• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@mufinka26 jasný....já jen,že ten Nosifol je super...mě vyléčil jeden vaječník...tak uvidíš kočko....laparka je dobrá...zjistí,co se tam děje a bude mnohem větší šance na mimíska přirozeně....To je dobře,že to nevzdáváš...to se mi líbí.....Udělátě dětičkám hezký prázdniny... :wink:
28. led 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no fakt je to super je tam strašně krásně nádherně prostě křivoklátsko je srdcovka....a máme to prostě do hodinky jízdy, ideál...
28. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jooo...já se taky těšim na Frén a hlavně doufám,že budem chodit občas ven....My jedeme celkem jen na tři dny...ukecala jsem přítele,ať si vezme jeden den volno... :wink:
28. led 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my jen na 4 dny, ale tostačí...změna prostředí je už docela potřeba
28. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@kamisb y taky asi na 4 dny myslim...manža si vezme taky den dovču
28. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl y taky asi na 4 dny myslim...manža si vezme taky den dovču
28. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jéjej...to teda... :wink:
28. led 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už se moc těším....Martinův taťka bude mít narozky..nebyla jsem tam od srpna..
28. led 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - pak možná ještě pojedeme někam na týden až se oteplý, ale možná to necháme na konec května ..to už by měla být mateřská jestli jsem to dobře spočítala ...ještě uvidíme.
Jen jsem si myslela, že bychom jeli třeba na týden do Rakouska, ale to už jsem zvdala, cizina se musí vyřizovat nejdřív přes sociálku a toho asi revizního doktora a pak teprve přes svýho doktora.
Tak hold bud manžel pojede lyžovat sám nebo až za rok no ...jsem si říkala, že on by lyžoval a já se tam procházela, ale takhle to je komplikovaný tak jsme se dohodli, že na to letos kašleme.
28. led 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasně já jezdívala taky na Valašsko je tam hezky:slight_smile:
@kamisb tak to máš dobrý já MD mít nebudu tak budu furt hlídat vycházky:slight_smile:))))
28. led 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo,je...no jo...to máš blbý,Ty vlastně budeš mít neschopenku...
28. led 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to já cestování od 8.měsíce přenechám jiným...předdstava,že rodím ve vlaku...to nééé :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Tobě ta práce předtím nedá těch 270 dní? nebo je to tím, že jako už nejsi v zam.poměru?
28. led 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já nevim no makala jsem 6 let předtím takže nevím čím to je.....ale každopádně o peníze nepřijdu no
28. led 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak asi se to jen jmenuje jinak, jen mi přijde jako blbost, aby jsi byla na vycházkách a nemohla chodit ven jak se Ti chce ....já myslela, že ne mateřskou máš nárok pokud za poslední dva roky odděláš (platíš nemocenskou) teć 270 dní...myslím. Ale Ty jsi si to zjišťovala asi co?
28. led 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ano, to tak je...a vztahuje se ochranná lhůta 180 dní od ukončení pracovního poměru,nebo ne?
28. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky jsem si něco takovýho myslela ...ale myslím, že si to janička zjšťovala ...jen mě to předtím překvapilo.
28. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl hele ano 180 dní se vztahuje a já nevim, jelsti mi těch odpracovaných 270 dní vyjde s touhle nemocenskou....každopádně je dobrý, že mám nárok aspon an něco a nebudu bez peněz asi je to i tím ukončeným pracovním poměrem....třeba v tomto případě to bude s vycházkama jinak když je to jakoby místo mateřský neschopenka
28. led 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl těch 180 dní mi nevyjde do MD .-)
28. led 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 270 dní za dva roky ...má být myslim...ale já taky nevim,jestli mi to vyjde..
28. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a haa...chápu...tak proto je to tak...je to jasný..
28. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasně 270 odpracovaných dní za 2 roky a 180 je ochranná lhůa po skončení poměru, ochraná lhůta mi nevyjde...takže těch 270 je očividně když ti prac poměr trvá a ten mě netrvá takže místo mateský budu mít nemocenskou..
28. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
smažím si tilápii a br.kaši k tomu :slight_smile: hihi už mám docela hlad jen to lehce smrdí asi olej .... ty pachy jsou fakt někdy síla.
28. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já musim jít udělat něco k jídlua fakt se mi z té postele nechce jak je mi blbě
28. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jjj...chápu...já si myslela,že Ti nevyjde těch 180 dní :wink: Já myslim,že se do těch 270 dnů nevejdu...a pak nevím co bude dál...
28. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb prosim Tě co to je tilápie??? Bramborová kaše mňam...tak pudink v buchtě jsem už taky zvládla,tak super... :wink:
28. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mě mrzí.....tak si objednej pizzu..jestli ji taky tak miluješ jako já... :grinning:
28. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je ryba no nemám u sebe ani korunu takže smůla a halvně musim udělat něco i pro Kubu no
28. led 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasný...teď jsem tady na foru přečetla...že když nebudu mít těch 270 dní odmakaných...což já asi nebudu..tak mě rovnou čeká 4-letá varianta...tozn...od 9-i měsíců dítěte jen 3800,-...tak to je v prdeli...
28. led 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele,ale tam se to snad dá nějak na manžela, jenže vy nejste manželé co? chjooo..já počítám s tim, že to vezme manžel na sebe...
28. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek