• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@muddledgirl - tady je to kde jsem našla ten odpočet, tabulka až úplně dole.
http://www.epojisteni.cz/penzijni-pripojisteni/
26. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo,tak to pak jo...
26. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja mam tak strasnou plet to je des....
26. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahojky, tak to je fajn, že jste si to užili:slight_smile: byly jsme s mamkou na Divotvorném hrnci (Voskovec+ Werich), taková klasika, moc hezky zpracovaný, hezky zpívali, stepovali, bylo to pěkné:slight_smile: už dlouho jsem nebyla za kulturou, naposled loni, chodíme každý rok, ale tak jen jendou:(divadelní kluby jsou fajn:slight_smile: to je trochu jiná atmoška po představení,že?
26. led 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 právě, to si taky myslím a doufám
26. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já tak průměrně hnusnou.... :grinning: :grinning: :grinning: samý beďar a taková krupička....až k bříšku... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb přítel býva jen o víkendech - ma praci hodně daleko, takze tam budem s prckama hodně sami :slight_smile:
26. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl krupicku nemam ale bedary jo a suchou plet tak strasne moc ze to neni mozny...m
26. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 tam to mam taky rada :slight_smile:
26. led 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice sakriš..nechtěla jsem liknout... :frowning2: no...já jsem taky vydušená...dokonce jsem se trošku loupala...jako had...fujky....
26. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl je to des no. Zitra si jdu pro podledni razitko do TP :slight_smile: a musim na urad pro novou obcanku
26. led 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,vidíš to..já tam nemám žádné... :grinning:
26. led 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ted jsem cetla Betynku a je tam vysledek souteze Pupik roku 2013 tak jsem rikala ze prihlasim do dalsiho rocniku Pupik roku 2014 sveho muze a ze hlavni vyhra je nase :laughing::sweat_smile::smiley:
26. led 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já se z Tebe počůrám....jdu kouknout na net na tu soutěž... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,já nejsem moc fotogenická... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. led 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale Ty jo...běž do toho... :wink:
26. led 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Muj mi rekl, ze jsem drza jako vzdycky ;)..no soutez pro tehule....ja taky nejsem fotogenicka tak bych do toho nesla;))))
26. led 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: podle mého jsi.... :wink:
26. led 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak k večeři byl salátek ledový s rajčátky a acidem...a na to nášup skoro celé čokolády...jsem to ale prasátko... :wink: Ale co bych pro Samíka neudělala... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja sezrala 3 karbose jen tak studeny a jogurt s cerealiema.mela jsem chut na zmrzku ale tu uz jsem sezrala predevcirem.....:laughing::grin:
26. led 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin no my jsme chodili skoro ob měsíc, ale teď co mám malou to už tak nejde, jak časově, tak finančně ..loni jsme nakonec byli jen třikrát, ale je fakt, že je to i kvůli tomu horšímu shánění lístků.....letos se nám to rozjíždí slibně v lednu jsme byli, na březen už máme koupené a ještě se chystáme na flashdance do prázdnin, než budou divadelní prázdniny....já kulturu miluji moc a to jakoukoliv :wink: :wink: je to dobrý relax, takže jsi si ho taky určitě moc užila a zasloužila......
26. led 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jen chod pac po porodu uz se nikam.nedostanes :grinning:
26. led 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek viď je to tam úžasný, taková domácí atmosféra, navíc super výkony takových těch oblíbenců, kvůli kterým tam člověk musí prostě zas a znova :wink:
26. led 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo to mám už zkušené :slight_smile:) ale naposledy jsem byla deset dní před porodem naposled abych vydržela ten absťák :wink:
26. led 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky...
tady je chumelenice...tak snad úplně nezapadneme...
@janice_opice já bych měla naklusat k zubaři...musím se objednat..
27. led 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ajoj no tam uz jsem byla a jdu znovu zacatkem.kvetna :slight_smile:
27. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nemocenska furt nikde
27. led 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je v pr.....holky...co dělaj ty lidi,kteří fakt nemaj peníze třeba na jídlo bez ní... :frowning2:
27. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hustý... Ja to na sociálku odnesla 2.1. a 10.1. mi to přišlo ....
27. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no prý to nemá spoustu lidí i mimopražský zrovna jsem četla diskuzi na emiminu.....tak to jsi vyjímka....socka na to má 30 dní
@muddledgirl je to strašný,ale běda kdyby ty jsi dlužila na sociálním a zdravotním pojkištění - to by bylo a penále k tomu
27. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek