• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice Ty nejsi starodávná....taky limčy pamatuju....anebo jsme starodávné obě... :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@martas14 jsem ráda holčinky,že taky hamát jako já... :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky, jak je? My porad 3v1 :slight_smile: o vikendu sestavujeme postýlky, ale na noc jsem objevila super vec : hnizdečka pro miminka - budu je mít u sebe v posteli :slight_smile:
25. led 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pidisek Ahoj Pidísek..no vidíš to...to je hezký...moc.... :wink:
25. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako skládání cestovní postýlky je fakt na spešl školení..ještě, že jsem chytrá :grinning: a existujou diskuze kde hodně žen mělo ten stejný problém:slight_smile:))))))))))) Jako rozložit OK,ale složit--ale už jsem si našla ten grif --jenomže než se prdolka narodí tak to zapomenu zase:slight_smile:)))))))))))))) :grinning:
25. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 to je dobře, s pozitivní náladou jde všechno líp :wink:
25. led 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dneska nestíhám...
@pidisek hnízdečko vypadá krásně...
@janice_opice tak včera joga skvělá...bylo tam plno ...těším se příště..
25. led 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no my vcera dorazili v 18.20 domu...manzel spravoval.s tchanem susicku...v pstek jdu ; )
25. led 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja zase dávám do kupy autosedačky a family fixy do auta... :slight_smile:
25. led 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek té vid? :slight_smile:) hele ale párkrát a už to budeme umět jen ty se to musíš naučit rychleji,ale zase máš možnost trénovat 2 x
25. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 jééé tak to je dobrý, já jdu do divadla zítra, na čem jsi byla? On to není nový preparát, jen je to lék na úplně něco jiného. Taky mi napadlo, že mi třeba informace vůbec neprozradí, když jsou taky klinika a budou si to chtít uchovat pro sebe, ale to bychom tam asi nejeli... jen konzultace tam stojí 150 liber:(jméno léku mám, tak bych to musela probrat s doktorkou a zkusit být pokusným králíkem. Zajímalo by mě jak jí to dávali a jestli to třeba kombinovali ještě s jinou léčbou. Jestli to měla nějak dlouhodobě nebo těsně před IVF.... :(je tu spoustu otázek..
25. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 díky, zatím neodepsali... tak uvidíme, ale dyštak mám i číslo tak tam zkusíme i třeba brnknout... taky už mi napadlo, že mi třeba nic neřeknou.... ale zkusím to
25. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahojky byli jsme na Mladý Frankenstein v městském byla to taková crazy hororová pohádka a bylo to úžasnýýý....na pohádce jsme nebyli už fest dlouho, ale toto nemělo chybu bylo to takové osvěžující, nádherný kulisy, ty fakt neměly chybu a navíc tam hrála od mé kamarádky sestra, takže nás vzala i do divadelního klubu po vystoupení takže jsem tam pak byli i s ostatními herci, kteří čekali na další vystoupení, takže to tam vypadalo jak na županové párty :grinning:
už mám i lístky na březen, tady je fakt hrozně těžké sehnat lístky :angry: když teda nepočítám obrovskou frontu přes celý blok, jak za komáru na banány
tak určitě je spousta otázek co by bylo potřeba se vyptat, tak snad se ti brzo ozvou a zbytek už by jste třeba probrali přes telefón to by bylo nejlepší
a na čempak hezkém jsi byla ty?
26. led 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin vzhledem k tomu, že je to ůplně nová metoda by to mohli chtít vyzkoušet i na dalších ženách, tak třeba nebudou dělat tajnosti...za zeptání nic nedáš.. :grinning: :grinning:
26. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky :slight_smile: ..tak jsme po vysetrenich v Cube a jdeme za 14 dnů do dalšího pokusu..Višňová je opravdu skvělá..straaašně trpělivá a vše vysvětlí uplně maximálně..vůbec nelituji přestupu..u Apo mi dali vypis z karty a ani se neptali proč nebo co..Mám z ni strašně dobrý pocit...rozebrali jsme laparoskopii,krevní testy atd...prostě vše kde jsem měla nějaké pochybnosti jsme probrali do detailu...Sas pokud budeš na vážkách tak to zkus jít sem sama uvidíš,že už jen ten přístup tě nakopne do toho,že to všechno má smysl :slight_smile:
26. led 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani ahoj, tak to jsem moc rada, moc ti to preju:slight_smile: a jaky teda zvolili postup narozdil od apo?
26. led 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezvolili jiny postup.. co jsem mela oproti Apo jinak byla štítná žláza,kterou mám naprosto v pořádku a u Apo mi davali leky..potom partneruv spermiogram je v krásných hodnotách a a byl i u Apo,dle vypisu z karty,ale oni nám řekli,že má špatný spermiogram..pak mi řekla,že určitě bude víc než 4 vajíčka podle toho jak se mi vyvíjela stimulace...a co me dostalo nejvice,že tam napsali,že mi pruchodnost vejcovodu delali na UTZ což je blbost,protože tu mi dělal dr.Matějovsky ještě na gyndě a pomoci tekutiny...tak jsem ji to musela objasnit...no docela jsem byla rozčarovaná..
26. led 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani Ahojky musim reagovat, :slight_smile: super , ze jsi tam s pristupu spokojena.. :slight_smile: drzim ti moooc palecky, neboj vyjde to tady.. :slight_smile: ja uz jdu priste k tomu doktorovi, protoze uz jdu jako ddo tehotenske poradny.. :slight_smile: jsem moc rada , ze se ti tam libi :slight_smile:
26. led 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani zlato to jsem raaaadddaaaaa :wink: ja jsem taly rada ze jsem tenkrat prestoupila uvidis nebudes litovat :wink:
26. led 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky tak dneska si dela prcek mejdan asi to tam ma jako v Disneylandu :slight_smile:))
26. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 ve kterém divadle jsi byla?
26. led 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ti moji dneska byli zase mooooc hodni, věděli, ze maminka musí pracovat :wink: fakt jsou to miláčci :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pidisek oni vedi, ze jim to maminka svoji laskou milionkrat vrati!!!!! :wink:
26. led 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to teda a ještě víckrát :slight_smile: bobísci....
26. led 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to je máš, já zatím furt nic ...ikdyž dneska mi přišlo že jsem jednu bublinku cítila a občas mě uvnitř jakoby píchne, tak nevím jestli někam blbě kopne nebo co to může být :(
ale nahmatám prcka přes břicho, občas mám vidět bouly ...tak to asi bude prcek ...aby tvrdla jen část dělohy mi přijde blbost ne?
26. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - ahoj, tak držíme palečky ...ať jsi pozitivně naladěná a vše ať krásně probíhá
26. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - to musíte mít asi velkou postel ...my bychom se do tý naší nevešli ani s jedním prckem. Manžel zásadně spí na zádech :slight_smile:
26. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek v Městské divadle v Brně :wink:
26. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani tak to je začátek úspěchu, když na tebe dobře zapůsobili a dodali ti energii do žil, tentokrát si odneseš mimuško to je jistý :wink: :wink:
26. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Prosím jak se žádá o odečet daní ze stavebního spoření...až teď mi došlo,že si ho rok platím a to samé s důchodovým...ale tam jsem to nějak postupně navyšovala..už ani nevím kdy... :grinning: :grinning: :grinning: Banka mě vystaví potvrzení a to donesu do práce? Moc děkuju...já to měla naštudovaný,když jsem to nepotřebovala...a teď už nevím...co a jak...děkuju..
26. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek