• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@lučavka Ahojky, díky, snad jo.... dnešek je hektickej, lítám mezi balením a kuchyní.... hrozný...
hlavně se neboj, odreaguj se, odpočívej a nestresuj se... vždyť vím, že to je těžký a tohle jsou takový ty chytrý řeči, ale zkus to. Držím palcečky.. já se budu rozhodovat po lázních co a jak dál, protože hodnoty teď byly 64,6% po poslední kontrole, takže dost šok.
17. srp 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka ta zpráva pro lučavku je pro tebe, nějak se mi tam nedopatřením dostal háček:slight_smile:
17. srp 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak to jsou super zprávy, říkala jsem si, že ten venkovní bazén by mohl být vyhřívanej, to se mi pak ale do toho studenýho nebude chtít. Na fotkách to vypadá moc krásně:slight_smile: no, jsem na to zvědavá, jaký to tam bude, už jsem zjistila, že se mi všechno do kufru nevejde... :grinning:
17. srp 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahoj, tak to je fajn...mě teda bylo taky super.
Dnes jsem tedy dle rad poctivě změřila BT v 6:00 ráno, před pohybem a WCkem - 37°, tak nevím, snad o.k
Jinak, já nemám žádné příznaky před MS, jen tak 10 minut před mě žačne děsně bolet břicho a už je mi to jasný...Jo a pak ještě teda, že asi 10 dní před mám bolestivá prsa, ale z vnějších stran, že nemohu ani připažit...Teď nic, naopak mám citlivé bradavky...Tak aby se v tom prase vyznalo :confused:
17. srp 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin - a nezapomeň si jeden den zajít do solný jeskyně, tam to bylo taky fajn - po obědě jsem si tam příjemně schrupli, ale nevím kolik to stojí, my to měli v ceně, takže cenu netuším.
17. srp 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak sem se na vas prisla mrknout, tak co noveho?? Koukam jen baby1984 ze je nejaky zadrhel.. Hele dokud hcg stoupa tak se nenech plasit.. Ja si taky myslela jak tech 14 dni do testu jsou nervy a ono houby.. Holky nam to ted nebudou verit, ja taky driv neverila, ale je to pak jeste horsi.. Cekani na utz, nebylo srdicko, pak zase cekani na nej.. Pak na screening.. A furt dal a dal.
Jinak holky ja se mam dobre samozrejme, ale taky si to zatim uplne neuzivam.. Nejdriv furt nervy tak jsme cekali nanscreening ze po nem budeme uz v klidu, vsichni sou z nej nadseny my totalni psycho.. Cekali sme hodinu a pul i jdyz sme byli objednani , ja nevedela ze to je utz uz pres bricho tak sem sla curat, presne na me prisla rada. Vlezli sme tam tam mlady dr a zvykal kouka na obrazovce nic a on mlcel a zvykal my mysleli ze je po vsem a on pak po 5 minutach vy ste byla curat? Ja ze ano a on no to je spatne.. A ja no ale to mi nikdo nerekl ze to bude pres bricho a ze tentokrat narozdil od vaginalniho utz curat nemam.. Tak mlcel a cumel. Ja jestli muzu se teda napit a prinit tak ze jo. Pak teda dobry, ale celou dobu zvykal takze nam nic nekomentoval kde co prcek ma, pak rekl ze me vysla blbe hodnota papp ktera ukazuje na placentu a ze teda po pripocteni dalsich markeru screening negativni ale 1:411 pritom od 1:300 se jde na plodovku a holky maji i 1:10 000.. Zpravu mi ani nedal a cau. Rikam a co fotka? Vytisk co mu zbylo na obrazovce-pulka hlavy a bricha - za 1500 pritom vsichni nadseni vedi i pohlavi spousta fotek.. Ted sme cekali 3 tydny na kontrolu aby mi muj dr teda rekl ze mam byt v klidu protoze tátenme akorat vystrasil.. Ted jsme zase byli v prenatalce, v kartotece mi rekli ze karta uz bude v ordinaci a at tam jdu, tak jdem tam 4 ordinace na jedna jmeno meho dr tak si tam sednem a cekame, nejdriv volali zensky prede mnou pak vsechny po me a po hodine a pul teda rikam jestli na nas nezapomeli? Pritom sestra vychazela a videla ze tam sedime a furt na ni koukame. No a pak teda z nich vylezlo ze se clovek musi jeste nahlasit pred tim u sester v ordinaci cislo 1.. Utz tady byl spatny takze nevim kolik prcek meri a ani nemam fotku a dalsi kontrola az ve 22 tt spolecne s velkym utz takze sem mohla mit aspon dve a misto toho budu mit mit jednu zas a vse najednou a pak zase nic. Prenatal box dostali vsich krom me.. No a nejvetsi spek uz mesic a pul me strasne boli krcni pater, totalne se mi zablokovala, boli me od toho i hlava tak sem volala k dr ze to uz nedavam a nemuzu leky, vzal me po 3 tydnech, poslal k rehabilitacnimu dr, 3 tydny a ten me teda poslal konecne na odblokovani a maji volno po mesici, takze se konecne po 2 mesicich kdy nespim v noci jen hledam polohy a boli me furt hlava dostanu k dr ovsem vzhledem jaky mam brisko tak sem zvedava jak me budou odblokovavat..
17. srp 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jeszis se omlouvam za roman :grinning: :grinning: A ocekavam vase vycerpavajici pribehy protoze 60 stran teda nedoctu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Tak to Ti moc chválím, že zvládáš měřit ráno v posteli :grinning: Teplota je dobrá, pokud Ti neklesne naráz o 3-4 stupínky, tak to bude pořád super :slight_smile:
To já mám bolestivá prsa, ale spíš ty bradavky. S připažením já (vzhledem k velikosti prsou) problém nemám :grinning:
(nojo, zase tiše závidím)
Tak to je super, tak by opravdu mohly být nějaké příznaky, ale jistější to bude až později. Kdy máš termín na případnou ms, nebo na testování? Držím pevně palce :grinning:
17. srp 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Zítra mám budím zase na 6, ačkoliv jsem už vzhůru kolem půl páté, ale pak zas usínám...Tak jsem zvědavá...
MS by měla dorazit v pondělí nebo úterý...S těma bolestma prsou...Já nikdy neměla citlivé bradavky, jen, když jsem byla tehdy těhotná, jinak nikdy...Teď mě prsa nebolí vůbec, tak, jak jsem běžně zvyklá, jen ty bradavky...
Je možné, že vše ostatní si mohu vsugerovat, ale tohle ne...Ani nevíš, jak moc se modlím.... :slight_smile:
17. srp 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 cau lvice, ja vim, ze jsem te uz nemela drazdit, ale ty jsi jasna!!!:slight_smile: akorat me mrzi, ze ten tvuj test neuvidim mezi prvnima, pac od pondeli jsem mimo net na 12 dni:slight_smile:
17. srp 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 dobra spisovatelka, skoda ze nejsi priznivce interpunkce, to aby to clovek cetl nekolikrat, nez mu dojde vyznam tech vet :grinning: :grinning: :grinning: no ale hlavni jsem pochopila a docela me to mrzi, clovek by rek, ze po takovy dobe si to budes uzivat a prd:/ a este ti soupou pod nohy samy ne uplne privetivy prekazky. co neprivetivy - proste debilni. snad aspon ty zada ti nekdo pomuze upravit! ja na ne trpim taky a nedovedu si to vubec predstavit s tim briskem.
17. srp 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 jo a diky za fotku v profilu:slight_smile: je legracni, jak si clovek nekoho vyfantaziruje, ja si z nejakyho duvodu dycky myslela, ze jsi tmavovlasa :grinning:
17. srp 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahojky Sas,neboj se vlka nic, pokud to opravdu klapne, počkám na Tebe a až po tvém návratu testík uložím...Pokud bude tedy co vkládat... :wink:
Víš co je nejhorší? Já se i jako těhotná cítím...Nemůžu si pomoct, navíc šíleně žeru...Takže dneska:
Snídaně: medové křupky s vlažným mlékem
Oběd1: Krkovička, americký brambor a smetanová omáčka s cibulkou a zeleným pepřem
Oběd2: Hranolky s tatarkou a párek v rohlíku
Večeře 1: Česnečka se šunkou a sýrem
Večeře2: Smažák a hranolky

Mezitím během dne pořád nějaké zobání...Mám pořád hlad, už se do mě nic nemůže vejít a já pořád žeru? Tak mi pověz, co to je? :sweat_smile: Buď jsem se o dovolené nekřesťansky rozežrala a nebo už jím za dva :slight_smile: :wink:

Původně jsem chtěla testovat v pondělí, ale ne, kašlu na to, počkám, jestli dorazí MS a pokud ne, tak až tak po týdnu vynechání MS zkusím testnout...Kdy že se vracíš z té vysněné dovolené? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mě tedy taky... :slight_smile: to je Rádi ( @akdar ) určitě jí pamatuješ :wink:
18. srp 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Jsem si řikala,že jsi tady dlooooouho nebyla... teda fakt hotový román...prosim tě co to je za "idiota" ten dr. a to tam k němu musíš chodit ? To bych asi nedala,týý joo fakt děs :angry: Ale jinak to zatim vypadá všechno hezky takže moooc držim palečky :wink:
18. srp 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 No tak to máš za pár :grinning: To je super, fakt jsem zvědavá. A děsně moc držím palce. Jestli žádné příznaky nemíváš, tak to vypadá o to nadějněji :slight_smile: A navíc, při tom jednom těhotenství sis to vyzkoušela (ty příznaky). A můžu se zeptat, asi jsi to už psala, ale nechce se mi to hledat, proč to první těhu nedopadlo? Nechtěla jsi nebo se něco pokazilo? A dala Ti doktorka nějaké přášky po ovu?
18. srp 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jeeee, diky, jsi zlato, ale to si nesmis nechat pro sebe, ty dalnice:slight_smile: na me necekej, kdyz uz to bude do tejdne jasny a podel se tady s holkama o tu radost:slight_smile: ale jsi dobra, esli vydrzis cekat dyl, pokud vynecha ms:slight_smile: ja se vracim az na konci srpna...dneska balime a rano snad nezaspime a hura na letiste:slight_smile: jsem rada, ze i partner ma takovou jako cestovni horecku, nepripadam si jako blbec, jak si vsechno ctu dokola (papiry od cestovky) a kontroluju co mame/nemame pripraveny:slight_smile:
18. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 já bych byla, ale většinou jedu přes mobil, protože na pc se přes manžela nedostanu :grinning: :grinning: :grinning: No já sem v kanceláři a právě s krční páteří mám problémy ale to co mám teď to je fakt mazec.. ještě mi narostla prsa, takže to taky napomohlo..
To máš pravdu :grinning: Já tu fotku mít nechtěla kvuli práci atd ale sem v 17tt tak asi nejvyšší čas :slight_smile:
@hhani já tady nebyůa vůbec, nechtěla jsem se cpát do další diskuse kam vlastně už nepatřím, ale chtěla jsem vás pozdravit podívat se jak válčíte všechny..To byl naštěstí doktor je na screeningu jinak mám takového mladého pohodáře, ale zrovna z toho screeningu jsou nejhezčí fotečky a největší zážitky. Doufám, že teď chytnu někoho lepšího ve 21tt..
18. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin užij si lázně a hlavně ať to pomůže :wink:
@sasanka033 krásnou dovolenou a třeba se tam zadaří i přirozeně a žádný IVF nebude potřeba :slight_smile:
@lucavka hodně štěstí aby se prcci chytli :wink:
18. srp 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 ja vim,že ne tady,ale v u nás v květnovkách ..jsem si řikala,že jsi se nějak ztratila..tak hlavně,že je vše v pořádku a krásně těhulkuješ :wink: ..my ostatní se snad brzy přidáme :slight_smile:
18. srp 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho moc díky, zatím z toho mám smíšený pocity...
18. srp 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky za tip, musím zjistit jestli tu nějaká vůbec je, na hotelu není, zatím z toho mám smíšené pocity... ale odpolední koncert v altánu byl super:slight_smile:
18. srp 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím po víkendu na chalupě.. mám co dělat odepsat všem...
@malinka_02 ahoj, ztracená mamino...to je fakt přístup, hlavně že za to berou prachy...
@janiceopice tak to tě snad k narozkám potěším..a pak nakazím..škoda toho v práci..na IVF je potřeba klid... :sunglasses:
@ martas díky za palečky, snad to k něčemu bude..zatím je mi úplně normálně...snad ty drinky nerozleješ :grinning: :grinning:
@hhani moc hezký šperky, možná i něco objednám...
@monyna83 no já mám taky furt hlad, ale to nesouvisí s těhu.... :grinning: :grinning: ale u tebe mi to přijde podezřelý..
@marke no inspirace na vaření je potřeba..tak to hezky zvládněte příští týden na vyšetřeních...
@lucavka vítám skorotěhulku, já byla na KETU 10.8...tak čekám...a držím moc palečky
@coralin piš z lázní a relaxuj...bude to určitě fajn
@sasanka33 tak dobrý let a návrat už 2v 1...
18. srp 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hhani tak jak rikam nechci vam sem moc lezt kdyz uz sem nespadam..
@jaka17 ahoj, a co ty?
18. srp 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky, no, stále otálím s testem, ale mám nutkavou potřebu...bojím se zklamání...
Byla jsem těhotná před asi 7 lety, ještě s jiným partnerem...Miminko se přestalo asi ve 12tt vyvíjet, takže konečná...
Teď jsem dostala prášky na OVU v CAR - Clostilbegyt :slight_smile:
18. srp 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj Jani :slight_smile: , absolutně nestíhám dočítat :unamused: ,moc na tebe myslím!!!! A moc držím palečky, určitě budou // a když testuješ holka? :wink: . Mě laparka vyšla výborně, až na tu endometriózu, ale tu vypálil a odstranil, jinak vše bez jizev a průchozí. Takže jsem se rozhodla po konzultaci s dr, že teď zkusíme clostík a uvidíme, tak beru první měsíc, zítra dobírám a pak bude snažení :wink: . Toho apolináře jsem odložila na leden......
18. srp 2013 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 no já se pokouším znovu, byla jsem na Ketu před týdnem...tak uvidíme, jestli to tentokrát vyjde,,,klidně sem chod´myslím, že chceme všechny chytit těhu bacil...a všeobecně mi květnovky přirostly k srdci..a asi nejen mě :grinning:
18. srp 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice @martas14 Ahoj děvčátka, absolutně nestíhám dočist, jaká byla dovča Janinko, moc jsem na tebe myslela a záviděla :grinning: . Doufám, že jsi si odpočinula a nabrala síly! A co ty Martinko? Vše ok? Užíváš léta doufám a nabíráš síly na podzim, já jsem toho Apolináře odložila na leden, vzhledem k výsledkům z laparky jsem se rozhodla s dr, že zkusíme clostík a uvidíme, takže beru teď poprvé, zítra ráno poslední prášek.......
18. srp 2013 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Dobrá, tak pokud to klapne, dám vědět a až sem příjdeš, tak ti to podám jako novinku :grinning: :grinning: :grinning:
Pokud bude tedy co... No, dělám tu frajerku, jak vydržím, ale nevím, nevím holka... Dneska už jsem zase pošilhávala po testu...Hned po ránu, samozřejmě jsem byla vzhůru v 5 a hrozně mě bolely prsa-bradavky...Až mě to probudilo... :pensive:
To je hezký, také mívám cestovní horečku, než někam jedem...Je to krásný...
No jo, ráno odjezd...Takže Sas, krásně si to tam se skoromanžou užíjte, odpočívejte, vypněte a soustřeďte se jen sami na sebe. Třeba se to povede a zpátky s Vámi poletí i malý Řek :wink:
18. srp 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kačí :slight_smile: , tak jak je? Čtu, že jsi měla špatný hodnoty? To mě mrzí ach jo, ale uvidíš, že po lázních budeš jako nová :wink: , pořádně se to užij a odpočiň holky zlatá :wink:
18. srp 2013 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek