IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
26. led 2014
@muddledgirl - tady je to kde jsem našla ten odpočet, tabulka až úplně dole.
http://www.epojisteni.cz/penzijni-pripojisteni/
muddledgirl
26. led 2014
@janice_opice jo,tak to pak jo...
janice_opiceautor
26. led 2014
Holky ja mam tak strasnou plet to je des....
coralin
26. led 2014
@martas14 Ahojky, tak to je fajn, že jste si to užili🙂 byly jsme s mamkou na Divotvorném hrnci (Voskovec+ Werich), taková klasika, moc hezky zpracovaný, hezky zpívali, stepovali, bylo to pěkné🙂 už dlouho jsem nebyla za kulturou, naposled loni, chodíme každý rok, ale tak jen jendou😞divadelní kluby jsou fajn🙂 to je trochu jiná atmoška po představení,že?
coralin
26. led 2014
@jaka17 právě, to si taky myslím a doufám
muddledgirl
26. led 2014
@janice_opice já tak průměrně hnusnou.... 😃 😃 😃 samý beďar a taková krupička....až k bříšku... 😃 😃 😃
pidisek
26. led 2014
@kamisb přítel býva jen o víkendech - ma praci hodně daleko, takze tam budem s prckama hodně sami 🙂
janice_opiceautor
26. led 2014
@muddledgirl krupicku nemam ale bedary jo a suchou plet tak strasne moc ze to neni mozny...m
pidisek
26. led 2014
@martas14 tam to mam taky rada 🙂
muddledgirl
26. led 2014
@janice_opice sakriš..nechtěla jsem liknout... 😞 no...já jsem taky vydušená...dokonce jsem se trošku loupala...jako had...fujky....
janice_opiceautor
26. led 2014
@muddledgirl je to des no. Zitra si jdu pro podledni razitko do TP 🙂 a musim na urad pro novou obcanku
muddledgirl
26. led 2014
@janice_opice No,vidíš to..já tam nemám žádné... 😃
janice_opiceautor
26. led 2014
Holky ted jsem cetla Betynku a je tam vysledek souteze Pupik roku 2013 tak jsem rikala ze prihlasim do dalsiho rocniku Pupik roku 2014 sveho muze a ze hlavni vyhra je nase 😆😅😃
muddledgirl
26. led 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 já se z Tebe počůrám....jdu kouknout na net na tu soutěž... 😃 😃 😃
muddledgirl
26. led 2014
@janice_opice no,já nejsem moc fotogenická... 😞 😞 😞
muddledgirl
26. led 2014
@janice_opice ale Ty jo...běž do toho... 😉
janice_opiceautor
26. led 2014
@muddledgirl Muj mi rekl, ze jsem drza jako vzdycky 😉..no soutez pro tehule....ja taky nejsem fotogenicka tak bych do toho nesla😉)))
muddledgirl
26. led 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 podle mého jsi.... 😉
muddledgirl
26. led 2014
@janice_opice tak k večeři byl salátek ledový s rajčátky a acidem...a na to nášup skoro celé čokolády...jsem to ale prasátko... 😉 Ale co bych pro Samíka neudělala... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
26. led 2014
@muddledgirl ja sezrala 3 karbose jen tak studeny a jogurt s cerealiema.mela jsem chut na zmrzku ale tu uz jsem sezrala predevcirem.....😆😁
martas14
26. led 2014
@coralin no my jsme chodili skoro ob měsíc, ale teď co mám malou to už tak nejde, jak časově, tak finančně ..loni jsme nakonec byli jen třikrát, ale je fakt, že je to i kvůli tomu horšímu shánění lístků.....letos se nám to rozjíždí slibně v lednu jsme byli, na březen už máme koupené a ještě se chystáme na flashdance do prázdnin, než budou divadelní prázdniny....já kulturu miluji moc a to jakoukoliv 😉 😉 je to dobrý relax, takže jsi si ho taky určitě moc užila a zasloužila......
janice_opiceautor
26. led 2014
@martas14 jen chod pac po porodu uz se nikam.nedostanes 😃
martas14
26. led 2014
@pidisek viď je to tam úžasný, taková domácí atmosféra, navíc super výkony takových těch oblíbenců, kvůli kterým tam člověk musí prostě zas a znova 😉
martas14
26. led 2014
@janice_opice jo jo to mám už zkušené 🙂) ale naposledy jsem byla deset dní před porodem naposled abych vydržela ten absťák 😉
jaka17
27. led 2014
Dobré ráno, holky...
tady je chumelenice...tak snad úplně nezapadneme...
@janice_opice já bych měla naklusat k zubaři...musím se objednat..
janice_opiceautor
27. led 2014
@jaka17 ajoj no tam uz jsem byla a jdu znovu zacatkem.kvetna 🙂
janice_opiceautor
27. led 2014
Tak nemocenska furt nikde
muddledgirl
27. led 2014
@janice_opice to je v pr.....holky...co dělaj ty lidi,kteří fakt nemaj peníze třeba na jídlo bez ní... 😞
pidisek
27. led 2014
@janice_opice hustý... Ja to na sociálku odnesla 2.1. a 10.1. mi to přišlo ....
janice_opiceautor
27. led 2014
@pidisek no prý to nemá spoustu lidí i mimopražský zrovna jsem četla diskuzi na emiminu.....tak to jsi vyjímka....socka na to má 30 dní
@muddledgirl je to strašný,ale běda kdyby ty jsi dlužila na sociálním a zdravotním pojkištění - to by bylo a penále k tomu