• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chá ale já tě chápu
27. led 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nech to teď chvilku vychladnout jen tak aby ti ten pudink tak jakoby zvrchu zaschl a pak to natři tou smetanou a pak už dávám chladit do ledničky(samozřejmě na nějaké dřevěné prkýnko)
27. led 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Ty mě nějak znáš..už ve mně mizí .druhý kousek a vůbec mi neva,že je to horký...je to luxus.... :grinning:
27. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ještě kousek a pak to dám chladit...... :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dnes totálně sladký den...k snídani dvě koblihy...k obědu těstoviny s mákem k večeři 2 termixy s piškotama.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teď buchta....no co prý miminkům chutná plodová voda,když maminka jí sladký... :grinning: :grinning: :grinning: zítra bude převážně co?Zelenina a buchta... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl do zítra buchta nevydrží...teda možná tak k snídani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já teda taky jedu tohle těhotenství na sladkym
a pak se divim, že mám bedary
27. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, to je možný...přítel přijde z práce v jedenáct...bude mít hlad...nejdřív mu dám hezky rizota...ať v něm nezmizí půlka buchty...já se chci krotit...ale nejde mi to...se krotim třeba týden a pak takhle jedu jak dnes..... :grinning:
27. led 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to můj manžel taky dorazí asi tak nějak ohřeju mu kulajdu a karbanátky a pak před něj možná dám ten zbytek bábovky, i když on si chodí v noci na tajné výpravy za dobrodružštvím do lednice a provozuje bílej sex
27. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :cry: :grinning: :grinning: bílej sex.... :grinning: no já se snažim pak držet kvůli tomu Letroxu...ale dřív jsem taky byla schopná se v noci cpát....chápu to....ježiš kulajdu....pošli...naposled jsem ji jedla od babičky,ta byla úžasná.... :wink:
27. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele to se nesmí jíst na ten letrox?? já beru sice Euthyroc,ale je to to samé.....no já kulajdu umím vynikající !!!!! :wink:
27. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,tak měl by být prázdný žaludek na ten prášek....ne? Já chodím spát třeba v jednu a docela trpím...protože v pět už se budím hlady...tak třeba jím naposled v jedenáct večer....tak se na ni někdy stavim s prckem... :grinning:
27. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jinak se prý nemá jíst jiný prášek s Letroxem....to mě taky nikdo neřekl...myslím,že to je v letáku...
27. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj i na emiminu psaly, že to chtějí jen některý CARy.
27. led 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo tak to pak jotak to ja takhle netrpim....
S praskama to taky nevim teda ve stredu jdu na endokr.tak se zeptam.......
Ted zrovna resim co delat kdy me boli v krku a neco na me leze.chytla jsem to od Kuby...
27. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - kloktat sůl :slight_smile:
27. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a mám pocit, že jsme jako děti měli cibuli v medu a na noc bych asi dala pryznic
27. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice někdo mi říkal lipový a hežmánkový čaj...jinak nevím....tak snad Ti bude brzy dobře... :wink:
27. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb fujky...to mě dávala teta,pěkně hnusný... :frowning2:
27. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Caje mam v sobe 3 a vic nedam uz takhle litam ba zachod..ale priezznitz dam to joo
27. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky zitra dvaciáš....brzo bude pulka za mnou
27. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je bomba,co??? Taky nemůžu věřit,že v pátek začnu 17 tt neuvěřitelně krásný :grinning:
27. led 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele a kdy ukázeš brisko????
27. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - krásně to letí, hlavně ať je furt vše v pořádku.
27. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no jo to to leti.......:slight_smile:
27. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek hele ja nevim nejsem zrovna hubena a tak tak mozna obleceny brisko az ho vyfotim...
27. led 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb taky si rikam hlavne at je vse ok..
27. led 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no je to fakt úlet holka, stimulka pomalu včera, že ty tam ty týdny nějak dopisuješ jinak to není možný :grinning:
27. led 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jooo ,dáme bříška...já taky nejsem hubená...dám ho taky oblečený...vždyť je to hezký...a nějaký ty kila ...shodíme....až nebudem spát...
27. led 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Kazdý brisko je hezký :slight_smile:
27. led 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek