• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
Celou dobu mi bylo dobre az teda na to krvaceni a spineni a vcera odpoledne to zacalo a trva do ted.nezvracim ake i ten pocit je hnus. Ale ten podbrisek me hpdne tlaci jak cysta ci zanet :frowning2:
28. led 2014 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...nejsme..to čtu taky....ono by to snad mělo jít i na přítele napsat...ale to bych musela do práce myslim...a vůbec...on má trvalé ve Frénu a já po smrti taťky na úřadě...takže z toho mám taky vítr...co bude...kam se napíše dítě...a tak...
28. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý je nárok jít na MD 8 týdnů před porodem, pokud jsme na PN...tak jdu počítat.... :grinning:
28. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tilápie je ryba, ale mě chutná, hlavně mi vyhovuje, že nesmrdí moc rybinou když ji jíš a ty půlky ryb jsou už bez kostí :slight_smile:
28. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já ji vůbec neznám holka... :wink:
28. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a já četla, že pokud máš PN že to je jen těch 6 týdnů ...ale pak nějaká holčina psala, že šla 8 týdnů tak jde asi oboje.
a od kdy už jsi doma?
28. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak já byla loni přes pět měsíců a teď jsem od 4.10....takže se asi do 270 dní nevejdu
28. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - kdy máš další kontrolu u doktora? ono jako vazy se povolují, ale pokud by jsi měla podezření na zánět tak bych někam mazala, ale většina věcí se stejně v 1.trimestru nemůže
28. led 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - aha, tak to bude asi hodně na těsno nebo málo co?
já loni byla doma asi 14 dní v květnu a ted jsem od 19.11. tak snad jsem za vodou. Jiná varianta mě ani nenapadla.
28. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já dřív taky ne, ale dělali nám ji v práci k obědu. je podle mě lepší než pangasius...ten mi někdy přijde jak vajíčko
28. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zacalo to az dnes tak pockam do zitra a kdyztak tam sjedu.kontrolu mam az 10.2.
28. led 2014 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no teď jde o to...předpokládám,že se to počítá od nástupu na MD ty dva roky...tak kdybych šla 8 t před porodem....tak bych měla nástup 22.5.2014 a jestli počítám dobře tak bych odmakala asi 11 měsíců ...takže by to bylo v cajku..anebo jsem trdlo a neumim počítat...
28. led 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tu rybičku někdy musím vyzkoušet...
28. led 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mám dotázek, pokud se nám to povede a nechají mě doma na neschopence, jak je to, pokud bychom chtěli v červnu jet na týden na Šumavu, už tam x let jezdíme a mužský si nějak nedokáže představit tam letos nejet, jde to?
28. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa ahojky, určitě to jde...jen tam musíte mít zvonek...se jménem...aby Tě mohli zkontrolovat...a samo,že musíš dodržovat vycházky...Zítra to budu řešit s doktorkou... :wink:
28. led 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa jojo jde to přepíšou ti to na tu dobu co jsi pryč...mně to ted budou dělat o jarnákách
28. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já o tom začnu přemýšlet až to bude realita, kéž by to šlo, holt to stejnak na tůry nebude, ale nějak to vymyslíme. Třeba bych si trochu změnila vycházky od do. Zvonek tam mají a jsou to super lidi, je rodinný penzion a už ve stejném termínu jezdíme téměř stejní lidé, takže vloni to tam po večerech u vínečka z moravy nemělo chybu.
28. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - myslím, že ale musíš počítat jen pracovní dny.
28. led 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to bude super, já vím, že si můžu zavolat na ty krátkodobé přesuny, jakože já mám tátu 30 km od místa bydliště, tak občas jet tam na víkend, to už vím, ale nevěděla jsem,zda to funguje i s dovolenou o pár desítek km dále. No i když my na tu Šumavu tak daleko nemáme.
28. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - mě ted psali neschopenku jinam, když to doktor podepíše tak je to ok. ale pozor není to jeho povinnost, když on nebude chtít tak to podepsat nemusí.
28. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mě je to jasné, že to třeba nepůjde, ale za zeptání nic případně pak nedám.
28. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježiššš...kurnik...tak to nespočítám nikdy...podle kalendářů v pc...???Mně jebne holka
28. led 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - no u mě se doktor trochu cukal, ale nakonec podepsal.
28. led 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nebo si řekni v práci, tak to účetní musí vidět hned ....řekni, žze předpokládáš nástup na mateřskou ten a ten den ...tak jestli jsi těch 270 dní odpracovala ...nebo jestli máš výplatní pásky schovaný tak tam by jsi měla mít napsaný odpracovaný dny za každý měsíc a pak to jen sesčítat
28. led 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočičko na práci se můžu..účetní je v Kroměříži..t.o si musím pořešit sama...umím počítat líp než oni....no hlavně dělám na směny...
28. led 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb na páskách to nemám...co jsme pod jinou firmou přes rok
28. led 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ale děkuju :wink: :wink: :wink: já se zeptám na socce
28. led 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jdu chrnět je mi fakt zle..snad to zaspím a bude líp
28. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - aha to je divný, a jak si pak můžeš ověřit, že ti to dobře spočítali, to je divný, že to tam nemáte.
28. led 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb protože ta účetní je p...a....fakt...loni jsem 3 měsíce čekala na prachy....ona na mně zapomněla...že jsem na nemocenský..pak ten lístek poslala až 23.12. na socku....a já jí nevěřím víš...na socce jsou hodný...tak já se poradím...
28. led 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek