• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice no presne - ty musis platit včas, oni ne....a nic nenadělaš....
27. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je...přesně tak,jak píšeš..jsou to pěkný kur...
27. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to se máš,asi je to tím, že si to nosíš sama...
@janice_opice jo, to buď v klidu, já nemocenskou taky ještě nemám..ale dnes jsem tam volala a je to chyba zaměstnavatele a už se to řeší...
27. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to jo...to se mám..je fakt,že já to tam nosím většinou posledního,tak to pak za pár dní mám... a to tam většina lístků na peníze určitě není...tak to ještě zvládnou....vůbec vám to nezávidim.....
27. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jdu tam taky zavolat a já už to tam budu taky dávat sama
27. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17
@muddledgirl tak prej zítra by mi to mělo přijít v pátek to poslali...je fakt, že bývalý zaměstnavatel to tam poslal 15........já si tam budu už chodit sama
27. led 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsou debilní zaměstnavatelé....kdyby věděli co to je čekat /v mém případě.../ na těch pár šušňů,tak by to posílali do 2.dne...co jim to člověk donese...
27. led 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice u nás je prostě ekonomka pipina...ani minule jsem to neměla včas a v pořádku...furt je doma, ale říďa nad ní drží ochranou ruku, prý pracuje z domova...to bych chtěla vidět, asi spolu někde ulejvaj prachy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bokem
@muddledgirl no já bych to nošení měla přes celou Prahu, tak na to peču..naštěstí nejsem na výdaje sama, tak to zas tak nevadí...ale třeba mi tenhle měsíc neodešly trvalý příkazy..
27. led 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17
@muddledgirl no jako pro nás s hypotékou je to taky celkem důležitý dostat ty peníze včas..prostě si je tam od příštího měsíce posílám sama--teda ty lístky zrovna ted v pátek ho poslu
:wink:
27. led 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to je blbý,už to,že neodejdou trvalý příkazy... :unamused:
27. led 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: no,to je jasný..je to průser...doufám,že už to bude jen lepší..
27. led 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já taky furt zatím nic, tak jsem zvědavá ..na zítra mám napsaný číslo na sociálku z jedný diskuze a taky případně volám :slight_smile:
jinak si budeme muset přeposlat peníze od jinud ..a to se mi moc nechce hrozně blbě se tam ty peníze pak vracejí :(

jinak dneska to byl fakt den...ráno mě tchýně vezla na vlak ...pokladna zavřená tak šup do vlaku a hurá do prahy na krev. Už to je padný na hlavu, nikde kolem není odběrový místo synlabu :( ...a kousek před přestupní stanicí nám chcípnul vlak :( no nejdřív jsme chvíli čekali, odkud pro nás někdo přijede a on motorák ale na druhou stranu takže zpátky ...no tak jsme se sebrali s pár lidma a hezky došli na nádraží dopředu sami ..naštěstí to byly asi jen 2km ...jen teda zrovna slušně chumelilo :( ....ale pak už to šlo, jen jsem takhle v Praze dýl tak jsem si tam dala i oběd a až teď zase dorazila domů ...docela mě bolí nožičky :(
27. led 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak už jsem byla na poště, vypadá moc hezky a krásně cinká :slight_smile: tak mi pošli do zprávy ten účet a kolik To mám poslat těch peněz.
27. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo jo...pošlu...to jsem ráda,že se Ti líbí.. :wink:
27. led 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jen pro info - malá je v pořádku, pořád KP, takže příští úterý nástup a ve středu ráno jsem matka :grinning: začínám se bát, ale na druhou stranu se těším...minimálně, že se zbavim tý koule hněvu, co mi permanentně naráží do žeber :slight_smile:
27. led 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak poslední týden, užij si to a hlavně se připrav, za chvilku už vás bude doma víc ...hlavně aby šlo vše jak má. Hodně štěstí.
27. led 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja tam volala dneska a pry mi to posilali v patwk rak zitra by to pry meli byt na ucte...jinak peknej den teda to ti povim....
27. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh koukej sem hned jak budes moct dat fota a gramaaazz.Budu na tebe moooc myslet... :astonished:
27. led 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a ja mam dosbirana vsechna razitka v TP.. .; ) ted jsem byla u prakticky..jsem zdrava akorat mam nizkej tlak ale tak to vim uz 20 let :grinning: jo a jeste ta hlava no ale s tim uz nic nenadelam;)
27. led 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hlava prosím Tě, na tu už nic není, to taky furt někde říkám ...že jsem ok, jen ta hlava :grinning:
já se tu pak budu muset zeptat na tu dětskou doktorku, asi kamarádky ať se mi zeptá, případně si tam časem zavolám. A možná se objednám na plicní, furt se hrozně zadejchávám ...dřív se tam muselo ...já tam chodím normálně ale už jsem tam přes rok nebyla.
27. led 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když bude volný nadstandard, tak dám foto hned ten den :slight_smile: a gramáž, hehe, tos mě pobavila. Bude to špuntíček, to víme. Tak si tipuju 3000 g max. A díky, já na vás taky pořád myslim :grinning: hrozně to uteklo. Vy jste všechny těhule a já jdu rodit. Každopádně je to dost divný, to takhle vědět :grinning:
@kamisb - a co si mám užít? :grinning: jak nespím, nemůžu se hejbat, hlava malý je furt nacpaná na žebrech nebo v žaludku :grinning: Vím, jak to myslíš, jsi hodná a děkuju :slight_smile: ale už se teda těšim, až se pupíku zbavim.
27. led 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - :grinning: :grinning: je mi to jasný, to byl spíš forek :grinning: :sunglasses:
27. led 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb vtípky Tě přejdou za 20 týdnů až na tom budeš stejně jako já a já se Ti budu posmívat :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - to nejspíš jo, budu se příšerně bát :confused:
27. led 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh chaaaq pockej jak budes vxpominat jak to byl klidek s pupikeem
27. led 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak to si radsi zajdi me se doktorka ptala jestli se zadychavam ze pry ten nizkej tlak to dela....
27. led 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě ho posledně v poradně měřila a byl v pohodě, ale já jsem alergik astmatik ...tak jestli se to nevrátilo ...předtím se to zlepšilo, ale těhu to někdy může zlepšit.
Tak se hold budu muset objednat, jen je to až v řepích :(
27. led 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to si holka radši zajdi ono i to počasí asi divný a ty skoky tomu moc nepřidávaj!!!
27. led 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - já se bojim a zároveň těšim. Každopádně je to fakt divný, když víš, kdy to bude :slight_smile: Uteče to jako voda.
@janice_opice - pohoda to byla do osmýho měsíce :slight_smile: Poslední týden už fakt počítám každou noc jako nutný zlo... Jsem zvědavá, jestli budu dobře kojit. Zatím ani náznak - žádný citlivý prsa, mlezivo, nic...
27. led 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh Hele já to znám, v břiše šestikilový dítě a 40 týden v čudu a nic...stříhala jsem všem sousedům živý ploty s těma obříma nůžkama, okopávala zahradu, sundavala a věšela záclony a furt nic milostpán se uráčil až na konci 41 tt :slight_smile:) ale co vim tak jsem taky neměla nic ani mlezivo ani citlivý prsa...pak se to i po tom blbym porodu spustilo :slight_smile: trochu jsem pomáhala odsávačkou..ale to jen kvůli tomu porodu...za to tentokrát teda mám kozy jak vozy a citlivý od začátku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Manžel mi fut zpívá písničku ouuu melouny boy :grinning:D bych ho fakt praštila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: ale já už nechci už to stačí:slight_smile: hlavně je mám furt citlivý strašně a jak jsou velký o to horší...Mluvim o blbym porodu, že byl fakt blbej.... hele asi je to divný když víš co bude, na druhou stranu se nemusíš bát, že by někdo něco podcenil:slight_smile:
27. led 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek