• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
@jaka17 ale pobavilo me jak tam.mam napsano od nej ...sanována :grinning:
28. led 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jen jsem si říkala, že by ještě mohla sociálka přijít na kontrolu na to jak dodržuji denní režim, myslím, že by si asi něco vyslechli ... :angry:
28. led 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb asi tak.......jako vcera me pani ujistovala, ze dnes mam.penize na ucte....
28. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jsem se dozvěděla, že sestra u doktora tam nenapsala to číslo neschopenky a bez toho to prý nejde vyplatit :(
28. led 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ty voe to je děs, to je snad základ ne? jako jsme lidi no:( člověk, ale , aby si fakt všechno kontroloval po všech a nejlíp kopíroval a psal..:( a co teda voláš k doktorovi? a já ti akorát chtěla psát, že mi ted zapípal mobil a nemocenská dorazila......
28. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no volám, ale nikdo to nebere asi tam nemá sestru či co a s ním se jako fakt dohadovat nemíním. Ale mamka ještě byla doma tak jsem ji tam poslala. Sice se teda před tu polikliniku zdrží než přijde do práce, ale co se dá dělat.
jako tohle by mě fakt nenapadlo a ještě mi ta paní tvrdila, že mluvila s ním a slíbil to poslat.
Jako první neschopenka po dlouhý době tak mě to nenapadlo ...že sestra něco nenapíše ...ach jo :(
naštěstí tam nemusím jít to znovu podepsat.
28. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ať se vzpamatuješ brzo čiči... :wink:
28. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak ještě,že nábytek nemusím řešit...ten,už by se nám nikam nevešel... :grinning: :grinning: :grinning: tomu teda chutná,hlavně ta buchta, co mi poslala marťa....dneska jsme ji snídali,obědvali... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no e to hnus hlavně ty dutiny zastydlý, ale dneska mě to prostě fakt drží v posteli!!!!!!!!
28. led 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je fakt bordel no:( já si zítra budu volat, že se stavím pro lístek na peníze v pátek :wink:
28. led 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no....já se modlim,ať doktorka nemá dovču...skočim tam zítra... :wink:
28. led 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to je hnus...na mě leze taky rýma....ale zatím to docela jde... :wink:
28. led 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já ted budu pryč takže tam jdu v pondělí, si asi něco vyslechnout.
jsem zbědavá jestli tam někdo bude když jsem tam mamku poslala
28. led 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já to chytla od kubajse kterej to donesl ze školy...ale ted jsem mluvila se sestřičkou a zítra se tam může manžel zastavit pro lístek na peníze tak ho ve čtvrtek pošlu a taky mi přepísou neschopenku na ty jarní prázdniny na chatu:slight_smile:)))
28. led 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak snad ..ak ti pak dojdou dvoje nemocenský najednou....no...
28. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no tamto opravený se má poslat přímo na jméno tý paní na sociálku a tamto zas hodím do práce. tak zádrhel není tak to řešit nebudu. njn, to pak budu v balíku :grinning:
tak mamka se vetřela k doktorovi a prý to snad dneska pošle, a prý mu nikdo nevolal ...tak si vyber
28. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno to je těžký holka si pak vyber vid, halvně, že to bude v pořádku a kam jedeš ??? já se taky těšim, že budeme o ty jarnáky aspon půlku na čerstvym vzduchu...sestřička byla uplně v pohodě, že to neni problém to napsat...
28. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - naše sestra taky, jen doktor netušil že to jde.
někam do orlických hor, ale není to moc vysoko :slight_smile: jen doufám, že ty přejezdový dny nějak sociálka nehrotí.
Normálně jezdíme na silvestra s partou pryč, ale loni jsme se shodli, že je to zbytečně drahý, takže jedeme oslavit silvestra teď :slight_smile:
28. led 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak to je fakt blbka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak se člověk diví, že mu nejdou penízky...
28. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéééé...ještě,že jsi mi to připomněla...15.2. jedem do Frénu..moc se těšim...na změnu....Já mám dobrý,že mám gyndařku 5 minut od domu... :grinning:
28. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - co je Frén?
28. led 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,to doufám,že to neřeší...my jezdíme 6 hodin do Frenštátu...
Ahoj děvčata :slight_smile: Tak těhotná nejsem, příští týden se jedu objednat na tu laparku a pak podle výsledku se uvidí, každopádně včera sme to z mužem rozebíraly z leva z prava :grinning: Miminko chceme, ale po laparce se budeme pokoušet jinak, než přes IVF, na to budeme muset našetřit. Přeci jen, když neni ten jeden příjem, tak to je těžší. Chceme dětem udělat hezký léto :slight_smile: Takže pokud se nezadaří přirozeně, tak za rok - dva půjdeme do třetího IVF. Hlavně se budu chtít v září vrátit do práce a to tomu našemu rozpočtu taky pomůže :grinning: Moc na vás všechny myslím, hezky těhulky těhulkujte a už se těším, na fotečky těch nádherných miminek :wink: :slight_smile:
@kamisb Frenštát po Radhoštěm... :wink:
@mufinka26 Ahoj kočko,to je škoda...ale nezbývá než dál bojovat...Ty máš PCOs nebo ne?Já už si to zas nepamatuju...promiň...
28. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl já myslimm, že to určitě neřeší:slight_smile:)) tak my jedeme jen 40 minut na Křivoklát tak to je v pohodě:slight_smile:))
28. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 40 minut,to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: hlásím,buchta skoro snědena... :grinning:
28. led 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 holka to je mi líto, že se nezadařilo,ael neboj, laparka tě pročistí a třeba se zadaří přirozene.-))) URČITĚ I TA PRÁCE ZNOVU TĚ NAKOPNE A PSYCHICKY HODÍ DO POHODY a dětátka budou mít pěkný prázdniny
28. led 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl no, popravdě ted to neví ani v CARu, před Jarouškem sem neměla ovulaci vůbec, po porodu sem ji sice měla, ale né vždy a stejně to nebylo k ničemu, nejspíš mám srůsty ve vejcovodech a je tam asi i pěkná paseka, když z 15 vajíček an ťuk :unamused: Uvidíme co nám řekne ta laparka :slight_smile: Já se jen tak nevzdám :grinning:
28. led 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přesně, já se budu chodit kochat aspoň těma vašema zlatíčkama :grinning: Spadl z nás docela balvan, jelikož sme pořád dumali, kde splašíme peníze na IVF, takhle si v klidu našetříme i něco víc :grinning:
28. led 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek