• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice ahojky me nemocenska prisla dneska..
27. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 dneska jdu udělat tu Tvou buchtu se zakysanou smetanou...o půl osmý začínám,tak snad se povede... :wink:
27. led 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to je jasná věc. Vůbec to nejde porovonat s tou tvojí první zkušeností. Ale prostě je to operační zákrok, takže ty nervy tam pracujou. Navíc už nejde jen o mě :slight_smile: Já jsem měla taky hrozně citlivý prsa, ale jen v prvním trimestru. Pak jak když utne.. no v nejhorším to taky podpořím odsávačkou a mám i homeopatika na podporu, tak uvidíme :slight_smile: btw: za to bych manžela taky chtěla zbít :grinning:
27. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no jasný já tě chtěla jen uklidnit, že to máš podchycený a že to všechno bude oukej :grinning: neboj se nic a už se těším jak se budu rozplývat nad malou :slight_smile: no to byl manžel ješě vtipnej s tím, že mi včera večer naléval malinovku do skleničky u postele tak sii neodpustil poznámku o vylývání do postele a děsně se tomu tlemil, bych ho fakt nekdy nakopla:slight_smile:)))Jsme se tuhle dohadovali, že jeslti to bude holčička tak jako co po něm bude mít tak rezolutně hned prohlásil: NOS!! tak to jo to jsem ustoupila a ještě by po něm mohla mít vlasy, tak jsem jen říkala, hlavně aby po něm neměla vousy a postavu a nebyla taková kobyla :grinning: :grinning: :grinning: oči jsme se shodli, že může mít po obou,ale já je mám větší, on tmavší:slight_smile:))) tak jsem si rýpla já do něj, že nakonec ted v poslední době může mít ta prsa po obou, že trošku chlapeček tim soucitným těhotenstvím přibral:slight_smile:)) se smála moje kámoška dneska když jsme spolu mluvily - oan před 3 týdny porodila druhou holčičku, že můj manžel měl při narození 2,40 kg..a ona na to chceš jako říct že ten obří chlap co máš doma bylo takový nedomrlý prtě??:slight_smile:)))))
27. led 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl pošli sem kus mně se nic nechce péct
27. led 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já musim..bych jinak zemřela do jedný do rána hlady... :astonished: :grinning: :grinning: o půl osmý si dám trošku ledového salátku s rajčátkem a pak šup na buchtičku....hned bych Ti donesla..ale jsi daleko :wink: :wink: :wink: Jinak jsem líná....cokoli dělat...ale na buchtičku líná nejsem... :grinning: :grinning: :grinning:nakonec i to pečení budu mít ráda...koupila jsem taky sušené droždí..tak mrknu na nějaký ten rohlík na netu... :grinning: :grinning: :grinning:

Kámošky mě rozmlouvaj koupi odsávačky...ale já myslím,že to není špatný jí mít ne? :astonished: :astonished: :astonished:
27. led 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já ji zatím v plánu asi kupovat nemám, myslím, že případně se může dokoupit, kdyby byla potřeba. Ale je pravda, že jsem zatím moc nepřemýšlela o tom co koupit a co ne :wink:
27. led 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no, já nevim..aby se to nezanedbalo...některý děti moc prso nechtěj...a já bych ráda kojila no...a těch pár stovek už mě nezabije....
27. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to poznáš v porodnici a přítel ji případně může koupit než půjdete tomů
27. led 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je jasný,že to poznám v porodnici :grinning: Nechávat na příteli tyhle věci...když tu je jeden obchod...to si jí radši koupim dopředu...vždycky se to dá prodat..
27. led 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. led 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning:
Je tu někdo...kdo byl rok na nemocenské?Prý předtím přicházejí papíry ze sociálky...já se do mateřský asi do těch 380 -i dnů nevejdu... :frowning2:
27. led 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty rohlíčky byly ze sušeného droždí? Pinkey..????
27. led 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice se z tebe picnu :grinning: koukám, že ty debaty o tom, jak by mohlo (a mělo) dítě vypadat jsou všude stejný :grinning: Protože zrovna dneska odpoledne jsem říkala Vilémovi, že doufám, že tedy nos bude mít můj a on hned, co je na jeho nosu :grinning: a taky by teda nemusela mít srostlý obočí jako tatínek, hehe.
Já jsem tu dneska (pro změnu) měla pani tchyní a vypadlo z ní, že už je tchánovi líp a už mu ustupuje nemoc...ale předevčírem se na mě sápal a hrozně mě líbal na uvítanou a já mám ucpanej od včera nos. Bych je zabila.
Jdu si dát zavináče :grinning: To si snad užiju i s ucpaným rypáčkem, hehe.
27. led 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele já jsem se díky odsávačce rozkojila..... když jsem měla problém po porodu takže za mě dobrý
27. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já to budu mít taky tak ..ale rok to asi nevyjde jsem na neschopence od 26.9... a budu jí mít místo MD no možná že to budu ted taky řešit..jakejch 380 ?
27. led 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já nevim, já od tý pinkey ten recept stále nemám ani na to koleno:slight_smile:)
27. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...když jsi doma 380 dní za dva roky....tak se má jít před komisi...já byla před rokem přes pět měsíců a teď jsem od října cca do května ... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zkusim zjistit..jestli to někdo tu nezažil....protože mně se to asi týkat bude...
27. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice samo,že nevím,jak to je s těhotnýma...doufám,že mě nikam nepoženou....no...jdu hledat rohlíky...když ta Pinkey nic :unamused:
27. led 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo ahááááá ......no tak půjdeš před komisi no....bože jsi těhotná .......
autor
@muddledgirl myslim, že ne těhotný to maj asi jinak
@janice_opice a jakou jsi měla odsávačku ?
@janice_opice asi jooo.....mám pusu,se zeptám...až pudu s lístkem pro peníze... :wink: buchta se už peče...mňam..
27. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ježíííššššš to už si fakt nepamatuju, i když tudle na mě vypadla nějaká její součást,ale holka to už je tak dlouho :slight_smile: já pak kojila jako o život pak už jsem nedělala skoro nic jinýho jak byl velkej :grinning: :grinning:
27. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo...to je fakt dlouho a měla jsi elektrickou nebo ruční?Já nevim..jestli ta ruční má cenu...
27. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takže ruční...díky zlato... :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tenkrát snad ani jiná nebyla a jeslti byla tak byla drahá jako prase
27. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek