• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
Jo,jo hlavně,ať to všechny doklepeme bez úhony do zdárného konce a ti ostatní ať už maj dvě...na tt.. :wink:
27. led 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no takový sladký den taky hold sem tam musí být :wink: akorát já teda jíst v jedenáct, tak jsem jak zápasník sumo do měsíca :grinning: né že by hlad nebyl, ten je potvora furt, jen kdyby to nemělo ty následky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka bolí vás záda?Mně docela jo...to je asi z těch kil...že?
27. led 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no pozor...ono je úplně jedno v kolik jíš...fakt...když jsem chodila do světa zdraví..jedla jsem každé tři hodiny/ostatně...skoro teď tak jím taky..jen blbé věci../...i v noci,když jsem měla noční.....fakt se přibírá víc...když se hladoví....aspoň za celý život moje zkušenost...na to,že se teď cpu furt sladkým...tak jsem 3 týdny na stejný váze...nechápu jak to...ale jo...jinak já přibírám taky ze vzduchu....
27. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jojo doted jsem pridavala cisilko vepredu a od zitra vzadu ...tys fakt mela ten kravin?
27. led 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo porad @pidisek tak ja reknu nak manzelovi at mi ho treba ve stredu vyfoti....
27. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo to já vím, že se nesmí hladovat, taky razím heslo, že ke správné postavě se musí projíst :grinning: :grinning: ale přeci jen to večerní jídlo se hůř tráví, ale to je jedno, to vás teď vůbec takové věci nemusí zajímat, bo vy hamkáte za dva a pak si to kojením pěkně necháte ze sebe vycucnout :wink:
27. led 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt bomba vsichni 3 chlupacove u me v posteli joudove...to skonci :grinning:
27. led 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice né však už jsem posílala odkaz na ten co jsem měla ....
no jo ty jsi byla vždycky machr přes čísla :grinning: :grinning:
27. led 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no to máš pravdu.... :grinning:
27. led 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a taky chci vidět fotečku pupíku :wink:
autor
@martas14 fakt jo a ja twn odkaz nevidim....machr pres cisla???to je teda zajimavy tak mne celou skolu nekDo krivdil asi matikar :laughing::sweat_smile::joy:
27. led 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 hele to je odkaz na celou stranku ruxnych obrazku odsavacek ;)
27. led 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se poseru ..pardon
..koukam.na Particku a scenku z ptaci perspektivy a muzu se pocurat :grinning:
27. led 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale prd je tam jedna jako tak vypichlá nahoře v černém rámečku, ale to je jedno tady je nový odkaz http://www.mall.cz/odsavacky-mleka/medela-swing-2-fazova-elektricka-odsavacka-vcetne-calma-systemu
je fakt úžasná, ale taky drahá, já ji měla od kamarádky, takže tam už ta cena byla jinde
27. led 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 mne to na tom.mobilu asi blbne..jj ty vago 5 tisic to je husty
27. led 2014 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no oni se i ty jetý pohybují kolem trojky se mě zdá, je to fakt hnus, ale já kojila jak dojná, takže jsem to na nic nepotřebovala, stejně mi malá odmítala flašu, ale dá se dobře za stejný prachy otočit hned dál....
27. led 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ajoj holky tak my oslavili vstup do 20 tt bolenim vbkrku a desnou rymou chjoooo :unamused:
28. led 2014 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice at je ti brzo lepe :wink:
Me je od vcerejska zle od zaludku a k tomu me to tlati u praveho vajecniku :angry:
28. led 2014 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14
@kamisb moc,moc děkuju a určitě dám vědět jak to bude probíhat :wink: ..a i vám držim pěsti at je vše tak jak má :slight_smile:
28. led 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prej dneska dorazi nemocenska hahaha..jeste nic
28. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm tak to je znamka, ze je vse ok!!!!!:slight_smile:
28. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem..
my včera po obchodech zkoumali nějaké nové skříňky do ložnice..no martýrium , nakonec máme objednáno..všude v dětském nábytku plno hezkých věcí, takže s nákupem není třeba spěchat...
@janice_opice to mne mrzí, že jsi nastydlá, hezky se kurýruj...průkazku máš doplněnou fakt krásně..já to ještě ani nezačala řešit.. :grinning: :grinning:
@hhani držím palce, těším se na další //
@beryltm jak řekla moje Dr.-to je dobře, že vám není dobře :grinning: :grinning: to je všecko, jak má...
@muddledgirl hele, kila neřešíme, ne??hlavně, že mimču chutná..
28. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no ja to zacala po Novym roce a slo to rychle ; )
28. led 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já si řekla, že až po 20 tt...až bude lepší počasí.. :grinning: :grinning:
28. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já mám zatím jen od zubařky ...šla jsem se k ní na začátku ledna objednat a ona měla volno a hned mě vzala :slight_smile:
28. led 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no s těma pěnězi je to fakt síla...dneska se tam taky chystám zavolat.
28. led 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jasny ja chtela mit pokoj a k zubari jdu jeste na zacatku kvetna...pry je v tehu narok na 3 prohlidky......
28. led 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek