor na ten lux ....některým nejde regulovat ten výkon a může se jen do nějakýho toho tahu, to by pak snad mělo být u tý odsávačky hlenů napsáno.
my právě máme jen doma nějaký turbo lux.
24. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ještě počkej na ten druhý ten mám ještě radějc :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to budem jezdit určitě...k jeho rodičům a tak.... :wink:
24. led 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...já ho mám asi od jedenácti let.... :grinning:
24. led 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jejej....děkuju... :wink:
24. led 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak jo...jsi hodná..dneska jsem to posr...tu moji kokosovou buchtu....dala jsem tam o půl hrníčku víc cukru....a víc smetany na polití...a je mokrá až moc... :grinning: :grinning: :grinning: a trochu připeklá... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo my na to oči možná nemáme, ale je fakt že prý děti oranžovou hrozně žerou :grinning: :grinning: já nikdy neměla ani oči na růžovou, ale jak máš doma malou princeznu, tak jsi prostě ztracená a podlehneš tomu, protože to jsou hrozné pusinky :wink: :wink: nedivím se, že jsi nadšená má všechno co má mít i daleko víc, takže super, my máme cestovku od chicca já chtěla aby byly odepínací celé ty boky aby až bude starší to bylo víc otevřené a na dovče, nebo hory je to fakt super, a přes rok jí využíváme na spaní u babičky takže taky bomba :wink:
24. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jo to vím jakou jsi dělala, taky jsem jí jednou dělala, dopadla dobře, ale jaksi to nebylo to co jsem očekávala .....no v každém případě tu druhou jsem ti chtěla poslat eskymo řezy, ale ta je z kokosových pudinků a to si dělat nebudeš, když máš kokosovou dnes :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 noo jestli to bude holcicka tak taky s ruzovou budu bojovat ;)))) jj tahle ma taky odepinaci boky taky super....jen dokoupim tu skladaci lepsi matraci jeste ;))) je dobry ze clovek nemusi tahat prebalovak a tak a ma to I kapsu-tasku na veci ;)
@muddledgirl mno tak to pak neni zbytecnost :blush:
24. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 posli mi taky eskymo........diiikkkkk
24. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no to neva...ale poslat to můžeš...děkuju... :wink:
24. led 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak dneska mam u postele citronovku :grinning:
24. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice známá říkala,že měla vchod dole i u tý postýlky...taky máte vchod? :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice se z Tebe počůrám...to máš ty starodávný klasický limči???Já už kolikrát vůbec nevím co pít...nic moc mi nejede...že bych si na tom pochutnala...
autor
@muddledgirl ne ze sodastreamu ale ta malinovka je vyborna jako ta starodavna... smankote tak to ja jsem taky starodavna ;))))) akorat se s ni v noci nesmis osplouchnout no ; ) tady je odepinaci vchod z boku...zespoda si to nedokazu teda predstavit...
24. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mam hlad
@janice_opice že ty chceš tu včerejší růžovku na polštáři přebarvit na světlejší :grinning: :grinning:
@muddledgirl no tím dole, určitě myslela, ten zadní vchod v nožičkách postýlky :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ani nemluv já teď do sebe vdechla pizzu z pekárny a to ani nemám černého pasažéra na kterého by se to dalo svést :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ja u tchyne sszrala 3/4rolady :grinning:
24. led 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ta citronovka je bezbarva tak to jako nalakuju aby to melo smrnc :grinning:
24. led 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je vidět, že na nedostatek kreativity si stěžovat nemůžeš a tak to má být hold žena činu :wink: :wink:
24. led 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 naopak muj manzel si stezuje na prebytek me kreativity :grinning:
24. led 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no však píšu, že na nedostatek si nemůžeš stěžovat, že jí máš jako hodně :wink:
24. led 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no dyk ja ti to tim jenom potvrdila :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak divtka odebiram se do vecnych lovist.krasnou dobrou noc a pro dnesek Howgh :dancers:
24. led 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem napsala zespoda???Myslela jsem ze strany... :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je super... :wink:
25. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek