IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
24. led 2014
@muddledgirl modrej nosorozec to je kraaaasssaaa.kuba takhle ma medvidka od malinka a spi s nim doted 😉
martas14
24. led 2014
@monyna83 jo jo já tu vždycky proletím, aby holky nezapomněly 😃 😃 vždycky něco dočtu abych věděla jak se kdo má i když zrovna nejsem ve hře, ale doufám, že jeden dva měsíce a budeme je tu obtěžovat fotkami s pozitivníma těhu testma -)))
no chápu, že toho domácího snaženíčka už bylo dost, tak to člověk vidí už v jiném světle, ale tak důležité je že možnosti máte, takže i kdyby jste se k prvnímu mimouškovi dostali přes IVF, tak druhé můžete mít došupu zas přirozeně 😉 😉
janice_opiceautor
24. led 2014
@monyna83 jasnyyy ty recepty to byla pinkie 😉
kamisb
24. led 2014
@muddledgirl - jen pak pozor na ten lux ....některým nejde regulovat ten výkon a může se jen do nějakýho toho tahu, to by pak snad mělo být u tý odsávačky hlenů napsáno.
my právě máme jen doma nějaký turbo lux.
martas14
24. led 2014
@muddledgirl ještě počkej na ten druhý ten mám ještě radějc 😃 😃
muddledgirl
24. led 2014
@janice_opice to budem jezdit určitě...k jeho rodičům a tak.... 😉
muddledgirl
24. led 2014
@janice_opice jo jo...já ho mám asi od jedenácti let.... 😃
muddledgirl
24. led 2014
@kamisb jejej....děkuju... 😉
muddledgirl
24. led 2014
@martas14 tak jo...jsi hodná..dneska jsem to posr...tu moji kokosovou buchtu....dala jsem tam o půl hrníčku víc cukru....a víc smetany na polití...a je mokrá až moc... 😃 😃 😃 a trochu připeklá... 😃 😃 😃
martas14
24. led 2014
@janice_opice jo jo my na to oči možná nemáme, ale je fakt že prý děti oranžovou hrozně žerou 😃 😃 já nikdy neměla ani oči na růžovou, ale jak máš doma malou princeznu, tak jsi prostě ztracená a podlehneš tomu, protože to jsou hrozné pusinky 😉 😉 nedivím se, že jsi nadšená má všechno co má mít i daleko víc, takže super, my máme cestovku od chicca já chtěla aby byly odepínací celé ty boky aby až bude starší to bylo víc otevřené a na dovče, nebo hory je to fakt super, a přes rok jí využíváme na spaní u babičky takže taky bomba 😉
martas14
24. led 2014
@muddledgirl jo to vím jakou jsi dělala, taky jsem jí jednou dělala, dopadla dobře, ale jaksi to nebylo to co jsem očekávala .....no v každém případě tu druhou jsem ti chtěla poslat eskymo řezy, ale ta je z kokosových pudinků a to si dělat nebudeš, když máš kokosovou dnes 😃 😃
janice_opiceautor
24. led 2014
@martas14 noo jestli to bude holcicka tak taky s ruzovou budu bojovat 😉))) jj tahle ma taky odepinaci boky taky super....jen dokoupim tu skladaci lepsi matraci jeste 😉)) je dobry ze clovek nemusi tahat prebalovak a tak a ma to I kapsu-tasku na veci 😉
@muddledgirl mno tak to pak neni zbytecnost 😊
janice_opiceautor
24. led 2014
@martas14 posli mi taky eskymo........diiikkkkk
muddledgirl
24. led 2014
@martas14 no to neva...ale poslat to můžeš...děkuju... 😉
janice_opiceautor
24. led 2014
@muddledgirl tak dneska mam u postele citronovku 😃
muddledgirl
24. led 2014
@janice_opice známá říkala,že měla vchod dole i u tý postýlky...taky máte vchod? 😃 😃 😃
muddledgirl
24. led 2014
@janice_opice se z Tebe počůrám...to máš ty starodávný klasický limči???Já už kolikrát vůbec nevím co pít...nic moc mi nejede...že bych si na tom pochutnala...
janice_opiceautor
24. led 2014
@muddledgirl ne ze sodastreamu ale ta malinovka je vyborna jako ta starodavna... smankote tak to ja jsem taky starodavna 😉)))) akorat se s ni v noci nesmis osplouchnout no ; ) tady je odepinaci vchod z boku...zespoda si to nedokazu teda predstavit...
janice_opiceautor
24. led 2014
@muddledgirl mam hlad
martas14
24. led 2014
@janice_opice že ty chceš tu včerejší růžovku na polštáři přebarvit na světlejší 😃 😃
martas14
24. led 2014
@muddledgirl no tím dole, určitě myslela, ten zadní vchod v nožičkách postýlky 😃 😃
martas14
24. led 2014
@janice_opice no ani nemluv já teď do sebe vdechla pizzu z pekárny a to ani nemám černého pasažéra na kterého by se to dalo svést 😃 😃
janice_opiceautor
24. led 2014
@martas14 ja u tchyne sszrala 3/4rolady 😃
janice_opiceautor
24. led 2014
@martas14 ta citronovka je bezbarva tak to jako nalakuju aby to melo smrnc 😃
martas14
24. led 2014
@janice_opice je vidět, že na nedostatek kreativity si stěžovat nemůžeš a tak to má být hold žena činu 😉 😉
janice_opiceautor
24. led 2014
@martas14 naopak muj manzel si stezuje na prebytek me kreativity 😃
martas14
24. led 2014
@janice_opice no však píšu, že na nedostatek si nemůžeš stěžovat, že jí máš jako hodně 😉
janice_opiceautor
24. led 2014
@martas14 no dyk ja ti to tim jenom potvrdila 😃 😃
janice_opiceautor
24. led 2014
Tak divtka odebiram se do vecnych lovist.krasnou dobrou noc a pro dnesek Howgh 👯
muddledgirl
25. led 2014
@janice_opice já jsem napsala zespoda???Myslela jsem ze strany... 😃 😃 😃 Tak to je super... 😉

Začni psát odpověď...

Odešli